Город моєї мрії))

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Bree van deKamp, 14 Квітень 2014.

  1. Talkalife

    Talkalife Member

    оооо а я іноді, грішним ділом, думаю про кріп-петрушку на клумбі, особливо, коли ціна дуже висока:girl_yes2:
     
  2. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    А як сорт називається?
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2020 ---
    Минулого року вперше вирощувала помідори.І один феномен:4 різних сорти помідорів але в усіх однакова тоненька шкірка і вони якісь рихлі,по консистенції як кавуни були.:girl_impossible::girl_mad:Де я помилилась у вирощуванні і що робити,щоб цього не повторилось знову?:girl_in_dreams:
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @ZORRO WEST не акцентую увагу на назвах сортів. Переважно беру ранній або середньостиглий. Там ще якісь букви в назвах сортів, але я не звертаю уваги на них.

    А стосовно помідорів, то минулий рік був не дуже сприятливий на помідори. В мене теж були сорти різні, а самі помідори вродили дрібненькі типу як Чері (одні більші, другі менші).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    може перестигли?
     
  5. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Та ні не перестиглі.Зібрала може 2кг червоних,решта через тиждень позривала зеленими,бо дощі почалися.Дозрівали в хаті,а смак однаковий у всіх.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в нас на городі щось завелось: риє нори в землі. Не великі, але довгі тунелі. Точно що це не кроти, бо діаметр тунелю не такий великий. Гугл сказав що це може бути землерийка...Але питання де воно взялось, ніколи такого не було. У всіх сусідів така ж сама ситуація.
    Може в когось таке було і як з цим боротись?
     
  7. l_treasure

    l_treasure Member

    Не була я тиждень на дачі. Дощі ж. Сьогодні приїхали, забігла глянути як там і що:girl_cray:. Поїли слимаки всі мої грядочки. Що не померзло, то зжерли: і редиску, і моркву, і салат, і кабачкиии. Хіба цибулю лишили мені, певно не засмакувало. Сижу і плачу.
    То ще можна пересівати чи не варто? Засадити все цибулею чи що. А чим тих слимаків витравити?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще можна посіяти, точно до осені виросте, може не таке велике, але чи знову не зжеруть? Певно треба спочатку тих гадів вивести... тут багато способів:
    Як вивести слимаків з городу без хімії

    Ще чула, ніби качки тих потвор їдять, але Ви їх певно не зможете завести на дачі і залишити без нагляду :girl_crazy:.

    Я городу не маю, завтра можу подзвонити до свекрухи запитати, як вони боролись, бо точно така проблема була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @l_treasure, їх вивести не реально. Я 2 роки тому ходила у відра збирала, потім сіллю засипала і викидала за межі ділянки. Але всі не визбираєш, а в такі дощі вони розмножуються зі швидкістю вітру, десь з під землі вилазять. Качки реально допомагають, минулого літа сусідські до нас забігали ввечері і зразу на город - слимаків збирати :). Купую такі гранули Гранули від слимаків Bros SNACOL 200 г
    Як садила огірки, посипала зверху під плівку, минулого літа поки плівку відкрила - все було з'їджене. Трохи більші рослини вони вже так сильно не їдять. З народних методів ще посипала город сіллю - але її потрібно багато і потім ті кілограми солі розчиняються і всі ідуть в землю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. l_treasure

    l_treasure Member

    О, значить збиранням їх сильно напрягатись не буду. Хай діти збирають, без мене. А наступного року завожу качок.
    Чоловік видивився відео, що підводять типу ел коло на батарейці:girl_haha:. То я вже бачу, як ми збираєм підсмажених слимачків. Бррр.
    Але так шкода тієї праці. Вкладаєш душу в то, а воно раз... І облом. Тепер я тако розумію, чого все менше і менше на базарі домашньої городини.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я щойно теж вийшла в город за редискою. Ті слимачища жеруть навіть редиску. Так мене зло взяло, що пів рядка редиски вирвала і викинула. Але то не вихід. Сижу і нервуюся. Збирати не можу і не буду, сіль - зле для грунту, але певно піду і таки понасипаю. Бачила, що чоловік якусь трутку купив, то піду ще того насиплю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    В нас кажуть на таке - медведка. То такий жук, розміром, як палець. Дуже огидний на вигляд. Мені медведка з'їла насіння огірків повністю, ніби і не садила нічого. Мусила пересіювати, тепер знову чекаю.
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ох, сумно(
    Ті слимаки безсовісно зовсім. Жеруть все! Бабуся на городі пару років тому за один сезон визбирала поза 6 тис. шт. (вона їх з цікавості записувала) і заливала кипятком.
    Сіль не помагала, отрута не допомагала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це не воно. То звірок схожий на крота і миш. Мама вже одного такого зловила. Підїдає корінь рослин. У всіх наших знайомих така ж біда. Сусідка каже що то сліпак. Ніхто не знає як його позбутися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hermi ,сліпак великий. В порівнянні з мишами- величезний). Це швидше за все землерийка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я його не бачила.
    Мама описує що воно щось середнє між мишею і кротом.
     
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ну тоді землерийка. Вона теж багато шкоди робить.
    А я знову не можу знайти на грядці насіння огірків. Як - перший раз сіяла, три різні сорти, другий раз теж три ріхні сорти, і жодного паросточка. Розпорпала ту грядку трошки і насіння нема. Завтра знову сіяти, чи що....
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в наших всіх знайомих таж історія. Якщо садила не в парник, то могли "зтрупішати", для огірків захолодно, або хтось з'їв :) Знайомі на початку квітня під пліву огірки посіяла, зійшли всі, але через холод листя побіліло і огірки пропали.
    В мами не всі дині зійшли.
    можеш посіяти в одноразові стаканчики. коли зійдуть, зі землею витягнути рослину і у відкритий грунт. Але з тим трохи побавитися треба. Але будеш знати, чи з насінням щось не то, чи хтось ним харчується :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене теж огірки таємниче зникли. І з 5 кабачків зійшов один. Огірки я пересію, то не проблема. Одного року вже сіяла все наново 4 червня, бо дощі, холод і слимаки постаралися. До липня вже мала урожай.
    А взагалі, то якийсь триндець з тис городом. То або сідати і вичитувати інформацію, як правильно садити/обробляти/захищати, або взагалі не паритися з тим. Дуже тяжко виростити екологічно чисте і щоб не зжерла якась зараза. В мене традиційно добре ростуть буряки і полуниці. І в чоловіка перці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В мене гарбузи зовсім не зійшли, кабачки пересіювала, огірочків декілька штучок є(
    Зато морква гарно посходила, щоб менше полоти грядки надумала їх мульчувати скошеною травою
     

    Вкладення: