Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. vjv

    vjv Well-Known Member

    А як там початкова школа? Можливо, можете щось розказати за вчителів, які в 2017 будуть брати перший клас, бо ми, мабуть, на початкову точно туди підем, бо близенько, а далі вже будем визначатись в якому напрямку рухатись.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не цікавилася, бо мені вже не актуальна молодша школа. Знаю тільки , що класи великі



    то власне те, про що йде мова вище: батьки самі роблять проблему. Банально візьміть вступні тести за минулі роки, дайте дитині і подивіться, як вона з ними справиться. Якщо дитина навіть не відмінник у молодшійшколі, але добре засвоїла програму- прекрасно справляється з ними без репетиторів. Якщо ж дитина не може навіть з такими тестами справитися самостійно, а для цього потрібна допомога репетиторів, то добре подумайте, чи готові ви тоді з 5 класу і надалі тягнути її з репетиторами у закладі. ТОму що оці самі батьки, які з 3-4 класу сидять на репетиторах, готують до,в принципі,нескладних вступних тестів з репетиторами, точно так само вважають за необхідне, що без репетиторів і далі- ніяк. Повірте, що в гімназіях реально багато дітей сидять на репетиторах з 5 класу І далеко не тому, що самі не можуть потягнути навчання. А тому що батьки вважають, що це вкрай потрібно і дитина без цього ніяк. А до батьків підтягуються деякі викладачі, які дають теж зрозуміти, що бажано ходити на додаткові уроки. І звісно, що до них. Бо без цього ну просто ніяк, особливо, якщо важливе питання оцінки
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    все вірно.
    так і зроблю.
    А щодо репетиторів - то взагалі "масова хвороба"
    мало не з першого класу батьки роблять дітей залежними від репетиторів
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можу просто ще дати таку пораду: не ставте якийсь навчальний заклад самоціллю перед дитиною після 4 класу. Тобто пробуйте- вийде, так вийде. Ні-значить "ні". Значить продовжите навчання там, де і зараз. А коли дитина підросте, завжди буде можливість по її нахилам чи бажанням перейти у інший заклад у старших класах. Адже багато дітей з гімназій, куди пішли на 5 клас, з 8-9 класу знову йдуть у ніші заклади. Бо і вони, і батьки розуміють, що це не той все-таки заклад, де вони хотіли би продовжувати навчання, що у них інші цілі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    правда.
    людина планує, а Бог керує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mawa

    Mawa Member

    Дякую. Мені до школи хв. 25-30 пішки. Територіально 31, трохи далі 36 або 2. 31 однозначно не хочу. В 36 плюсом є басейн, а так не знаю((
     
  7. Uganka

    Uganka Member

    Закінчили Євшан. Нічого надзвичайного в цій гімназії не побачила ні в викладанні,ні в вихованні. Дитина здібна до всіх дисциплін,вчилась добре. Особливо мене виводило з себе поголовне репетиторство,користь якого дуже сумнівна. Я так розумію,це загальна бідося випускних класів і найулюбленіша пора для вчителів. Другу дитину туди не віддам,не бачу сенсу возити. Якщо живете поруч,можна розглядати цю гімназію.
    Малий склав іспити до ЛАГ і гімназії Симоненка. Мої враження і відчуття дивні,підходи цих закладів часом незрозумілі,не сучасні, таке враження,що ніхто не зацікавлений в змінах і ніхто не бачить,що виросло нове покоління дітей, кардинально інше. Наче для нашої освіти то є таємницею)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. tulia

    tulia New Member

    Цікавлять відгуки про початкову школу Гімназії "Сихівська" (нам підходить територіально). Можливо, є хтось, хто може щось розказати за вчителів, які в 2017 будуть брати перший клас? Чи є якісь вступні тести, співбесіди? Буду вдячна за будь-яку інформацію :)
     
  9. alianka

    alianka New Member

    Дівчата, а чиї дітки ходили на курси до вступу в Євшан? Яку книжку-збірник задач з математики ви купляли, може на пiдготовчих пропонуали яку саме? Я ж так розумiю з них бруться тестові задачі для вступу. Хочемо знати за якою лiтературою працюють в гiмназii, щоб самим вдома можна опрацювати. Дякую.
     
  10. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    "В країні міркувань", авт Гісь, Яцків. Багато задач на логіку, гарний збірник. Але це було 5 років тому, можливо, зараз вони інші підручники використовують. Краще уточніть в гімназії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. alianka

    alianka New Member

    Дякую! Купила "Планетаі міркувань 4 клас", авт Гісь. Цiкава книжечка. :thank_you:
     
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Як на мене, то нічого з тоі книжки не розвязували, правда я можу помилятись, але, на курсах ніяку книжку не казали купляти, Планету міркувань я також купила, валяеться без діла, зайдіть на іх сайт, там е примірник всупних завдань із якогось там року, порішайте іх (там мае бути 4 варіанти, то вам на початок хватить), логічні задачі там ідуть останнім завданням.
     
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

  14. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Перед нами цього року стало питання вибору гімназіі. Маю декілька питань до Вас стосовно організації навчального процесу: наскільки важко дитині, ставлення вчителів до учнів, чи встигаєте ще додатково займатися в гуртках (у нас зараз кожний день спортивні секціі) ?
     
  15. via

    via Active Member

    про вчителів нічого не знаю. тестів, співдесід не було, хіба щось зміниться
     
  16. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось знає, чи можливо поступити в ЛАГ в 9 або 10 клас?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Зорієнтуйте, будь-ласка, у вартості навчання в гімназіях Львова у 2017 році
     
  18. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Академічна: за навчальний рік 3000грн
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата,може хтось має відгуки про спецшколу з поглибленим вивченням англійської №75? Цікавить власне молодша школа, вчителі початкових класів, які у 2018 році братимуть першачків.
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Оскільки з роками ситуація в навчальних закладах має тенденцію змінюватись, і не завжди на краще,
    тому шукаю "свіжу" інформацію про гімназії Львова -
    Євшан та Академічну.
    Яка з них краща, які напрямки в кожній вважаються сильними, і, навпаки, слабкими?
    буду дуже вдячна за "апдейт"