Гідромасажна ванна (душ)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mazerati, 2 Листопад 2010.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дівчата, в кого є вдома гідромасажна ванна чи душ, поділіться досвідом, будь ласка. Чи варто взагалі вдома встановлювати таке чудо техніки? якщо так, то яка у вас? що краще ванна з масажем чи душ? І ще чи правда, що в деяких з них не можна митись з використанням миючих засобів?
     
  2. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    В мене вдома є і гідромасажний душ і гідромасажна ванна(живу в прив.буд).В душі гідромасажом користуюсь рідко,бо як правило там миюсь скоренько і біжу далі,а чоловік користується постійно і получає масу задоволення.Щодо ванни,то є різні види гідромасажу і так як мені пояснювали різні форсунки(це те з чого утв.гід.масаж)Якщо вони вузькі то з миючими засобами нізя,якщо широкі можна,але насолоджуватись гідромасажом бажано до миття,щоб мильна вода не проходила крізь форсунки.В нас ванна акрилова,тому користуюсь спец.миючими засобами.Мені навіть розказували що є спец.піни для гідромасажних ванн,я правда ніде не зустрічала.Ну і бажано купляти ванну польську чи німецьку,а не китайську,бо китайські дешеві,але немають гарантії і запчастин.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    а якими саме?
    я так зрозуміла, щоі душем, і ванною можна користуватись, не вмикаючи режим гідромасажу і тоді буде як звичайна ванна?
    а де ви купляли? ми теж, мабуть, будем ставити і душ , і ванну.
     
  4. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    Ви напевно мали на увазі миючі для тіла(пінки,шампуні і т. д.)?Таких поки не зустрічала,тому користуюсь звичайними.Миючі засоби для акрилу купляю в епіцентрі,поки не бачила більше ніде.І душем і ванною можна користуватись без гідромасажу(звичайний душ і ванна).Всю сантехніку купляли на Азовгаличині,маємо там друзів,які поганого не порадять.Ванна польська Appollo з сенсорною панеллю,таймером,підсвітка 3 кольори,радіо,має спинку для голови.Купляли 1.5 роки назад за 6 тис.грн.Ще згадала,якщо ванну встановлюєте самі,а не майстер,то гарантія недійсна!
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2010
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    так, саме їх.
     
  6. talja

    talja Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    У нас душ із гідромасажем, та чесно кажучи практично не використовується... ми навіть уже жартували чи взагалі потрібно це було! Купуйте якщо справді будете використовувати, а так щоб просто було... напевне на вартує. Думали малому буде цікаво, а він того взагалі не сприймає, що поробиш...
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    в мене в будинку теж була ванна така, але вона була двохмiсна, то коли там один лежиш то не дуже масажуешся )) свiтла брала багатенько. А так все добре)
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    а як вона в ризетку чи на батареї, чи як?
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    от цього не скажу, бо ми купили а майстри то все пiдключали, причому i розетки пральки яка стояла поруч я теж нiколи не бачила...ну але по логiцi мусе бути розетка. Але й користувались ми нею рiдко, води треба було купу, поки то все набереш.... а ми i дома мало бували. Ну але води брала багато бо була двохмiсна то може увас i не буде з тим мороки. I ше мити ii теж було проблемно через ту величину))
     
  10. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    Ми коли робили ремонти ,то виводили дріт від проводки під ванну.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    Вибачте, це вам друзі розказали що аполло то польські ванни?

    Насправді аполло робить Катай( виробництво в Китає, торгова марка чия не пригадую, італійська ніби). Але Китай різний буває:girl_yes2: Апооло якісні ванни, які досить добре себе зарекомендували на ринку не тільки українському.

    п.с. наразі нічого неможу сказати про використання гідромасажу, бо ще не живем в новій квартирі. Ми відмовились від ванни( немає в нас любителів поніжитись в ванні) і поставили паровий гідробокс( Appollo:)) кутовий, з глибоким піддоном( така собідосить нормальна ванна, вибрали таку тільки для дітей).Пробували ніби все працює- і парогенератор і гідромасаж.
    Думаю це непоганий варіант 2 в 1 ванна-душ:)

    От такого плану в нас
    [​IMG]
     
  12. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    Рзказали...:)

    ---------- Додано в 09:48 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    Класна штука,мій чоловік таку хотів,цей гідробокс з ефектом сауни?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    так, але поки що нескажу наскільки ефект правдивий:)
     
  14. Роса

    Роса Member

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    У моїй з чоловіком ванні є душова кабіна і гідромасажна ванна. Я дуже хотіла дууже велику 2-місну ванну, але, дякувати Богу, дизайнер нас відмовив. І я кожний раз, коли набираю воду згадую його добрим словом. :) в нашу ванну вода набирається досить довго, а що вже казати про ту 2-місну...
    В основному користуємось душем. Як на мене, ті всі "примочки" (гідромасаж, сауна і т.д) в більшості використовуються дуууже рідко. Спочатку використовуються активно, пізніше - кілька раз, коли друзі приходять (це я про сауну :) ) і все... потім якось то часу немає, то подумаєш: поки ванна набереееееееться (сауна нагріється) то вже і не так хочеться...
    Тут про діток писали... хочу сказати, що наприклад, мої якось прохолодно відносяться до джакузі... більше люблять свою ванну, вона хоч без гідромасажу, зате величезна і з боку має віконечко (вони пірнають і заглядають до мене через це віконечко... отак бавимося :))
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гідромасажна ванна (душ)

    дівчата, от вибрала я для себе гідробокс SWD S-1810 джакузи, може хтось має такий чи чув щось про нього? допоможіть з вибором, може в когось щось подібне