Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. Krasolka

    Krasolka Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    "Планета міркувань" дуже класна книга , ми 4 роки по ній вчилися в "Джерельці" у нас був такий предмет з першого класу , вела вчитель Ірина Філяк . Просто супер вчитель , іраніше в нашій школі викладала автор Ольга Гісь . Пані Ірина іі напарниця , дуже цікаво проводила уроки
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    підтверджую, цілком реально. малий поступив цього року, без домовленостей ( правда ми і на підготовчі не ходили, бо не знали про них:) ). але дві годинки позаймався по тестах з минулих років з вчителями старої школи. і все рівно, зараз йому дуже важко... така різниця між рівнем знань ліцею і старої школи.... сидить до 10 вечора за уроками, а в старій школі - робив уроки за 20хв.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    погоджуюся. З моїх знайомих там не вчилося жодної "випдкової" дитини. Йшли лише ті, хто хотів сам і тягнув сам.

    Зрештою, це правило можна застосувати до усіх спеціалізованих гімназій і ліцеїв. Бо якщо сюди йде дитина лиш тому, що так хочуть батьк, а сама вона не тягне- то мука для усіх. В принципі, навіть у нас в класі немає дітей, які не вчаться. Коли хтось там з дітей за три тижні з якогось предмету отримав один раз "6 " балів, то це- вийняток і навіть діти між собою то називають "умудрився отримати" :). Сьогодні всім дітям в класі роздали "витяг із Статуту гімназії", де п. 3.6. передбачено серед підстав відрахування "одержання переважної більшості семестрових оцінок "5 "та "6" з предметів гуманітарного циклу ( укр. мова та література, світова, історія, географія, іноземна, правознавство); отримання протягом року 3 доган за порушення дисципліни ;невідвідування певних уроків протягом дня, коли був присутній при цьму у школі ( "прогуляних "5 уроків за навчальний рік)
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    А що можете сказати про Лінгвістичну гімназію? Чула, що останім часом її рівень впав, пішли хороші вчителі, і там "своя кухня" склалась та інші нюанси. Та які знання зараз вона дає, чи варто націлюватись на неї, зокрема, за хорошою англійсьою мовою і сильними знаннями (ще там німецька і польська також є, але не знаю на якому рівні)?
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    То пройде, я вчилася в фіз-мат. ліцеї, поступала сама, без всяких домовленостей(фактично по фізиці), проходила курси при ліцеї, тому всім раджу, але мені вспочатку було дуууууууже важко, десь перший рік. До 12 ночі уроки кожен день. А потім втянулася. Хоча в нас відрахували декілька чоловік за першйи рік, він мабуть і є вирішальним. Чесно скажу мама хотіла мені взяти репетитора з математики, але в ліцеї такі завдання, шо всі репетитори в сусідніх школах відмовлялися просто зі мною займатися бо вони самі того не могли зробити, тому прийшлося мені самій всьо робити.:girl_haha:
    Чи віддала б я зараз свою дитину в ліцей, ше не знаю, ліцей я дуже-дуже-дуже любила, але здоровя в мене за той період дуже погіршилося, маю цілий букетик хронічних хвороб як згадку.

    А ше за оцінки, в фіз-маті отримати 6 то в порядку речей. Звчиайно не постійно, але бували такі завали першйи рік-два коли ми всім класом дружно за контрольну отримували 5-6, і то було не раз і не два. Тому, якшо дитина яка надто орієнтована на результат йде в ліцей то її треба налаштовувати шо головне це не оцінка а знання, ну бо може бути моральна травма.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    до речі, у фіз-мат ліцей в біолого-хімічний клас проходить теж без будь-якої підготовки достатньо дітей із звичайних шкіл. Цьогоріч з 22 учнів цього класу, 4 прийшли просто із 45 школи. в той час як з класичної та академічної пройшло лиш по 2 учніві

    ---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    Ну бо так і має бути. По суті, оцінка- це лише суб єктивна цифра ( і велика фігня).Це як в анекдоті: "Відмінники, завжди давайте списувати уроки трієчникам. Бо коли ви виростите, вони вас візьмуть до себе на роботу"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Krasolka

    Krasolka Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    Не тільки в 45 біолог такий , в класичній пан Шолохов - це щось з чимось , крім його предмету не існує інших взагалі , і одержати 10 -це практично надреально . Крім того любить охарактеризувати дитину дуже специфічно . Стосовно лінгвістичноі , маю свіжі враження , покіщо нам все подобається , клас сформувався хороший , вчителі переважно старші( кажуть , що нашій паралелі з ними повезло) , вимогливі. Оцінки потрібно заслужити , ніхто з неба не ставить 11 . Стосовно форми стало строгіше зі зміною директора , провіряє кожен день на вході з охоронцем . Батьків в школу не пускають . Діти під наглядом , по периметру школу поставили камери . Дуже гарне потвір"я : футбольна і баскедбольна площадка і дуже гарний майданчик . Обідаємо -7 грн (смачно) Замовляють на клас і після 3-тього уроку централізовано ідять . Багато чула про мажарів в цій школі , так вони є , але вони є і в класичній і в в академічній . Поборів не має , не має оплати такоі як в класичній , не має вступног внеску . Тут мені більше подобається ніж в класичній . Можу провести порівняння , краще хай дитина вчить третю мову (польську , чеську або французьку ) на вибір чим мертву латинь і ще потім греку . Аргумент , що потім пригодиться для навчання в медінституті -смішний , з моіх знайомих лікарів іі подужали легко і без попереднього вивчення . Доречі чеська тут дуже гарно вчиться , вчитель вимоглива і за три тижн і вже вивчили достатньо для мінімального спілкування . Англійська кожен день , німецька 3 рази , математики не має тільки в п"ятницю . Домашнього вистачає , задають з кожного предмету , проекти вже робили з англійськоі і природи . Причому не зробив не проходить , на сьогодні не має на завтра проект має бути ще більший в об"ємі і напам"ть .Вступні : для тих хто має похвальний лист співбесіда з англійськоі , укрмови, математики плюс психолог. Хто без письмовий диктант , математика і англійська . Просто не має ідеальних шкіл в кожній можна найти щось , але з того що я чула покіщо не бачу нічого .
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва



    Я чула шо на Сихові, десь за Шуваром є якась гімназія. хтось знає що це за гімназія?
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    мене теж цікавить, є там ніби теж математична гімназія і нам би по розташуванню Сихів дуже навіть підійшов:) ну але то таке, може хто відгук який дасть?:)
     
  12. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    За Шуваром є Сихівська гімназія , але то звичайна школа, хоч і вважається однією з кращих, бо діти там вчаться з 1 класу, до 5 перейшли всі хто хотіли.
    Є ще школа-ліцей "Оріяна" з поглибленим вивченням англійської мови, так от саме її мені дуже хвалила одна знайома викладачка університету ім. Франка. З її слів, в Оріяні дуже добре навчають дітей англійській мові.
     
  13. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    О, це я за неї чула, хто шо може сказати?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    "Оріяна" не є сильним закладом у Львові ( тут наша знайома викладає). На Сихові є 2 хороших заклади- це гімназія Сихівська і приватна гімназія ім. Климента Шептицького.

    ---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    дівчат, якщо вам потрібна власне англійська мова, то теж можу сказати, що говорять двоє моїх близьких викладачів власне англійської мови факультету іноземних мов Університету- це лінгвістична гімназія, гімназія Престиж, Класична гімназія, 45 школа та 5 школа. Років 10 тому сюди ще входила 76 школа ( гімназія міжнародних відносин), але зараз рівень дітей звідтам значно впав

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    він зараз в малого в класі природознавство викладає. Задає дуже багато з першого ж уроеку. Але малому він подобається- вміє зацікавити. Принаймні він природознавство із задоволенням вивчає і з захопленнм розповідає те, що він їм на уроці доносить. В принципі, у мене малий завжди краще чоловіків-викладачів сприймав, ніж жінок. Тому вчитель природознавства і обидва вчителі фізкультури поки в фаворі:) Правда, згадуючи свої шкільні роки, можу сказати те саме- у мене в фаворі в школі були вчитель математики, історії та правознавства ( тут різні викладали). І хоч вони були дуже вимогливі і дуже специфічні, я їх згадую лиш з приємністю.

    ---------- Додано в 11:27 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

    от тут згідна на 100%. Я свого часу латинь вчила в Університеті, але вона мені узагалі опосля не була потрібна. Знаю, що були ідеї в Класичній паралельно з грецькою ввести польську ( тобто по бажанню), але оскільки всі би висловилися за польську, від цієї ідеї чомусь відійшли. Хоча було би більше користі.
    взагалі-то основним аргументом цих двох мов у Класичній було не те, що пригодиться, а те, що латинь і грецька входять до переліку класичних дисциплін-мов ( тобто і в західних університетах слухачі класичних дисциплін мусять вивчати ці мови), а оскільки гімназія створювалася як відповідна, то і вивчення цих предметів має бути як "класичних дисциплін" ( я про це говорила зі своїм вчителем- колишнім директорм цієї школи). Здається, хтось писав, що в Академічній з 6 класу теж латинь ввели.
    Ну але як на мене, яккка її вивчала, - це зайве. Як факультатив- згідна. А як обов язкову дисципліну роками вчити- це абсурд. Ну але , в принципі, хто йде в Класичну, знає на що йде :). Тут або ти погоджуєшся з тим, що вивчення різних мов ( в т.ч. грецької і латини)- це основне, або обираєш інший заклад

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    100%. Тому в першу чергу при виборі школи треба орієнтуватися по власній дитині-що їй може бути цікаво, де вона зможе вчитися ( а не відбувати бажання батьків). Ну і якщо у процесі навчання виявляється, що дитина має зовсім інші схильності- не боятися перейти до іншого закладу відповідно по схильностям. А ідеальних закладів і не знайдеться. У кожному свої плюси і свої мінуси.
     
  15. Oleksha

    Oleksha New Member

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    Мені цікаво, чи дітки, котрі ходять в гімназії та ліцеї мають час на гуртки та секції? В мене дитина 3 клас, ходить 5 раз в тиждень на гуртки - по 2 год., часу на уроки мало залишається, а щоб погуляти чи віддихнути тим більше. Як у вас з вільним часом та скільки часу дітки роблять уроки?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    ми наразі зробили паузу з гуртками. Бо зі школи в основному приходить в 16 годині і уроків є багато. Якщо йти після школи на гуртки, а в 19 сідати за уроки- то діла не буде- і він розсіяний і робитися вони будуть до 12 ночі. Тому поки не втягнеться повністю в начальний процес нової гімназії- в паузі. На уроки витрачається багато часу- от зараз пів на восьму- ще сидить робить ( зі школи прийшов майже о 16 год, пообідав і десь трошки менше як за годинку сів за уроки). В будні дні вільний час є приблизно після 20 години це при умові, що за уроки сідає біля 17 год ( інколи менше часу витрачається, інколи більше- залежить від розкладу на наступний день)
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    а фіз-мат чого забули?
    англійська там залишилася на дуже високому рівні
    Сильно залежить від дитини.
    Але у фіз-маті з тим важко хоч і реально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що ва

    Ось книжка-збірник задач з математики, з якої в останні роки бралися тестові задачі для вступу у Класичну гімназію. Вона є у продажу в книгарнях з навч. літературою ( зокрема, вчора бачила в Просвіті на В. Великого). Вона невеликого формату і її реально пройти за місяць-півтора ( ну два, якщо потрішки робити).Там в межах навчального процесу. Особливу увагу звернути на розділ 2 і нестандартні задачі та розділ 3- звідтам беруться завдання для 2 та рівня на тестах, які оцінюються в ін. кількість балів, ніж перший рівень ( перший розділ). Якщо візьмете тестову математику, яка розміщена на сайті гімназії і була цьогоріч і цю книжечку, то побачите, що там завдання звідти. І в позаминулий рік теж по цій книжеці йшли при складанні завдань. Навіть якщо вони і не сппівпадатимуть по змісту у наступному- суть зрозуміла буде все -рівно.
    "ЗБІРНИК ЗАДАЧ І ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ІЗ МАТЕМАТИКИ. 4 КЛАС"
    Наталя Будна http://ukrkniga.net/index.php/pocha...-testovikh-zavdan-iz-matematiki-4-klas-detail
     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    У вересні діти писали з англійської контрольну ( ніхто про це не попереджав, тому що було в голові після літа, те і понаписували.) Відповідно поділили на три групи за результатами. Є три уроки в тиждень, хоча колись було 5. Вчителем дитина задоволена. Писати реферати про "зоопарк на краю світу" не вимагають.
     
  20. karioka

    karioka Well-Known Member

    можна просити більше розповісти ?:) Ваші діти там навчаються? даю малу в 1й клас, вже б хотіла мати уявлення-до чого готуватись...?:)зокрема,як там з "домашніми"завданнями? чи діти відвідують басейн? чи правда ,що "грошей багато потягне"?:) буду дуже вдячна!