Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Пааахнуть! Вже б і з'їла)
    Дві більші потріскали зверху (зарікалась вже не пекти в таких великих, але всі менші форми розібрали, тому довелось). Менші вийшли кращі.
    Відпочину, піду мазати)
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      95,9 КБ
      Переглядів:
      91
    • Подобається Подобається x 11
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ніколи не постила своїх пасок, а тут таки поділюся результатом, хоча бувало і краще. Печу вже 4й рік святкову бабу Дарії Цвек, цього разу взяла 3/4 рецепта, бо шось і мисок на тісто немаю великих, і духовка мала. А от вчора купила собі миску 4,4 л, бо досі найбільшу мала лиш на 3 л. А ще тішуся що зробила маленьку пасочку для доні, вона цього року матиме свій перший кошичок
    . [​IMG]



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    отже маю результат по пасці, яку не треба місити. дегустували 4 особи.
    1. ДУЖЕ не солодка
    2. за смаком сказали - як на кожен джень, я чую трошки як заварне тісто.
    3. чути дріжджами (я брала сухі львівські, пачка відкрита може пару днів, пише до 14днів дійсні)
    4. малий вихід - в мене вийшло всього 3 пасочки. тобто масла як на звичайну порцію, а результату менше)
    5. роботи ніякої, реально для дуже зайнятих мам, бо треба час від часу дивитися, як росте. тим більше, в рецепті нема ніякого часового орієнтування чи тісто в 2 рази.

    бажання переробити з свіжими дріжджами нема. ну такий не дуже вдалий досвід.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Клас! Як не потріскають мої то теж хочу без глазурі, на що "клеїли"? Цукровий сироп?
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @marianast пудра ,ложкою черпнула білок ( ті що з паски лишилися)), і трохи соку апельсинки. то вона і не ідеально біла, але приліпилися красоти, як синочку треба були))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Упс -упс. А хто ще пік за лінивим рецептом? Мені цього року кілька пасок пече хлібопіч, і рецептом від @olerusya хотіла зробити один наклад, маленьких. Тепер щось сумніваюсь....
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дуже гарні паски!
    не знаю, що там не так з косичками.
    (цікаво буде якось детальніше дізнатися про ті косички - чи з того самого тіста, що й паска? чи відразу декорувати ними паску, чи як трохи запечеться, .....?)
    А щодо поливок-посипок -
    ні Ваша бабця, ані моя такого не робила,
    бо українська традиція - прикрашати паски тістом !
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    @Олюнька, гарно дякую!
    Так, косички з того ж тіста, що і самі пасочки (не люблю з прісного). Я просто частинку тіста лишила на косички. Розкладаєте тісто у формочки, і поки підростає, то плетете косички, просто із шматочків ковбаски розкатати і переплести. В мене ще косички мали бути по краю пасочок, ніби віночком. Але так як дуже паски росли, то вони просто позсувалися вниз і мені довелося їх зняти і схрумати
    А може треба буто на цукровий сироп їх ліпити, але думаю, що якби паска не виросла на момент прикрашання за краї форми, то все було б ок. Але то дріжджі в мене такі потужні трапилися, думаю, що цілком могло б вистачити і 30 г... Ну а верх яєчком домашнім змащений

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    то можна аналогічно і різних пташок, квіточки робити?
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2017 ---
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Скажіть-но мені ще, що можна зробити з білками, маю їх цілу літру. Бізе не хочу. Може є якийсь пляцок на білках? Вроді минулі роки дівчата пекли щось таке.
     
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ух ти які! Дійсно, як в дитинстві у бабусі. Просто чудові, і косички гарні рівненькі!
     
  13. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Можна накрутити, звичайно я просто із своїм бешкетником не мала вже ні часу, ні сил щось дрібненьке ліпити. Але дуже мені подобається, що цей декор теж підростає і виходить таким "пишним" і багатим чи що
    Ох, як згадаю в дитинстві, мама пасочки поскладає, а я тихенько, як миша, всі косички обгризала!
    А оце такі дріжджі, дуже "працьовиті" може ще комусь знадобиться
    [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую гарно, я вже потрохи заспокоююсь

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    То на невелику кількість пасок?
     
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Я не пригадую, бо пекла за цим рецептом ще років 3 тому... Здається, дві середні...
    Може, @хельга розкаже детальніше, якщо вона заходить на форум)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відео Випікання Паски у селі Легедзино
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Пекла вчора, Юлінька допомагала замішувати (підсипала муку).
    IMG_6002.JPG IMG_6005.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    нарешті я зрозуміла аж сьогодні знову скуштувавши свою паску що вона мені нагадує за смаком і консистенцією - коровай:girl_crazy:
    От чому вона мен так подобається, бо я дуже люблю весільні короваї:pardon:
    шкода що вам не вийшло(чи то не сподобалось), я другий рік печу і дуже задоволена. але я наголошувала не раз, ТІЛЬКИ з мокрих свіженьких дріжджів. навіть не ризикую з сухими. мені і солодка в міру, і дріжджами не чути. вихід справді не дуже великий, тому я й радила її пекти тим, хто вперше пече і боїться зіпсувати продукти, а також тим, хто реально не має часу на годинні вимішування і піднімання. реально крутим господиням такий рецепт не пасує, а я не вважаю себе такою:girl_wink:
    аж самій цікаво чи ще хтось спече по цьому рецепту і чи сподобається...:girl_yes2:
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ірусь, я спекла, але ще не пробували. Порцію по твоєму рецепту (вийшла одна велика і 1 мала) і порцію по Даниному.
    Але то вже в неділю будуть відгуки).
    А так все файно - гарно і опара виросла, і тісто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Спекла за цим рецептом - вийшло дві маленькі і одна середня. Смак цікавий, такі кисленькі. Здивувало, що в рецепті немає зовсім молока і таки багацько лимонного соку. Але не дуже мені вдались - підвели сухі львівські дріжджі. Не росло і все. То мусила перемішувати з іншими. В результаті паска потріскала і трохи глевкувата. Але смак супер. Цукру додала більше норми.
     
    • Інформативно Інформативно x 1