Голос країни

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Капризуля, 6 Червень 2011.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Взагалі начитаний такий, розумний, але дуже цікавий для фізіогноміка, думаю. Говорить те, що ТРЕБА, акуратно, але деколи суперечливі речі.
    Загальне враження: попри сучасність, інтелект і навіть благодушність враження про нього не змінилося. Людина з подвійним дном, і з того, що проглядається, це друге дно я б і не хотіла бачити, чесно..
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не знаю, я це побачила одразу
    ну те що Тіна має тісний звязок з Церквою це відомо, я знаю всі предтечі того, в деталях, не хочу піднімати
    тому відкрито і Потап сказав отцю, що він певно піде до Тіни, тою відкритістю якраз файно перекривати перешіптування і яку-небудь прихованість того питання
    далі - пісня Материнська любов, пісня Мозгового, яка так подобається Тіні, і яку вона співала на вечорі памяті Мозговому
    ну важко уявити таке співпадіння, думаю вона і була обрана за порадою Тіни
    те що Кароль розплакалася - очевидно знала, хто співає, доволі класична реакція віруючої людини:)
    ну і зрештою - хто і коли вигравав квартиру просто так? в лотереях, конкурсах?)

    хіба щось нове? в інші роки, в інших тренерів так само невипадкові учасники
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2017 ---
    шум, якщо не брати до уваги найперше, що він російський, + з ддосить специфічним світоглядом,
    в тому, що верхівки конфесій все щось чудять, політизовані, боряться між собою
    перемога священика в конкурсі з однієї сторони і травля з іншої якраз гарно це все показують
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    от власне я про те раніше і писала- не подобається він мені :).Енергетика у нього для мене паршива.І справа не у його конфесії- я до таких речей ставлюся лояльно. От для мене- він "вовк у овечій шкурі"- той типаж, де за спиною рівнозначно може бути як букет квітів, так і сокира, хоча для пересічної людини буде здаватися, що там можуть бути лиш квіти
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені теж не подобається священник. Не подобається, що він постійно в рясі. Не знаю, як там московський партіархат, але ж наші священники у світському житті у звичайний одяг вдягаються. То чому він із тими хрестами на сцену виходив? Для мене це багохульство. Але всі хочуть гроші і слави. У нас тут в кварталі нвобудов два священники церкви дерев"янні побудувати хотіли. Мешканці ніби не проти церкви впринципі але ж поруч є дві. Священники між собою змагались: той пласт у предбанніку, той ще щось -- то один ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИЙ, один КП. Врешті той другий на дебатах зривається на істерику і каже: "де я маю ту парафію шукати? в мене троє дітей! мені треба їх за щось годувати -- давайте помаленько починати будувати церкву!" А другий каже: я кредит візьму, цервку швидко побудую, а потмі будемо потрошки віддавати..." Короче, всім потрібні гроші -- і лікарям, і вчителям, і священникам... Але я все ж волію, щоб вони про них поменше говорили....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я теж знаю чувака, який виграв джип, продав і купив 3-кімнатну квартиру -- то на початку 2000-х років було. Але він був фанатиком: він збирав все (особливо те, на що все колись була акція), бо авось колись буде нова акція: корочки, пачечки, наклейки....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    на 1/4 чи 1/3 аж. Вікіпедія не все знає))) вона навіть на шоу це казала.
    а ще перед тим, в Італії черниця перемогла. совпадєніє? ))) от цікаво що вона з перемогою робить? при чому отримала як пишуть благословіння Папи.. і одяг мала чернечий.

    ой я не можу)) але читати все дуже цікаво))
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Malvochka то ще раз говорить про те, що людям "лиш би поговорити"

    не знаю, мені ніц не видно)) я не спец.

    просто смішно, коли всі шукають якісь "знаки" і совпадєнія". гарно дивляться шоу, піднімають йому рейтинги - а потім "йойойойо, то всьо сценарій, і підстава і тд і бла блабла"))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member


    Я просто залишу це тут. Все чудесатей и чудесатей... смешались в кучу кони, люди.. текст і відео... І взагалі, все якось дуже і дуже неоднозначно з цьогорічним переможцем. А після цього ролика я і не знаю, як він прийшов на це гріховне шоу, ще й стояв на одній сцені з Шкодою фактично в купальнику і на наших очах не відбулася драма. ))
    Я і цей Голос дивилась п'яте через десяте «завдяки» Джамалі, а наступний і не знаю, чи буду. Мені здається, що навіть їх ролики про учасників за сентименталізмом наближаються до х-факторівських.. набридло, чи що...
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Єврейка" - народність, а не віросповідання. Наскільки я розумію, Тіна сповідує християнство, а не іудаїзм. І сина активно залучає до християнської церковної практики.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. OlenaParkarenko

    OlenaParkarenko New Member

    Дивилися "Голос діти" Голос. Діти дивитись онлайн на 1+1 video? Сподобалася дівчинка, що перемогла? Мені особисто Данелія дуже подобається, прото трохи бентежить той факт, що перемогла саме вона. Йдеться про те, що вона з Казахстану. Невже в нас в Україні немає талановитих дівчат? Мені здається, що таким шоу треба ставати національними. Чи це погана ідея? Як вважаєте?
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Почалось.
    Здивувала мене кількість зірок, що будуть в цьому році приймати участь у відборі. Не розумію для чого це Огневич і Федишин? Цікаво хто і для чого так розкручує Ткача? Зеленський?
    Джа так "округлилася" :girl_tender: Цікаво буде подивитися, як вона буде мінятися в процесі шоу.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я додивилась до Апрєльчика, але виступу не бачила вже. Взяли його чи ні, хто? Загалом сподобався рокер з бородою і ще брюнетка з пірсингом нічого така. Дівчинка з кавер-бенду ніяка. І шкода, що того першого хлопчину не взяли. Він якраз в форматі такого шоу. А Федишин, що там робила? В мене вона асоціюється з Камалією, в сенсі естетики...
     
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Обернулись всі. Пішов до Потапа.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    А може ті зірки як запрошені гості? Ще якесь новшество сезону? Бо змісту їм світитись на Голосі? І в Федигин, і в Огневіч, і в Ткача все в порядку з затребуваністю, вроді.
    Апрель розчарував і візуально і вокально. Може пісня не вдало підібрана , але звучав він убого
    Я думаю Потап його на Голос і притягнув. Дуже награною була його реакція на Апрєля і він такі «проекти» не пропускає, буде резонанс, будуть гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я думаю що апрель хорошого папіка в тому лосанджелесі заімєл, от він і проплачує. ОК, Потап. Але ж всі на це тявкання повернулись. Спів для концерту нормальний, але ж не для голосу країни? Хоча може і перемогти. Але у версії із мільйонером ізвращенцем я майже переконана. Ну бо реально дуже вже хорошенька дівчинка із нього получилась

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    мені щось на гарну дівчинку не виглядає. Масивне чоловіче підборіддя залишилось, а накачані губки сильно псують обличчя
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    І мені. В інтернеті довго бродили його фотки після операції- так, дуже класна дівчина. А побачила в рекламі Голосу - жахнулася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2