Город моєї мрії))

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Bree van deKamp, 14 Квітень 2014.

  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Голландська трохи дрібна. Ну але вже яка є.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я перець посіяла, але в хаті холодно тож ще не прокльовується.
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я теж купила цибулю, але десь тижні 3 тому, на Шуварі гуртовому. Одну фіолетову, а іншу звичайну. Лежить на балконі, накрита . Нічо їй не є, підсохла гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, розкажіть мені таку штуку. А хто їсть коріння петрушки? Прийшла я на город на ревізію. Лишила петрушку з осені на грядці. А там картина маслом. Отак як був рядочок, то під ним нірка-дірка вздовж усього рядочока. Корінців нема, одна гичка лежить :sad: ще бачила що по полуниці чи то зайці чи то пси лазили. Бо сліди такі ніби там стало товклося.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2017
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Може мишка, може якийсь хробачок. В мене миші тюльпани поїли :sad: А личинки хруща - полуниці.
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Висіяла помідорчики :) ех... Вже так хочеться попорпатися на городі.
    Цікаво чи зійдуть :girl_tender:
    Докупила сьогодні трошки білої цибульки саджанки. Ох і нашо воно мені треба було? Вже того насіння маю як на гектар.
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нарід, хто садить айстри? Ану розкажіть, ви розсаду робите чи зразу в землю висіваєте? То я нині на радощах купила і от задумалася що з тим насінням робити. Ну і щодо чорнобривців то те саме питання..
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а в мене інша печалька...Дуже гарно зійшов перець, а зараз рослинки "почали падати", підливаю, не суваю горщик, температура не змінилась, а рослинки деякі в'януть...
    тут як бажаєте і що чекаєте. Я лінива, тому висіваю в грядку, а потім пересаджую (якщо не забуду і не буде лінь). Можна і зараз посадити на розсаду, почнуть квітнути трішки раніше (такого ніколи не робила).
    Особливої різниці між пересадженими і не пересадженими не побачила (що і чорнобривцями, так і айстрами)

    Я зараз для себе відкрила цинію (майори), квітнуть ціле літо і мало з ними мороки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Айстри колись сіяла через розсаду, бо прямо в клумбу могли загубитись/не зійти(особливо якщо якийсь "модний" сорт). А чорнобривці нема змісту розсадою- насіння велике, завжди гарно сходить і добре переносить пересадку.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, коли садять цибулю :girl_crazy: накупила, а коли садять - незнаю..
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    здається що вже можна, в мене сусідка декілька років тому в середині березня всі грядки посадила. +ми садимо на зиму трохи цибулі, зараз якраз гарно зеленіє.
    Ми вже в город висадили цибулю на щепіря, редиску. Мама вже картоплю паростить, деякі сусіди посадили ранню картоплю. Головне щоб погода була гарна ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вже посадила кущівку. Картоплю ранню дещо з зелепухи посіяла але під агроволокно.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ще рано садити цибулю як на мене
    якби сонце прогріло землю, то так, але земля ще холодна
    можна було б побавитись, гріти спочатку землю під агроволокном, а тоді садити і знову ж таки - під агроплівку.
    Ще чекайте трохи
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я знаю що в холодну землю не можна моркву сіяти, насіння може не зійти.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    питаю знаючих по розсаді помідор...після пікетування деякі стали зовсім слабі, а деякі "полягали" зовсім. Вже тиждень минув, ситуація не покращилась. Чого б це?
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    В мене так минулого року було. І нічо мені з моєї розсади не вийшло. А того разу садила в "таблетки" то вже такі як коні. І пікірувати не треба. Так садила і перці і баклажани. Тепер так буду все, сподобалося.
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А які то такі таблетки? В мене помідори вже по 12-15 см такі великі. А перець маленький ще((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @loveterapy
    [​IMG]
    Отакі штуки. То пресований торф. Заливаєш водою, вони намокають і стають більші в разів так 5. По 1-2 насінинки на таблетку саджу. Зійшло майже все. Пікірувати не треба. Рослинка як підросла, що вже з таблетки корінці вилазять, то саджу в горщики чи обрізані пляшки і все класно. Корінці не пошкоджуються. Рослина росте супер. В мене вся розсада цього року так росле. Плюс сунички вирощувала в загальному "посуді" то пікірувала потім в таблетки. Вони гарно вологу тримають. Одне задоволення, правда дещо дорогувате. Купляла по 2.50 за 1 штучку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую. Я ще такого не бачила. Треба буде спробувати.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В нас теж помідори вже огого вимахали.
    А хто знає, коли можна садити їх в тепличку? Ми цьогоріч вперше спробуєм виростити їх не на відкритому грунті.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk