Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Hovea

    Hovea New Member

    Дівчата, чим миєте все дома, діагностовані гострики, має бути стерильно дома. Тут хтось писав, що Доместос не допомагає, а я ним і мила ((( Чим миєте? Як обробити килими на підлозі?
     
  2. countessa

    countessa Member

    До якого лікаря треба звертатися, якщо є глисти? Може хтось знає хорошого спеціаліста у Львові? Вчора виліз глист довжиною десь 15см. Погуглила - схожий на аскариду. Купила Ворміл для всієї родини. Приймаємо по інструкції. Але потрібна консультація спеціаліста - може вормілу не достатньо.
     
  3. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Це була реакція на що? В дитини чи дорослого?
     
  4. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Варіант - гастроентеролог, але краще інфекціоніст. Колись на Лисенка ходила, шкода, що лікаря-інфекціоніста не запам'ятала :sad:


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. countessa

    countessa Member

    В дорослого. Наїлася бурачків з хріном і оселедця і ось він і виліз
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дівчата, маю таке питання, може то в перли, не знаю..
    Десь читала що якщо вдома є домашні тварини, зокрема котики, то ніби діти мають імунітет до глистів? а з дитинства навпаки слухала що коти і собаки то страшні розносчики паразитів.. де правда?
     
  7. countessa

    countessa Member

    Дякую, буду шукати. А завтра, певно, вихідний в поліклініці?
     
  8. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Скоріше за все так.

    Ще зі свого досвіду розкажу, що витрати гроші на аналізи крові на виявлення глистів марна справа та викинуті гроші, як пояснювали мені після скерування гастроентеролога, наступні 2 лікарі-енфекціоністи. Лише кал, і то декілька разів, бо не завжди глиста яйця викидає тоді, коли здати аналіз треба. За дотримання всіх умов, лабораторія (ще нормальну лаборантку треба знайти...)виявляє повну картину.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. countessa

    countessa Member

    Чула, що в дитячій лікарні на Орлика є хороша лаборантка. Буду шукати її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Є. Я , нажаль не скажу імені але пригадую, ніби про завідуючу йшлося. Якраз проходили курс, в дитини виявили аскариди.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Буду вдячна як знайдете, поділитися прізвищем та контактами :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. countessa

    countessa Member

    у вівторок піду. якщо знайду її - дам знати
     
  13. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Наскільки я розумію, навіть якщо той звір, який вийшов, був єдиним, то кров ще довго буде показувати їх наявність
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2017 ---
    Значить не люблять того
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @marianast
    вже трохи часу пройшло відколи ви написали коментар.
    Чи допомогли вам описані способи від глистів?
    ..........................................................................

    Ми вже кілька разів з малим здавали шкребки на ентеробіоз бо кілька разів чухався в дупу,і кал свіжий,нічого не виявлено в нівкого за всі рази....ген прибирання зробили,все промили хлоркою вдома,не знаю,чи воно шось дало...
    Еозинофіли в нормі.
    Хоча,думаю,якщо малий чухався в дупу,пхиняв і погано їв,то таки був там якийсь гострик. Пішли з аналізами до лікарки,бо думала,що може для профілактики щось пропише всій сім"ї.Але вона категорично відмовилась,бо препарати токсичні, і проти гостриків немає сенсу призначати якесь лікування крім прасування білизни,підвищеної уваги до особистої гігієни і виключенням солодкого з раціону....сказали не травити себе і дитину надурно.
    Хоча я читала,що зараз паразитів мають всі,і бажано час від часу пити протигельмінтні препарати всій сім"ї...Як вам така думка?
    Я більш схиляюся до народних методів,як я була мала,то бабця мені аскарид вивела полином, а в сусідів малий з"їв квашеного огірка і вийшла глиста 10 см...
    Тому,поки обійдемося без таблеток,плюс наш малий дуже любить цибулю,їсть як яблуко)...то може проблеми оминуть.
     
  15. countessa

    countessa Member

    Була сьогодні на Орлика. Позбирала кал зі всієї родини. Знайшла там завідуючу - Ярослава Михайлівна на 3-му поверсі в лабораторії 2 кабінет. Телефону не маю. Саме цікаве те, що глистів не виявлено. Може через те, що почали пити ворміл
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ну по-перше, аскариди не контактні, зараження ними від людини до людини не відбувається, тому не дивно, що в інших членів родини їх немає. По-друге, виявити аскариди по аналізах за 1 раз доволі складно. Здавати треба як мінімум 3 рази.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Semiramis
    Я почала, тоді малий прихворів, відмінила цибульку. І вже котрий місяць після того чекаю наступного молодого місяця щоб почати знову. Добре, що ви нагадали)
     
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @marianast
    з 21 січня місяць піде на спад. Почнемо з малим профілактику тоді.
    А чи можна вживати аптечні препарати (на травах,гомеопатію) одночасно з народними засобами?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Semiramis
    Якщо і одне і друге спрямоване проти глистів, я б давала по черзі
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо про аскариди.
    від вас одненька сама пішла. а якщо вона і справді була тільки одна, без "пари", то скільки б ви не здавали кал, у вас би там не знайшли її і сліду, бо якщо нема чол і жін особин - нема яєць. а через рік здихає саме.
    так що я б на вашому місця ще бурячків з хроном собі зїла)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1