Город моєї мрії))

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Bree van deKamp, 14 Квітень 2014.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, щодо слимаків.
    Минулого року десь у Фб натрапила на пост вчених, які їх досліджують і намагаються вивести. Тези:
    - фізичне знищення, яке не шкодить грунту - нашатирний спирт:вода=1:10
    Далі в пшикавку і вперед. Сіль теж діє, але дуууже псує грунт
    - можна робити їм "клуби" - залишати якесь накриття біля грядок, вони там перечікуватимуть спеку і їх легко "запшикувати" в одному місці
    - прибрати всі інші денні схованки на ділянці: дошки на землі, клейонку, сміття і т.п.
    - максимально скошувати траву.
    - робити кордони з піску (важко переповзати) навколо ділянок рослин.
    - природні вороги: їжак, качка, індокачка, жук-турун.
    - отрута діє лише на дорослих
    - гермафродити, розмножуються як шалені
    - кооперуватись з сусідами, аби боротись масово.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, хочу посадити смачні кущі ягід. Смородину, порічки, аґрус маю, хочеться чогось екзотичного. Порадьте шось смачне. Хто що має?
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чорниця, лохина, йошта, жимолость, брусниця, ожина, малина ремонтантна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    У вас це все росте? Чи не складно доглядати, можливо є вибагливі кущі?
    Поділіться, ще магазином де це все можна купити? Дякую
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    рекомендую звернути увагу який у вас грунт. так рослини будуть краще рости) лохина-чорниця наприклад люблять кислі грунти.. де купити .... мені здається зараз це не проблема. в фб купа груп. на олх є. на кідстафі. на базарах..
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так
    Доглядати не складно. Але дуже залежить від грунту.
    Чорницю, брусницю, жимолость і ремонтантну малину замовляла на Флоріумі. Все прижилось, але їм важко в глинистому грунті. Ростуть дуже повільно. Малина, нажаль, не прижилась. Але вона ще може прорости на наступний рік. В мене з деревами так було, тому не втрачаю надії. Йошту і лохину привезла з села. Йошті в глині дуже важко, але цього року бачу, що нарешті добре вкорінилась, повипускала багато гілочок-листочків. Лохині краще, бо ми біля лісу, тут кислий грунт, але важкий глинистий. Тому додатково купували спеціальну землю під неї, плюс пісок і кора дерев. Ожина в нас місцева, з сусідніх дач, прижилась спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Ще скажіть коли краще садити, на осінь чи весну? У нас грунт чорнозем, чи можливо лохину посадити у великі горщики, під спеціальний грунт? Якщо ні, то скільки треба грунту на 3 кущі? Хоч приблизно. Дякую вам за таку розлогу відповідь!
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми садили навесні в маленькі горщики. Потім пересадили в великі 20-літрові. Вона може в таких горщиках жити кілька років. Але краще пересадити з часом в відкритий грунт, попередньо заклавши по бокам гідроізоляцію в траншею, щоб звичайна земля не змішувалась з спеціальним грунтом.
     
    • Корисно Корисно x 2
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Класно, а чорницю ,як садили, у мене є попід бетонну огорожу такі місця з тінню та мохом, то там нічого толком не росте, хіба ожина, а так, думаю, може би таке щось прижилось.
    Ще не бачила ні в кого чорниці, з екзотичного ми маємо - ягоди Гумі - кущ такий досить великий. Вони схожі на барбарис або ті Годжі ягоди, то я так інколи жартома дурю, що то ті Годжі по 450 грн /кг)

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вона приїхала з Флоріуму саджанцем з землею, в якій росла. Я її посадила під ліс. В мене там кислий грунт, їй підійшов добре. Прийнялась, але ще цього року не цвіла. Бачу, що вкорінилась і пішла в ріст.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну все! Мене цього року вже добило. Третій рік поспіль помідори чорніють і кроплення не допомагає. Цього року звісно дощі. Але стільки вгробити зусиль в їх вирощування і жодного навіть не спробувати! Мабуть треба кидати ту затію...
     
  12. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Для помідорів варто мати теплицю, або хоча б накриття зверху, тоді вирощувати помідори одне задоволення

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii теплиця це ще і недешеве задоволення(( Виходить купити дешевше.