Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 25 Серпень 2009.

?

у вишиванні Ви віддаєте перевагу:

  1. готовим наборам

    14 голосів
    20,3%
  2. самостійній купівлі окремо усіх складових набору

    37 голосів
    53,6%
  3. байдуже з чого вишивати, аби вишивати

    15 голосів
    21,7%
  4. інший варіант (бажано прокоментувати)

    3 голосів
    4,3%
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Дівчатка, я от вишивала і по набору і по тому, що в неті є. В принципі, я не є категорично проти самостійних наборів, але є певні дизайни (я вже переконалася на власному досвіді), які варто вишивати ЛИШЕ з набору. Чому? там або тканина особлива, або номери ниток невідомі і підбір явно програє оригіналу. Для себе вирішила, що якщо обрала схему відомого виробника, то вишиватиму лише з набору, бо шкода часу, засобів і зусиль на самостійні підробки.

    А який у вас досвід і чому ви надаєте первагу?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    А я жодного разу не вишивала з набору:girl_cray: А по схемах, стягнутих з нету, виходять гарні тканини. Жодного разу не було казусів. Але я вишиваю по перевірених схема, переважно шукаю готові роботи по цій схемі, а тоді вже сама пробую. А по набору вишити, то поки мрія:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Я оформила коня з Ланарте. як знаєте вишивала по саморобному наборі. але на вихідних побачила ОРИГІНАЛ!!! це не те, що в мене схема бракована була. Хрестики такі ж, просто там і нитки якісь інші (особливо та шовкова), а тканина взагалі якась особлива. і так той кінь гарно виглядає, що аж заворожує... а мій вже не так... тому я ля себе вирішила, що економія-економією, але мене занадто потім гризе щось в середині за те, що могло бути краще... хоча набір я вишиваю лише при наявності схеми в РМ, бо вишиваю з компа. а до перенабору ще недоросла.

    от зараз я зацікавилась японськими наборами Фуджико. дуже гарні квіти. я таке люблю. Так там нитки Космо і підбір зовсім не такий як сам набір, хоча вартують ті Фуджико мама-моя-рідна... і в принципі мона вишити не по набору і буде гарно, але по набору - то буде шедевр :)

    і думаю, чи то я одна така дурна і гризуся тою перфектністю... чи ще є такі як я?
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Я волію самостійно. Поле від Анкору - то рідкість, і лише тому, що там анкор, а тут його шукати - то краще зразу стрілятися. :8: Якби ДМЦ шила би зразу. І відповідно схеми я зазвичай видроковую й вибираю ті, де є ДМЦ. Це для мене основний критерій. А от набори не дуже люблю. Зараз маю один - і щось не лежить до нього душа.
    Мені ТАК подобається купувати ниточки, вибирати тканину, що віддати це в руки виробника просто не можу. :) Тому мій варіянт другий! А поле - виняток, що підтверджує правило. :girl_cool:
    Але ж твоя робота відмінністю й важлива, особливіша навіть. Бо ти більше часу потратила на неї. ;) Ну, така моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Я проголосувала за ось це;"самостійній купівлі окремо усіх складових набору"

    Люблю сама підбирати кольори ниток і канви. Та й прикладна вишивка мене більше цікавить, сорочки, сервети, обруси, а таких наборів я й не бачила..
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    вишивала по підбору, але це тому, що маю величезі "закрома родіни" і шкода щоб пропадало. Ще деякий час купувала нитки і підбирала дешевший варіант ниток (Аріадну замість ДМЦ), бо мала обмежені фінансові можливості.

    А перевагу надаю наборам :) Серйозно. Знайшла дуже гарний, але показувати не буду, бо хочу його на конкурс.

    А ще вишиваю з журналів то там зрозуміло нитки і тканину самій потрібно купувати. А схеми бувають просто шикарні. Так що спочатку дивлюся, що в мене є в запасах, а потім докуповую.

    проголосувала за останній варіант, бо також вишиваю скатерки, покривала подушки. Коротше комбіную всі варіанти :)
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Моє захоплення вишивкою почалося з того, що я зайшла в магазинчик, що позаду памятника Грушевського за звичайною ниткою. У той момент якась жіночка переглядала папки зі схемами. Так як у мене часу було купа, я також почала переглядати папочки. Сподобався мені віночок від Діменшина. Я купила схемку. Там зразу номери ниточок були переведені. Я у вишивці тоді ще нічого не тямила, тому цифри біля номеру моточків сприйняла як кількість мотків. Думала почну з того, що куплю основних кольорів всі мотки, а потім буду докуповувати. Добре, що не купила зразу всі мотки! Бо на вінок загалом з 50 кольорів не пішло одного мотка повністю жодного кольору! Найгірше з того всього, що я то дала схему продавцю і вона мені нічого не підказала. Сама схема - то вже окрема тема: дрібна, чорнобіла, погано зроблена копія - тобто місцями символів взагалі не було видно. Але я таки починаю вишивати... Вже дуже скоро я її закинула, бо по тій схемі то було нереально. Потім я була на сесії в Києві і там випадково попала в магазин з рукоділлям. Там я собі купила схему Ленарте. Також "піратська", але якість набагато краща була. Я її вишила за тиждень. Потім почала читати різні вишивальні форуми, почалася хомячкова хвороба :). Кілька разів хотіла купити набір, але подивилася на ту кількість ниточок і побоялася (читала багато разів на форумах, що якась одна ниточка закінчується, а коли купуєш новий моток то виявляється, що то вже інший відтінок). О так на одному форумі я знайшла зіскановану копію свого віночка в кольорі і за місяць вишила більше ніж до того за весь час.
    Тепер перед тим як починати вишити я добре розбираюся зі схемою. Обовязково її видруковою, дивлюсь, щоб була нормально зіскановано. Потім обовязково перевіряю переводи (якщо то не оригінал), збираю всі ниточки до купи і вже тоді починаю вишивати.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Фуджико я шию. Наразі доштопую 605 і чекае свого часу 603. Нитки Космо. Але 605 шила в процесі з іншими ідвчатами, одна з яких підбирала нитки на око з своїх запасів (Китай, Росія), виходячи з наших фото ниток профсійними фотоапаратами. Не можу сказати, що її результат гірший від того, що шила я оригінальними нитками, він просто трошки інший.
    Тому не вважаю, що неможливо підібрати нитки самостійно коли є смак і відчуття кольору. Та й зрештою про те яким має бути оригінал знатимете лише Ви, і дівчата з рукодільних форумів, а переважна маса тих, хто споглядає ці шедеври не мають зеленого уявлення про те, яким має бути оригінал.
    Ще трохи оффтопу про Фуджико. Ціна набору мама-мія, якщо не зраджує пам*ять близько 80-100 дол. але вважаю ще це не вартує тому, що нитки Космо є можливість купити в Україні окремо (але це трошки довго почасу), канву Мурано можна купити в інетмагазині, а схем в РМ у мене є навалом, як зрештою і в інеті - разом сума витрат вийде близько 50 дол.
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  9. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Я теж надаю преевагу самій підбирати :) мені дуже подобається купувати ниточки,тканину....Переважно я беру схемки там де нитки ДМС, Madeira, є і вишивки у мене, що я сама нитки підбирала і можу сказати, що не бачу великої різниці від оригіналу.
    Можливо такі картини, яких немає переводу ниток у відомі, тоді можна купувати набір, для мене головне, щоб були назви кольорів, то можна і самому підібрати ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    першочергово надаю перевагу наборам.
    Люблю ходити і вибирати схеми і т.п. але такої можливості не маю вже роки 3 (навіть якщо і попаду в магазин, то часу обмаль, а на весь процес потрібно його досить), тому купую набори і в основному через інтернет.

    ось зустріла набор - ціна космічна, вряд чи візьмусь таке вишивати, просто любуюсь. Чи можна під нього підібрати нитки? напевно, але наразі навіть схеми піратської до нього не бачила. (схему шукати не треба, я просто любуюсь на цю кицю)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Теоретически можно подобрать все что угодно ;) А насчет леопарда - конечно можно, но не в ДМС, либо не только в ДМС. Серые димовские подбираются в принципе в анкоре или даже ариадне, Puppets. Вообще дизайны в коричневых и серых тонах в ДМС подборе теряют много, но ИМХО возможен нормальный подбор при смешении ниток разных производителей (хотя многие негативно к такому смешению относятся)

    P.S. Но подбирать ДИМ все же стоит либо имея большой опыт подбора, либо когда точно уверен в своем чувстве цвета, а то бывают и разочарования. Хотя я все 4 вышитых ДИМа подбирала, и довольна. Ждет своего часа и набор The Guardian, но все-таки удовольствия больше получаю от подбора.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    я б з задоволенням купувала набори. мені здається, що це легше і гарніше ніж самому вибирати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Звичайно, якщо це Дім, можливо з набором результат кращий, а що стосується Ланарте і "іже с німі" (де ключ в ДМС), то "зачем платіть больше"?
    Для мене це ще й справа звички. Люблю коли все акуратненько на кісточках в органайзері, а не оці коротенькі лошадіні хвости, які посійно скручувати і розкручувати доводиться.
    Шию зараз Ланарте по набору, і від нього я мяко кажучи, не в захваті. Тканина ріденька, просвічується наскрізь як марля. Добре хоч що тверда, а то б шити по ній було просто неможливо. Нитки нарізані так коротко, що у мене таке враження що я кожні 5 хв. їх заправляю. Замість задоволення одні нерви.
    Хоча, на зарє моєї вишивальної кар'єри шила по набору РТО "Раннее утро" і ніяких таких незручностей не відчувала. А зараз Галя балувана :)
    Бо маю з чим порівняти.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    якраз Ланарте переконалася, що треба шити по набору через тканину. Наприклад, метелики, арабки і інші - де тканина тонована, то нічим не заміниш, сам так не затонуєш, а на білій (чи іншй канві) то не так гарно.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Еге-ж. Сама шию набір через ту тоновану тканину, але вона ж не так часто трапляється в дизайнах. Арабка відшита з набору справді гарно виглядає і в цьому випадку звичайно, тільки набір. А що стосується дрібного тонування, думаю що й вручну можна поексперементувати :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    напишу тут,бо то і не вихвалялки і не жилєтка...

    вже другй день не знаю як підступитися до своїх наборів. Приїхали таки! Одне, переконалася, що я тепер прихильник тільки наборів. Мій хом"як мало інсульт не отримав з того всього!

    Марійко, як ви ті кольори розпізнаєте? то якась математична забавка від Діма...

    якось то все добро зфоткаю і повихваляюся, най хом"як прийде до тями (можу на форумівку взяти, аби подразнити ;))
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    аби всі решта хом"яки інсульт отримали ))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Особливо мій маленбкий хом"ячок, в нього не тільки інсульт станеться, його ще й жаба задушить:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ума а відкрийте секрет, чого тільки набори, а то я все підбором, може я чогось не розумію
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ума, а що там таке в тих наборах, що ви тепер їх прихильник?