Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Зорянівонько, то які личинки через три тижні тре вбивати? Та нема там ніяких личинок. То ж не гострики. Аскариди в організмі паразитують лише у вигляді або дорослих особин, або у вигляді тих попередніх стадій міграціі на шляху до кишківника.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    але в інструкціях до препаратів пише, що він не діє на личинок аскаридів, які знаходяться в тканинах
    без детальніших коментарів
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    То тим більше навіщо пити через три тижні. Як після таких призначень довіряти лікарям. Як вони навіть не поцікавляться, хто такі аскариди і як вони потрапляють та паразитують в організмі господаря.
    Отак аби натулити людині пігулок труток і всьо.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    це я і назвала личинками.
    але не буду сперечатися. В моїх обох виявили аскариди, я багато пробувала про то читати і так і не розібралась, бо багато різних думок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Чисто теоретично одночасно і личинок і дорослих особинив організмі людини бути не може. Ну хіба щодня ковтати нові яйця.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Можу дати лінк на інтернет-магазин, але київський.
    То вашій малій було 5, коли вона той препарат пила? З якого віку його взагалі можна? Моій 3,4 р.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    теж в представника, але я по тел. не дзвоню, просто чоловік по дорозі з роботи заїжджає до них і там купує. (На початку Городоцької, і ще на І.Франка є. )
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я вже тут писала, колись в малої зауважила гострики, прийняли зінтел, згідно інструкції, але десь через місяців 4-5 все повторилося, тоді прийняли пірантел, і місяців два був капець; часті випорожнення+ рідкі, але!!! через місяців так 2 то все припинилося і налагодилося, не знаю чи надовго, але поки все спокійно. Зауважила, що все таки є схильність до глистів.
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2016
  9. Diana

    Diana мрійниця

    я не лікар на жаль, але перед тим ми пропили хімію аж 10 днів, тому сказати 100% що допомогло не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Talya

    Talya Well-Known Member

    в нашої старшої доні виявили в калі яйця гостриків. треба пити зентел всім. з ГВ він сумісний. маю роздуми щодо молодшої - їй також давати "за компанію" чи таки здати кал і точно підтвердити їх присутність чи відсутність в неї. бо це ж таки хімія. що порадите? лікар каже давати всім, бо імовірність зараження 100%
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій малий скрегоче зубами і погано набирає вагу. Сон теж можна назвати неспокійним. Дупу не чеше. Але чоловік взявся гнати глисти. Щось я не хочу аптечних препаратів, вони дуже для печінки шкідливі, знайшла таке:
    Н.Земна радить від глистів дітям давати таке. : Взяти цибулину, розрізати на 4 частини і покласти у склянку. Далі залити її кипяченою, охолодженою водою. Хай це ніч настоїться. Вранці дати випити дитині півсклянки перед їжею. Якщо не хоче пити, то можна додати трошки меду для смаку. Других півсклянки випити ввечері. І так 10 днів.
    От думаю, може спробувати, навряд чи той напій зашкодить, нє? Трохи мені,не подобається, що там паразити так узагальнені, вони ж різні, і підходи мали б бути різні.
    І порадьте з власного досвіду де і як здати добрий аналіз на паразитів. Какаєм в різний час дня, частіше після обіду, як їм принести оте "свіже" зранку? Не свіже не підходить уже?)
    Може хто в Чорнобильській здавав на глисти? Як вам?
     
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    На глисти, якщо це гострики, а вони найчастіше бувають у дітей, здають переважно скоби ( скребки ). Здають три рази підряд Але навіть ті скоби не можуть точно показати глисти.
    Такий напій не сподобається всім глистам. Глисти не переносять всякі гіркоти (полин ) і цибулю напевно теж. Може і я таке попробую. Бо в нас щось незрозуміле, невеликий понос 2 день, попускає дитина іноді рідко. Їжа вся та сама, на зуби в нас до того такого не було. Аналізи перед тим здавали, то все в нормі було. Спить жахливо. Може то глисти


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    ми в квітні-травні пили гельмінтан з зеленої аптеки. +шрот з насіння гарбуза і сорбенти. пили то все 2 місяці, дитина весь той час солодкого не вживала (досі дивуюся як вона це витримала). так, симптоми пройшли (кашель, висипка, знизились еозинофіли до верхньої межі), видно препарат просто знизив їхню життєдіяльність, а сорбенти забрали токсини, але самі глисти нікуди не ділися. уявіть мій шок, коли ми через місяць їх виявили в аналізах калу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Трохи не точний рецепт. Ось тут точніше написано:
    Проти всіх видів глистів допоможуть горіхи та насіння гарбуза
    Місяць вроді йде на спад з 18 вересня. Буду щось пробувати по черзі. Зараз п'ємо часничок зранку як таблетку, нарізаю кружальцями бо так ковтнути не може. Читала, що глисти його не люблять, а для імунітету корисно.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    гострики? то ж дуже контактна форма. на постелі, на одязі ітд і тп
     
  16. Talya

    Talya Well-Known Member

    Та ми прасували постіль, білизну. Вологе прибирання. Два місяці зусиль. Дорослі пили аптечні ліки. Мала свої ліки по схемі приймали. І знову те саме. Зараз хочу ще меншій зробити аналізи і тоді будемо пити щось сильніше, що тих паразитів виведе з організму точно, а вже потім можна буде і з полином- пижмою підтримувати результат
     
  17. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Сьогодні у Парку Культури ярмарок еко товарів, бачила там і олію чорного кмину і олію гарбуза, шроти гарбуза, льону...., що допомагає боротись з глистами, або ж приймати для профілактики. Магазин їхній десь на початку Личаківської, але на ярмарку ціни зараз значно нижчі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Я не знаю, що робити. Лікар-гастроентеролог сказали пити протиглисне ( Зентел), хоч 2 аналізи не виявили глистів : в серпні сдавали кал в поліклініці, тиждень тому - копрограмму в Сінево. Бо симптоми наші схожі на ті, що дають глисти. Сказала, що глистів складно виявити в аналізах - як калу, так і крові. Сьогоні знов сдала кал - знов не виявлено.
    З одного боку - лікар працює не один день, навіть на Посиденьках хороші відгуки про неї. А з іншої - приймати 3 доби протиглисні, коли і так маємо проблеми, токсичну печінку і т.д.? Як так?
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Казали мені, що на орлика є дуже хороший лаборант, збається, вона зав лабораторією. Я не маю можливості уточнити зраз. То якщо вона не виявить, значить нема. Моя думка, поки не виявили, нічого не пити
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нам лікар рекомендувала здавати кал на копрограму декілька разів, 4-5, коли вдасться, бо невідомо, коли ж та самка яйця відкладе)
    Малому на глисти вказували підвищені показники в аналізі крові (загальному ніби, чи біохімії, не дуже розуміюся в тому), потім і в калі знайшли. А от платний аналіз крові на всі 3 види паразитів видав "не виявлено")
     
    • Подобається Подобається x 1