Гіпоспадія у хлопчиків (неправильне розташування сечового каналу)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zoranaplusvova, 7 Червень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я не впевнена, що можна так сказати. Багато залежить від ступеню хвороби, вихідного стану дитини, супутніх захворювань. Польща - не означає 100% вдалих операцій.
    Нас одразу попередили, що при всьому, що маємо, включно з "лікуванням" в охматдиті - успішність 50 на 50.
     
  2. Nadija J

    Nadija J New Member

    Так 100 %результату ніхто не може гарантувати, але принаймні психологічний стан в дитини який буде після перенесених операцій у наших лікарнях-хто вже оперувався тут мене зрозуміє, бо і досі через багато років лікую дитину у психіатра. А що найбільше мені підійшло, що не роблять перев'язок- тобто не чіпають рани і дають їй гарно зважити. І ще місяць після того потрібно наносити креми і спрей, а у наші лікарі кажуть, що нічого не потрібно робити( бо все залежить від шкіри). Тому і відкриваються нориці.. Я не агітую, але маю сильну образу на наших лікарів бо досі у дитини проблеми із нервовою системою і шкодую, що не зробила відразу операції у Варшаві
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Nadija J я от читаю Вас і бачу, що так є. Писала тут про племінника чоловіка з таким діагнозом. Звичайно, воно буває по-різному але в нашому випадку -було саме так, як Ви написали(. 5 років ,5 операцій. І, таки дякувати, все добре. Нам ще пощастило, бо набачились там хлопців по 15-16 років на повторних і повторних операціях, то капець((.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Nadija J

    Nadija J New Member

    Складається таке враження, що нашим лікарям вигідно так працювати бо завжди свіжі гроші їм байдуже на дитячі сльзи.. Моєму синові азали:"Що плачеш тебе не болить не видумуй!" Я досі сама плачу як згадую які знущання він переніс.. (. Чому у польських лікарів виходить толерантно ставитись до маленьких пацієнтів і вони змогли навчитись проводити оперування за новими технологіями, а наші ні.. Просто нехочуть вчитись така склалась в мене думка після розмови з іноземними лікарями.
     
  5. Nadija J

    Nadija J New Member

    Дівчата в мене після операції сина на гіпоспадію залишились таблетки які знімають подразнення сечового каналу після операції. Можу віддати таблетки називаються ДІТРОПАН. Ми купували у Польщі у нас таких немає, а вони незамінні- принаймні моєму синові найгірший біль спричиняв катетор. Наші лікарі казали, щоб терпів, а польські просто в писали таблетки. Кому потрібно звертайтесь проживаю на вул. Стрийській пишіть в пп.
     

    Вкладення:

  6. Svitljachok

    Svitljachok New Member

    Привіт, дівчата. Сину 3,5роки і аж тепер ми дізнались, шо маємо гіпоспадію 2 ст. Маємо оперуватися на Орлика в Собечко Р.Г. Ніби й наважилась вже, але якесь материнське чуттячи то просто боязнь наводить сумніви. Може хтось оперувався в нього і може поділитись враженнями та інформацією?
     
  7. Svitljachok

    Svitljachok New Member

    Привіт. І от знову я пишу тут на форумі, але вже не для того, щоб спитати поради, а поділитись власним досвідом. Прооперувались ми на Орлика. В малого виявилась гіпосподія 2-3 ступеня. Окрім того була дуже тонка уретра, яка під час операції могла рватись. Лікар розповів нам про всі можливі ускладнення і про те, що може не змогти зробити все за один раз, якщо уретра буде рватись, тому за рік нас чекатиме, швидше за все, ще одна операція. Нам потрібно було випрямити пісюн, доштукувати кусочок уретри і вивести її в центр головки. Операція планувалась на 3 години. Але за 1год.50 хв.в палату зайшов наш лікар Роман Собечко і сказав, шо він вже справився і все вдалось зробити в один етап. Найстрашніше вже було позаду. Але ще залишався період реабілітації, до якого я готувалася,як до чогось найважчого. Але реабілітація теж минула дуже легко. Дитину нічого не боліло, знеболювальне ми не приймали. Капали антибіотик 8 днів, після чого зняли катетер і нас відпустили додому. Я переконана, що це все завдяки легкій руці Собечка. Все дуже добре загоїлось і минуло без ускладнень. Роман Собечко ще молодий лікар, але, мабуть, народжений ним бути.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. kkkkkkk

    kkkkkkk New Member

    Зорієнтуйте, будь ласка, по ціні? Як попасти на консультацію до лікаря? скільки вашому синочку рочків? Який наркоз робили?
     
  9. Svitljachok

    Svitljachok New Member

    В нас гіпоспадія була 2-3 ступеня з викривленням, то наркоз був загальний, замість дитини дихав апарат. На час операції сину було 3,5 роки. Стосовно ціни, то лікар не назвав суму, дуже людяний, але дорогі медикаменти, особливо нитки. Можу в пп вам детальніше розповісти. Контакти лікаря даю 0979609123 Роман Григорович Собечко
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. kkkkkkk

    kkkkkkk New Member

    Якщо вас це не затруднить розкажіть детальніше в приват)
     
    • Баян Баян x 1
  11. Zoyya

    Zoyya New Member

    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2020 ---
    Добрий день! Напишіть мені у приват будь ласка . подробиці операції.zoya.ua@online.ua
     
  12. Zoyya

    Zoyya New Member

    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2020 ---
    Позвоніть мені або напишіть мені будь ласка дуже потрібна Ваша порада!!!
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2020 ---
    Чи Ви вже оперувалися?
     
  13. Zoyya

    Zoyya New Member

    Всім Добрий вечір! хочу поділитися із Вами про операцію у Львові міська клінічна лікарня.Оперувалися ми у Собечка Романа Григор.діагноз (гіпоспадія II ступене).
    Я багато думала до кого піти.після Ваших відгуків і порад вирішила оперувати свого сина у Собечка Р. Це дійсно дуже хороший,відповідальний лікар.Він сам дуже переживає за результат операції.перевязки робить кожний день,і субота і неділя приходить теж. І як людина він дуже відкритий і хороший ,що зараз є дуже рідкисним.Я дуже задоволена операцією.Ми виписалися два дні тому.Як дальше буде побачимо зараз все гарно гоїться. багато ще залежить від самого організму дитини. Я надіюся, що Бог нам допоможе і все буде добре у мого синочка! Нехай і Вашим синочкам Бог допомагає і все буде ДОБРЕ !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marishagrsmnk

    Marishagrsmnk New Member

    Доброго дня,дівчата! Хочу порадити лікаря,що вище писала за нього Надія. Мичеслав Шмігельський чудовий лікар. Працює в Варшаві,шпиталь Мазовія.Оперували сина з найтяжчою стадією гіпоспадії( мошоночна з викривленням пенісу) саме у нього 02.12.22. Операції проводять по пт та сб. На теперішній час операція коштує 12тис зл. В Харкові нам пророкували 3 операції,Шмігельський зробив все одразу тривала операція 2.30 години,а ввечері ми вже поїхали до Познані. Однозначно вартує їхати до Варшави оперуватись аніж в Україні. Лікар на всі питання після операції відписує на мейл або по телефону. Найважче моєму малому(1,8 міс) було те,що десь на 6-7 день почало свербіти все,не спав майже взагалі,а потім після зняття катетеру дискомфорт деякий час. Наразі добре себе почуває. Я дуже вдячна за дописи на цьому форумі і всім хто поділився своїми історіями. Залишу свої номери +380661859008(вайбер,телеграм) 500034681 Марина