Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    цікавить поступлення в гімназію після 5-8 класів, тобто не з початку, чиїсь діти так поступали? Конкурс також великий чи не багато бажаючих? Легше так ніж після 4 класу? Донька минулого року не поступила в Євшан(((, думаю над тим щоб потім пробувати знову.
    На рахунок завдань, по пам‘яті з математики були приклади на кілька дій (не легкі), і задачі переважно логічні (з якими донька і практично не справилася), з укр мови, як вже писали диктант та ін граматичні: члени речення, синоніми, антоніми, будова слова. Коли писала заяву для вступу, то давали фотографувати завдання минулих років, щоб типу підготуватися. Для нас найважче були логічні задачі.
     
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені здається, що після 5 і дальше класів легше поступити. В євшані після 5 та 6 класу прийшло десь по 5 чоловік, мені здається, що взяли майже всіх бажаючих
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    то до вас в клас прийшли нові діти? Минулого року бачила про добір в 7-й та 8-й (як рахуються звичайні) класи, в 6-й не бачила, треба зараз попитатися, бо на сайті взагалі про добір цього року нічого не бачила
     
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    То
    То до моєі настаршоі після пятого класу, після шостого прийшло десь по 5 чоловік, після сьомого лиш пішла частина в фізмат, ніхто не прийшов. Думаю, що подавати заяву можна без оголошення набору, вступні були, але взяли напевно всіх, що подали заяви, заяв багато не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у нас було, що приходили діти пізніше. Основне, щоб в класі було вільне місце. Бо постійно хтось іде, хтоь приходить. Це не масовий захід, аале якщо є місце, то можна пробувати. НЕ знаю, як у інших, а в класичці тоді такі діти йшли не за загальним конкурсом. тобто їм давали завдання індивідуально. Так розумію, питання "прийняти чи ні" залежало вже виключно від домовленостей з керівництвом, а тестування- чиста формальність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ripka Kalyx Kassandra розкажіть мені за форму в Євшані, чи дійсно потрібна, чи діти носять кожен день? Чи суто зелений піджак, чи можна зелений кардиган/светрик? І на рахунок харчування в Євшані розкажіть!
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Форму треба, піджак зелений, якщо ви 5 ( 1 гімназійний), то тут строго, вже у 8-9 можна пробувати без піджака. Светрики чи блузки-сорочки під піджак світлого кольору без написів, можна світло-сірі, штани-спідниці темного кольору, в джинсах недозволяють, хіба вже аж дуже захочете, то пару разів вдіти, керівник може писати зауваження в щоденник про невідповідну форму одягу. Харчування особисто не пробувала, але всі діти скаржаться, істи особливо ніхто не хоче, в 5-7 класі класні керівники просять, щоб діти обовязково ходили істи, потім вже за бажанням, на багатьох зборах з директором піднімали оте питання харчування, але нічого не добились.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    А кардигани/светерики на гудзики замість піджака не можна?
    А що на перезувне носите? Треба на фір-ру щось ще окремо? Взуття також обмежене по кольору?
     
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    кардиган/светрик можна, тут основна вимога, щоб був пристійний строгий вигляд. Перезувне в нас за 3 роки навчання вже було і у вигляді тапок, і кедів і кросівок - зауважень не було, головне, щоб дитина перевзувалась :). На фізкультуру маємо окреме спортивне взуття, яке лежить разом з спортивним костюмом в класі в шафі, щоб не таскати туди-сюди по 3 рази на тиждень (забираємо лише щоб почистити/попрати).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я на рахунок кардигані не була б так впевнена, напевно, то від класного керівника залежить, але піджак треба обовязково, там є заходи, де його треба вдягати
     
  11. vjv

    vjv Well-Known Member

    Доброго дня! Цікавить свіжа інформація про академічну гімназію, можливо хтось поступав цього чи минулого року.
    Наскільки корисні їхні підготовчі курси, бо з теперішньою ситуацією не знаю чи варто на них надіятись в плані можливості ходити? Цей рік і кілька минулих моніторили завдання, цікавить чи розбирають вони такі самі на підготовці, бо це явно не тільки шкільна програма з математики звичайної школи ( хіба в 4 класі щось більше вчать ) чи просто іде систематика шкільної програми? Чи в тих, що вже навчаються, вступили більшість після курсів підготовки чи, можливо, мали репетиторів? Чи щось має більшу значимість по балах, чи математика і українська рівноцінні?
    І як вони цього року організували дистанційне навчання?
     
  12. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Хтось щось знає про школу домашнього навчання Аксіома?Можливо, ваші дітки там навчаються?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Чи є у Львові школа/гімназія з поглибленим вивченням природничих наук? Біологія, хімія, фізика? Щось окрім фізмат-ліцею
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хтось є тут з 27 школи? Дуже треба інфо.
     
  15. окса

    окса Member

    Доброго дня.Цікавлять відгуки про старшу школу Ерудит
     
  16. rysja

    rysja Well-Known Member

    Добрий день, ми поступили цього року в НВК Шептицьких. Цікавить більше свіжої інформацію від батьків учнів, які вже там навчаються. А саме гуртки, харчування , форма, загальна атмосфера, та інше. Загальне враження про школу з того, що є в доступі в неті склалось позитивне , але хотілось би ще почути вашу думку, дякую)