Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    • Корисно Корисно x 1
  2. Стосовно гімназії за Шуваром на Сихові "Шептицьких" то цього року вона стала державною. Це школа-гімназія більш філологічного напрямку - англійська, німецька, по тих мовах мають різні закордонні проекти
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дочка постійно говорить, що хоче бути лікарем і я бачу реальну схильність до цього. Є в нас ліцеї-гімназії з медичним напрямом? Наскільки зрозуміла з дописів, то нам дорога в фізико-математичний ліцей в хімічно-біологічний клас? Чи є ще щось? Там з 5 класу? Тобто в перший клас давати в звичайну школу? Читала, що в 45 сильний біолог, а ще з чого можна почати?
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Здається є, 88 школа (чи гімназія) на Лисинецькій (Пасічна).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Зараз це НВК "Школа І ступеня-гімназія" з поглибленим вивченням біології та хімії. Крім того, старшокласники там мають додаткові заняття з викладачами з медуніверситету.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. DYVNA

    DYVNA New Member

    Фізмат, біологічний лише з 9 класу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так щоб спеціалізована-немає. 88 має хіміко-біологічний нахил, 45 школа має сильну біологію, в Класичній гімназії сильний біолог. Ну і найкращу підготовку традиційно дає хіміко-біологічний клас фізмат ліцею. Сюди приходять і з 45 школи, і з Класичної. Цьогоріч з 45 школи в цей клас фіз-мат.ліцею пройшло найбільше учнів з-поміж усіх навчальних закладів. У знайомих малий без будь-яких репетиторів і коштів здав і поступив в Мед на лікувальний після фізмату. У хіміко-біологічний клас фізмату набирають після 8 класу ( тобто з 9)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось має досвід навчання в Малій Академії Наук, можливо ваші діти там здобувають знання? Дуже мене і моїх дітей зацікавила МАН, проте знайомих, які хоча б що-небудь розкажуть, не маємо. Хотілось би відгуків, власне, з середини)) З того, що я дізналась в інтернеті, все виглядає дуже цікаво та перспективно. Проте насторожило те, що переможці конкурсів наукових робіт мають додаткові бали для вступу у ВНЗ. Чи не виливається це в хабарництво та "знайомі-родичі-передусім"?) Які там умови оплати та вступу?
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    @Zhdana, колись теж тим цікавилася, заходила туди, та якось мене там не дуже раді були бачити, нічого толково не розповіли, тобто таке байдуже відношення було, що мені вже і не захотілося з ними мати справу. Хоча, можливо, то така погода була у Львові, що люди настрою не мали доброго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. toria

    toria Active Member

    Моя кума там вчилась на журналістиці років 10 тому, то вона була дуже задоволена. Знаю, що приймала участь у різних конкурсах, хабарів не давала, з 11 класу почала писати статті у одну львівську газету, поступила без проблем і, здається, дійсно мала якісь переваги при вступі. Якщо цікавить щось конкретне, можу уточнити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я маю :). І лише найкращі спогади. Спочатку, ще в 7 класі , я займалася на українській філології ( старші школярі мали зайняття на базі Університету, молодші- у відділенні на Погулянці). Вела зайняття у нас , наймолодших,тоді дружина покійного Олександра Кривенка- п. Марія. Дуже талановита жінка. Старші займалися вже з викладачами Універу .Оскільки я не була впевнена у тому, що власне в майбутньому пов яжу свою долю з філологією, то наукових робіт до написання не брала. Але мої 3 однокласниці , з якими разом відвідувала філологію МАН, писали наукові роботи.В результаті вони таки стали філологами.Я ж просто для себе відвідувала. В 9 класі я вже точно визначилася з вибором. І прийшла, паралельно з філологією ( заняття в МАН і по цьому напрямку не кидала -в результаті це дуже допомогло на вступних),в 10 класі ще в у відділення МАН по правознавству. Куратором нашим була дуже хороша жіночка- Кокотко Надія Володимирівна. Тут теж було надзвичайно цікаво. Тут вже були і наукові роботи, керівництво якими вели викладачі юрфаку, причому навіть професорам давали школярів. Можу сказати, що 80% моїх "співМАНівців" потім стали моїми однокурсниками. Моя ж коліжанка відвідувала в той час МАН по відділенню психології. Стала переможницею конкурсу наукових робіт і тоді отримала право на вступ до Універу за результатами співбесіди. Закінчила психологію і зараз уже практикує в Німеччині. З тих моїх однокласниць, хто тоді визначився з філологією, теж були переможці конкурсних наукових робіт, і теж вступали за результатами співбесіди .
    Можу сказати з впевненістю: якщо дитина сама визначилася і має певні нахил і бажання, то навчання у МАНі- лише на користь. Це цікаво, пізнавально і допомагає в майбутньому.Тобто не варто це розглядати як сходинку до вступу у вуз. Скоріше- як можливість дитини поглибити знання у тому, у чому дійсно їй цікаво. Бо якщо дитина сама не має бажання до конкретного виду заняття, їй в МАНі буде нудно.Там не затримуються "випадкові" чи ті, хто прийшов за бажанням батьків.
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2015 ---
    донька моєї коліжанки в випускних класах теж відвідувала власне журналістику. Теж писала статті до львівських газет. Цьогоріч уже закінчує Університет
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я не знаю, як саме зараз, але раніше існував простий запис. І навчання- безкоштовне.Бо її концепцією було - пошук і допомога у розвитку талановитим дітям.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  14. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Моя ходить.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    О, клас:)
    давайте шукатися в суботу))
    А в який кабінет? Ми в 6 кабінеті
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Ще 33 школа, що на Шевченка, має хіміко - біологічний клас, сама його закінчила, але тільки 10-11 класи. Перший рік ми мали пари в Мед. університеті, якраз з учнями 88 школи, другий рік, в медичному коледжі, що на Дорошенка. Тепер школа має заключений контракт тільки з коледжем.
     
  17. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    На перше заняття чоловік водив, то вже знайомих татусів знайшов там. Тепер доня сама їздитиме, бо той маршрут до Політехніки для неї вже є звичним. Ми в 6 -тій групі.
     
  18. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Дякую, надихнули) Підем взнавати що там і як. Потім розкажу наші враження.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще є такий нюанс: багато залежить від обраного напряму і методиста, який курує його у МАНі.Бо власне методист складає навчальні плани, запрошує викладачів вузу , організовує дослідницьку роботу. Наприклад, вищезгадувана Кокотко, яка курувала в мій час істориків, психологів і правознавців організовувала для вихованців цих 3 напрямів багато заходів і поза межами Університету. Ми з нею навіть їздили влітку в Запоріжжя, на Хортицю, в Дніпропетровськ.Географи зі своїм методистом влітку мали свої практичні табори в Карпатах.Натомість філологи , фізики за межі дослідницької роботи у стінах вузу-бібліотеки не вилазили.

    п.с. але я бачу, що вашій найстаршій дитині лише 11 років. МАН для більш старших учнів, зазвичай- це набирають дітей віку 8-11 класів.Хіба напрям "інформатика" бере з 6 класу.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Днями - 12) Навчається в 6 класі. Дуже цікавиться біологією у всіх її напрямках. Я от там побачила, що на ботаніку беруть школярів середньої школи. Думала, можливо, з 7 класу. Але вже побачила на сайті, що з 8. Ну але таки підійду на розвідку)