Голкотерапія, як метод лікування

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lvivna, 18 Липень 2010.

  1. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Пішла сьогодні на голки - як додаток до лікування парезу лицьового нерва. Перші враження ніякі, якщо чесно. порадили мені Рудницьку Надію - з діагностичного центру залізничної лікарні. Вона там завідуюча. Справила приємне враження - але цікавить чи вартує то так дорого платити? 100грн один сеанс - призначила мені 12 сеансів? Можливо хтось щось підскаже з цього приводу - бо розгубилась. А всі запевняють що з голками то піде швидше виздоровлення ? Буду вдячна всім за відгуки.
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    в мого батька було таке
    десь за часів молодості водієм його протягнуло і частину лиця "відняло".
    лікування тоді не пригадую, але минуло майже з добрячих 25 років як повторилось, Він лікувався голкотерапією, , допомогло і непомітно якоїсь асиметрії .Але в лікування ще входили уколи, вигрівання і т.п.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2013
  3. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Знайома за 1 сеанс голки+п'явки платила 120 грн. І вона теж мала проблеми з нервом. Але пішла на терапію, бо турбували головні болі і підвищення тиску. Зараз каже, що голова вже кілька місяців не болить.
     
  4. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Дівчата порадьте хорошого спеціаліста, який ставить голки, голкотерапія лікує нервову систему.
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    І я про це просила кілька місяців тому але ніхто нікого не порадив. Питала і у лікарів невропатологів- ті теж відмовчуються. Навіть насміхаються що треба їхати в Китай щоб доброго знайти. Але чула про жінку з Луцька, до неї мабуть таки поїду.
     
  6. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Мого чоловіка голками , коли він застудив нерв лицьовий(якось так, йому майже паралізувало півобличчя), голки ставила нервопатолог з поліклініки на Пирогова (Озаркевича). Не знаю, чи то уколи і ліки, чи голки, чи все разом допомогло - але за два тижні був здоровий. Мені свого часу дуже складний і так і не діагностований висип на тілі (лікували майже від народження і до 7 років усіма традиційними і нетрадиційними методами і ліками) за 7 сеансів вилікував голками (вчився на мені :) лікар-педіатр з дитячої лікарні (за що йому безмежно вдячна, бо як згадаю цей жах - моторошно). Але, на жаль, він виїхав на історичну батьківщину, тому як спеціаліста порадити не можу.
     
  7. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Знаю що голки ставить Кулик Богдан Володимирович, він працює на кафедрі в психлікарні. Чула багато схвальних відгуків про його роботу.
     
  8. Anna V

    Anna V New Member

    Будь ласка , дайте телефон і скажіть ціни
    --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2015 ---
    Ви знайшли спеціаліста ? Якщо так , будь ласка дайте номер телефону
     
  9. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    В мене батько років з 15 тому так кинув курити. Лише голки ставили... десь разів з 5 поставили і до тепер не курить взагалі, а курив до того 2пачки в день.
     
  10. basia

    basia Well-Known Member

    я була на голках на Сихові --все ввічливо, спокійно, дрімала щоразу. Ефекту 0, трохи дорого за "подрімати". Але я прихильник традиційної медицини, коли співали про ауру, енергетичні поля - враження, що зараз засміються і скажуть " ти що, повірила?"
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Нічого собі! Недавно ходила на акупунктуру, бо нерв на шиї затиснуло. Я стримувалась, щоб не кричати, а про подрімати не було й мови! Чи може то різні види голколтерапії? Мені ставили на шию, потім одночасно рухали тою голкою і натискали точки на руці. Рука потім два дні боліла, але в шиї полегшення відразу майже відчула, а на наступний день, то взагалі спати змогла. Хоча до того боліло так, що просто голову на подушку не могла покласти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. basia

    basia Well-Known Member

    я лікувала болі в суглобах. Болять і нині ( ще більше)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. OksanaP

    OksanaP New Member

    <elm
    Напишіть будь ласка у приват координати лікарки з Луцька
     
  14. OksanaP

    OksanaP New Member

    напишіть будьласка контакти цієї лікарки буду дуже вдячна
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Одна моя знайома підліковувала діабет за допомогою голковколювання, в неї було страшне безсоння і нічого не допомагало і лише ці сеанси принесли результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Smiles

    Smiles New Member

    Дівчатка, скиньте будь ласка в приватні повідомлення контакти або ж координати лікаря Сун-Чен-Лі...Можливо, хтось ще десь проходив курс голкотерапії, і це йому допомогло. Напишіть будь ласка будь-яку інформацію...дякую)))
     
  17. Ulianka

    Ulianka Active Member

    Напишіть будь-ласка, кому вдалось кинути курити за допомогою голкотерапії. Шукаю інфу і щось нічого не можу знайти. До кого можна звернутись у Львові?
     
  18. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, прошу підказати контакти фахівця у Львові, який справді допоміг полегшити / вирішити проблему.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Залежить, яку проблему.
    В чоловіка кила міжхребцевого диску. Досить велика і задавнена.
    Реабілітація ще триває, можу дати контакти голкотерапевта, який сукупно з іншими методами допоміг досягти певного прогресу.
    Чи то конкретно голки спрацювали, не знаю. Думаю, швидше комплексна терапія.
    Всі інші деталі - в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Anne Claire

    Anne Claire New Member