гемангіома

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем OlenaG, 20 Липень 2011.

  1. OlenaG

    OlenaG Загублений

    привіт, читаю форум з задоволенням, стільки корисного! але не знаходжу нічого про гемангіоми у діток...чи була така тема? якщо ні, то була б рада вашим розповідям, досвіду і порадам. донечці 8 місяців, з народження гемангіома на ніжці і на підборідді розміром з пів вишеньки. від лікарів чула різне - від "терміново різати" до "не чіпати , саме зійде"...
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Мали таку проблему біля кісточки на ніжці. Послухали цієї поради:
    До 1 року зійшла, немає і сліду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    У моєї донечки гемангіома чолі. Була десь 3-4 мм. Послухали хірурга, яка сказала не рухати. Десь біля року гемангіома почала зменшуватися. Зараз є ледь помітна цяточка (я її бачу лише тому, що я знаю про неї) але і вона з часом зійде.
    Маю дорослу знайому, якій гемангіоми вирізали чи випалювали, то залишилися маленькі шрами. Є якийсь момент, до якого гемангіома може рости, а потім повинна зменшуватися. Дізнайтеся більше в тих лікарів, що кажуть не різати, коли приблизно гемангіома має починати зменшуватися і слідкуйте, щоб дитина не здирала її.
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    У нас під носиком була полосочка, до року зблідла, а зараз (нам півтора) ледь помітна.
     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    у моєї доці була і не одна. Одна була на циці, біля соска,а друга десь на півсантиметра на лівому ребрі під грудьми. до року все пройшло- нічого не робили, лише спостерігали чи не збільшуеться.
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Ми їздили до хірурга в чорнобильську лікарню,бо нам радили в поліклініці видалити лазером, то він казав не чіпати, само зійде. Так само і зійшло. Спершу залишилося ще пару ледь помітних судинок, а зараз навіть не видно де воно було.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    В малого була гемангіома на грудці, розміром як 25 коп. До півтора року вона була яскраво малинова( але не збільшувалась у розмірах) потім постуово почала біліти і десь в 2.5 взагалі счезла.
    В знаймої в донечки гемангіома над губкою, теж з 25 коп., зараз малій майже 5, то вона не счезла, з малинової стала ніжно бузковою... ще чекають, не оперують.

    Тут головне слідкуйте за нею- фотографуйте, заміряйте розміри і записуйте.А оперувати не спішіться..ви ще маленькі і гемангіомка сама пройде
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. OlenaG

    OlenaG Загублений

    Відповідь: гемангіома

    Kati, у нас схожа на ту яку ви описали - яскраво малинова. будемо чекати позитивних змін. а до яких лікарів ви зверталися? ми були в Чорнобильській в Могиляка, хороший лікар, але нас він дивився максимум 2 хвилини...пальцем попритискав гемангіому і відправив додому, сказав що зійде само. але чула від людей що гемангіому якось обстежують, шось схоже на ультразвук, визначають чи вростаюча вона чи поверхнева і т.д.
     
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    у мого племінника була така, вона ніби росла чуть, я порадила їм родича педіатра, він направив до лікаря, яка рентгенівськими променями робила процедури і вона перестала рости, потім змінила колір і зараз за рік вже повністю пропала. Малий мав на голові і на спині досить таки великі.
     
  10. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: гемангіома

    У нас гемангіома з народження. Не зійшла. Казали не чіпати. Зрештою у нас хлопець. Правда ми були на прийомі у найкращого фахівця - у Чорнобильській лікарні (Могиляк). Він сказав що то не гемангеома а мелформація чи щось таке. Раніше то все називалося гемангіомами а тепер розрізняють... Я б радила все таки звернутися за порадою до найкращого лікаря у цій ділянці.
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: гемангіома

    в мене була, випалювали 2 рази (рідким азотом),за перший не все забрали,а вона швидко росла, мені тоді 3 місяці було. Залишився шрам,що ріс разом зі мною:sad: в школі також з"явилась на носі, теж починала збільшуватись, забирали лазарем в Чорнобильській лікарні (Могиляк то такий кремезний лисий мужчина?)Зараз знов є кілька червоних крапочок під нижньою губою.
    Щодо видаляти чи не чіпати, то залежить від самої гемангіоми. В племінників самі зникли (olena може потім напише). Якщо лікар каже,що не чіпати, а спостерігати то я б так і робила
     
  12. olena

    olena New Member

    Відповідь: гемангіома

    Уляна народилась з ледь рожевою плямкою,до 3-х місяців гемангіома стала яскраво рожевою і випуклою,правда в розмірах збільшилась не дуже.
    Звернулись до Могиляка,він порадив спостерігати і не зачіпати,сказав,що має зійти само.До півтора року все розійшлося,не залишилось навіть і сліду.
    В той час інші спеціалісти намовляли мене зробити припалювання,тішуся з того ,що мала достатньо витримки,щоб зачекати.
     
  13. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    якщо вам так сказав Могиляк,то кращого спеціаліста у Львові не має(це на мою думку)так сталося,що два рази він допомагав моєму малому і все чудово,до речі коли дитині було чотири місяці то гемангеому він удалив бо вона росла,а консультував знайому з дівчинкою,то порадив не чіпати гемангеомку,що вона сама зникне так і вийшло.
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: гемангіома

    Я теж так вважаю, він теж дуже допоміг моєму малому і не тільки йому.
     
  15. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: гемангіома

    Підкажіть, будь ласка, як до нього звернутися - через реєстратуру чи треба мати якесь скерування? У моєї донечки (їй 6 років) з'явилася на обличчі плямка, схожа судинку, що тріснула. Розмір ~ з 1-коп. монету. Минуло вже 1,5 місяця, проте вона не сходить.
     
  16. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    І в нас так було. Могиляк сказав до 2 рочків чекати, якщо не буде рости. потім видалити при бажанні. але вони самі зникли)) ( малій вже 9.)
    Лікар він дуже хороший. мені ще тоді його радили як найкращого в місті.
     
  17. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: гемангіома

    Я скерування не мала, спитала в реєстратурі, коли він приймає, відстояли чергу під кабінетом, і так до нього попала.
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Наш синок маэ плямку на ніжці,не об'эмну,просто така вишнева судинна сіточка. Хірург сказав чекати до півтора року,якщо не зникне чи почне збільшуватись,то треба буде припекти лазером. Чекаэм.
     
  19. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: гемангіома

    А в Чорнобильській лікарні роблять припікання лазером?
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    От того не знаю,ми на Орлика в хірурга були,проте,чи він сам це робить,не питала,бо якось так налаштувалася,що не треба буде нічого припікати.