Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а хто порадить, що краще: пірантел чи зентал? бо нам лікарка виписала якесь таке лікування, яке мені не дуже подобається (занадто багато бадів). Аналізи на глисти я не здавала, бо то ітак всі симптоми "на ліцо": голова поболює, живіт, апетит поганий, нервовий і блідий, а головне, що на УЗД -- множинні збільшенні лімфовузли в черевній порожниці, що свідчить про наявність паразитів. Отже:
    3 дні зентал
    місяць -- хофітол
    2 тижні -- лактофільтрум
    2 тижні вормітел, потім перерва і ще 2 тижні вормітел.

    Що з того всього я дала: 3 дні зентал, і біле вугілля після цього, ще купила хофітол, але весь час забуваємо його пити (замість 3 в день 1-2) -- але це більш жовчогінне, для захисту печінки.... ну ок, п"ємо.

    Лактофільтрум, який під 300 грн. коштує -- то просто бад (поєднання бактерій із вугіллям) -- я то на біле вугілля замінила.

    А вормітел -- то взагалі аут, лікарка усе дозування із рекламки списувала, вона навіть не памятала, як воно називається. То, що втулили -- нам туле. Там навіть написано, що то не лікарський засіб, туди часник, насіння, полин входять... Я то не купувала, натомість

    хочу через 2 тижні ще одноразово щось дати. Але що: знову зентал? чи краще пірантел?
     
  2. Fantazy

    Fantazy Member

    Все залежить від віку дитини, якщо до 2 років то нам виписували Пірантел. Пізніше можна і Зентел. Обидва припарати хороші. Але лікарка наголошувала, що часто в нас зустрічаються підробки і не допомагають, краще шукати польського виробника.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мені теж казала про польського, але в аптеці був лише французький, хоча, може дистрибютори у польщі? у будь-якому випадку нам напевно повезло і купили нормальний, бо бачу результат: апетит зріс, спокійніший, рум"яніший -- то 9 днів як відпили, відповідно 12 днів від першої дози. Років - 9
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а хтось має контакти тьоті з Коновальця, що добре аналізи робить?
    Не раз про неї чула, але було неактуально, то і не уточняла, а тепер треба, і навіть не знаю в кого питати.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Хто знає по яких днях приймають кал на аналіз на Донецькій 11??
    Знаю тільки що з 9 до 11
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Не знаю чи актуально, але тримайте, була в неї вчора . Маємо таки аскариди, можливо тому і набряк в носі, будемо лікуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Malany

    Malany New Member

    То вона аналіз калу робить, чи кров?
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Кал

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нарешті осилила всю тему, перечитала кожен допис. Тепер питання хто не давно лікувався народними методами від аскарид? Чи був ефект, якщо так чим лікувались? @robik @Wiktor ви обізнані в цій темі найбільше, чи гельмітокс не такий шкідливий, як пірантел? То ж та сама діюча речовина? @Жменька ви вроді писали, що користувались олією чорно кмину чи допомогло вам? Буду вдячна за поради і відповіді.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я більше довіряю доказовій медицині. Для профілактики не "травлю", як деякі, але вже як виявлено - то одноразовий прийом "вормілу" (згідно інструкції доя боротьби з аскаридаии чи гостриками) нам допомагав 100%, так, це не цукерки, але від одного разу малоімовірні якісь системні порушення.
    Колись казали хсти сире несмажене гарбузове насіння, навіть в аптеках продавали, але його по стакану чи щось таке треба їсти натще і запивати водою кіл ка днів - моїх дітей на таке не підпишеш - то раз, і чи шлунково- кишкової тракт витримає - то два. Є якісь препарати на травах, що треба довго пити - х.з. чи допоможе, а хробак всередині буде жити... брр... Ще з гостриками - то можна поборотися суто гігієною, за місяць, як немає повторного зараження, цикл їх життя закінчується, і вони не такі шкідливі, як аскариди - хіба доставляють дискомфорт (кілька раз з дітьми мені так і вдавалося). Аскариди травила би зразу - не витримала би усвідомлення того, що ЦЕ живе всередині...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ніби я писала, що пиди оці капсули антипарахитарні зі смаку життя. Якщо пити як вказано, то допомагає. Але так як нігті в нас гризуться на ура, то маємо свіжого друга. Таке, ще б придумали щось, щоб вони не поселялися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми травимо Альдазолом. 5 днів і через 14 днів знову 5-ти денний курс. Дуже жорстко, але у нас конкретні покази.
    Меншому даю від Земної краплі, на 1 місяць нам гастро прописала. Але я йому кал не здавала. Руки в попі і нігті в роті))) ) думаю, на травах не зашкодить. Бо старшій, алергіку трави не ризикну.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То хіба весь час нагадувати за миття рук, з часом входить у звичку. Чим старші стають і більше розуміють, то і якись мультик чи ролик про те показати, пояснити механізм, як може в животі поселитись таке противне. На моїх подіяло, майже не забувають про миття рук. Звичайно, ніхто не застрахований і від вживання овочів чи фруктів від недобросовісних господарів приватних садиб , де город можуть удобрювати невідомо якими "відходами", таку наприклад полуницю мий - не мий, яйця аскариди можна і не змити. Дорослі рідше хворіють, тому що переважно свідомі і часто миють руки ( хоча я особисто в нас в бізнес центрі будучи в вбиральні, бачила кілька разів як жіночка і дівчата після відвідування кабінки прямою наводкою йшли на вихід, минаючи крани:girl_cray:, відповідно лапаючи потім ручки всіх дверей ); по друге, в дорослих переважно трохи більша кислотність шлункового соку, ніж в діток, то яйця деяких паразитів просто не виживають, мабуть тому гострики "тусуються" переважно серед дітей. Аскариди то переважно з землі, піску і т.д. Але то все не найстрашніші паразити і лікуються найлегше. От наприклад токсокари - розносять їх хворі собаки , часом коти, люди можуть підчепити теж, то страшніше набагато. А з нашою "культурою" вигулу, також бродячи тваринами, того вистачає. Було в знайомого, молодий 20 річний хлопець ( далі в всіх бродячи собак і гладив завжди, от десь і недомив руки), то лікування було довге і важке, з наслідками для печінки. Я консультувалась з лікарем з Європи, то між іншим казав, що "їхні" хворіють мало, переважно вихідці з країн Східної Європи... Деколи токсокари утворюють такі кісти, що "перемогти" їх можна лише хірургічно... Пильнуйте дітей добре в пісочницях, мийте їм руки і вчіть їх своїм прикладом, бо аскариди (звичайно, не йдеться мова про запущені інвазії з великою кількістю особин), то квіточки порівняно з токсокарами. Дехто виліковується за 1 курс, а дехто і півроку - рік повторного лікування. Дуже погана штука.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А можете назву тих капельок написати? Буду дуже вдячна.
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

  16. Irynaflys

    Irynaflys New Member

    Не робіть цього, бо нашкодите дитині, руйнується флора і дизбактериоз потім тихо робить своє. Робіть аналіз на глисти і якщо є, то треба вбивати хім препаратом призначеним саме для цього типу паразита і строго по інструкції, бо відновляться за пів року. Препарати загальної дії не рекомендую, загробите здоров"я. Якщо нема то й добре, але раз в пів року носіть кал 5 днів підряд на аналіз, в поліклінніці домовляйтесь за денюшку, приватні здруть 3 шкури... це моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Син пішов у садок. 2 місяці пройшло, почав скреготати зубами час від часу. Глистів ніколи у нас не було. Це є ознака наявності глистів? Один педіатр з Чорнобильської поліклініки казала що це не є ознакою для глистів, а інший каже що так. Дякую хто відгукнеться
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Бруксизм (скреготання зубами), - це нервове, не має відношення до паразитів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Irynaflys

    Irynaflys New Member

    це ознака сильних нових вражень, це стресове, капайте на подушку капельку лавандового масла, але не синтетичного
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    порадьте пліз.
    Хлопці мають глисти, аскариди точно і можливо лямблії - колись були виявлені. Всі симптоми виразні.
    Лікарка написала схему 1день декаріс, 3 дні ворміл, 10 днів перерви, 1день декаріс, 3 дні ворміл. Як на мене трохи велика доза. Не знаю що робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1