Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А за скільки часу прогнали? Дивлюся там пише приймати 7-10 днів. То не замало як для рослинного припарату? Я он в Чойсі дивлюся, то там пише щось чотири підходи по 15 днів. Щось я трохи панікую, бо малий щодня на животик жаліється, а п'є то вже восьмий день.
     
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    так
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @KAPUCHINKA точно довше приймали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    10 днів тоді перерив тоді знову повторити і так декілька разів, якщо не буде полегшення тоді хімію пити
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @KAPUCHINKA я тут свій старий допис тих часів знайшла, то ми пропили половину курсу, бо малий з боєм приймав цей препарат(воно гірке страшно).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А чи не простіше однократний прийом Вормілу чи аналогів? Я розумію, хімія і все таке, але чи за час боротьби рослинними препаратами (Я так розумію, довгий час) глисти не шкодять більше?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я не прихильник хімії, якщо можна обійтися, краще обійдуся. Тим більше, що нема гарантії що то буде отак однократно. Наша гомеопат каже, що проблема не у глистах, а у стані кишківника. В сильному кишківника глисти не живуть, і упор треба робити не на протравку, а на покращення мікрофлори. Ну і я вже не одну статтю читала, що глисти тренують кишківник, а це найбільший орган нашого імунітету, і витравлювати все з нього не можна. Ті ж таблетки не тільки на глисти діють.
    і насторожує мене трохи нюанс, що коли я була мала тих хімічних таблеток не пропонували, може і не було,їли часник, гарбузове насіння і т.п.
    Хтось пригадує якісь таблетки для прогону глистів з свого дитинства? Бо я маму питаю, вона каже, що ніколи про щось подібне не чула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, не знаю, як кого, а в мене в селі, скільки себе пам'ятаю дітиска жували стабільно двічі на рік Ворміл. Гарбузового насіння ніколи не їла :)
    Я, в принципі, за те, щоб глистів навмисне не шукати і, тим паче, проганяти, якщо нічого не турбує. Але, якщо є реальні проблеми, по типу болей, здуття, висипу і наявність останніх підтверджено лабораторно у калі, то лікувати обов'язково. А от яким способом, то вже індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я пам'ятатиму, скільки жити буду))), бо глистонос була ще той(про "слабкий" кишківник- точно так). Вермокс і ще якісь кислючі таблетки мені давали. Ну, і гарбузове для профілактики)).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Були таблетки. Я з 1981 р. н.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я 1971р.н. Пірантел згодовували часто, вермокс - то вже було круто і по брату.
    Мама була лікаркою. Але тоді і дітей частіше перевіряли (досі пам'ятаю, як тьоті з санстанції приходили в садок і масово ковиряли в дупі сірниками, + кал на я/г). Якось просто відносились, є глисти - значить таблетки. Гарбузове насіння і т.п. теж пробували, але більше для профілактики (там його реально на раз треба багато натще по інструкції, дитина стільки не зїсть).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дивно, я з 79. Бабця була лікарем і ніколи ніяких таблеток. Гарбузове насіння пам'ятаю, а от таблетки ...
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а скажіть ще мені таке копрограма всіх квартирантів вичисляє чи яйценлист і гострики то вже інша історія?
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

     
  15. vituska

    vituska Member

    можна в пп її телефон?
     
  16. Martitta

    Martitta New Member

    А як ви виводили аскариди?
     
  17. lula

    lula Member

    Гарбузове насіння їли для профілактики, але коли паразити вже є думаю без таблеток не обійтися
     
  18. Firsttimehere

    Firsttimehere New Member

    Підкажіть контакти на Донецькій, бо я дзвонила безпосередньо в цей інститут то сказали що таких досліджень не проводять
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    назву пам)ятаєте?
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нажаль ні, але як натраплю то скину сюди


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1