Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені на кріслі сусід на посадці бордом лижі переїхав, я впала під крісло, добре, що згрупувалася і мені крісло над головою проїхало.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Я так не люблю коли на одному підйомнику і лижники і сноубордисти...якось воно не правильно, бо коли сноубордист новачок - вічно щось чудять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Там не новачок був, але толкучка під турнікетом і він по діагоналі на транспортер на мої лижі. Добре, що лижі прокатні були, а мої квіточки вдома залишились.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дівчатка, хто купує онлайн скіпаси на Буковель, через які сайти ви це робите?
     
  5. Steba

    Steba Member

    Всім привіт. Хто має якусь інформацію по підйомнику у Ворохті? Плануємо на вихідних.
     
  6. Порадьте мені готель або часний сектор в Буковелі або ближніх селах.
     
  7. Може маєте номер телефону туди?
     
  8. PNL

    PNL Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Порадьте куди добре на 1 день поїхати. Раніше на Плай їздили, але зараз ціни там неадекватні.
    Що скажете про катання на Захарі Беркуті чи Ізках. Куди ще можна не дуже далеко?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Орявчик, буковиця, майдан. Перший два бугеля, другий три допельмаєри бугеля, останній двохмісна кріселка допельмаєр. На майдан шикарно на день покататись, краєвиди, як в Карпатах.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дуже раджу Ізки - якраз туди збираємось на 2 дні, дорога хоч і не така близька як в Орявчик чи Плай, але рівненька траса, до 3-з годин неспішно заїдете, траси широкі, в будні людей обмаль, особливо з самого ранку, відчуваєш себе королем гори:) краєвиди теж красиві, взагалі супер курорт. В Пилипці станом на сьогодні здається досі не відкрили траси.
    В Орявчику тільки бугелі((, хоча мені дуже подобається траса, яка веде по лісі, ніде такого більше не бачила:), на Майдані дуже багато людей(((, вперше в житті мене збили - це там :sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Хотілось би телефон безпосередньо до адміністратора, бо сайти пропонують номери телефонів посередників.
     
  13. PNL

    PNL Well-Known Member

    Це телефон адміністратора, не посередника
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Маю до власника.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а хто в Пилипці катався? скільки там трас і чи не дуже стрімкі?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, порадьте куди краще поїхати близенько під Львовом покататися: Майдан чи Поляна? на Поляні були, здітьми саме те, що треба, але читаю багато гарних відгуків про Майдан, думаю може туди краще.... Хто був в цих двох місцях, що скажете з власного досвіду?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо діти добре катаються, то майдан можна сміло, гірка крута і цікава. Якщо вчаться то поляна, буковиця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну є ще одна велика відмінність - Поляна лише бугельний витяг, Майдан - крісельний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    малій 10р., кататись вміє, але не так, щоб спецом великим була)), малого брати певно не буду
    от власне це мене в Майдані і найбільше приваблює), дивлюсь по цінах Поляна не дуже дешевше виходить, а все таки там зручніше має бути.

    Питання тепер чи доця на Майдані зможе кататись :).
     
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Плануємо завтра на Поляну їхати. Підскажіть, там реально лижі на прокат взяти? Діти 7 років зможуть на бугелі їхати?