Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іванка, 20 Червень 2007.

  1. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Ось закінчила два місяці тому годувати дитину грудьми. І я навіть не думала, що годування так вплине на мої груди, ненайкраще вплинуло.
    Знайома каже, що з часом вони відновляться, десь через рік, два або ніколи.
    Шановні форумчанки може хтось знає як зробити, щоб груди швидше відновились, допомогти їм.
    Крім того може хтось знає вправи котрі допомагають збільшити груди.
    Колись моя мама такі робила, але це було давно, мама уже забула все.
    А у книжці де були ці вправи хтось вирвав сторінку.

    Дуже прошу поділіться вашими думками та досвідом з цього приводу.
    Дякую!
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Іванко, роскажіть скільки часу Ви годували, як часто їла дитина і як Ви її відлучали?
    І що Ви маєте наувазі під ненайкращим впливом- зміни форми, розміру, щось інше ?
     
  3. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Годувала дитину один рік і три місяці, по бажанню дитини, а відлучила дуже просто, молока практично вже не було, проблем з грудьми не мала.
    Але форма, розмір вже не ті. Якось не справедливо виходить, годуєш дитину тому, що це дуже важливо; але сама я ще молода жінка і хочу виглядати гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Ще питання: як довго були у Вас нічні годування?
     
  5. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Та майже до самого кінця, але це було швидше не справжнє годування, а так дитина проснеться посмокче, зрозуміє що, мама тут - і далі спить.

    А тепер і я задам вам питання, невже від усього того, про що ми говорили за вами залежить вигляд грудей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    негарних материнських грудей не буває - бувають погані шанувальники ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    +1
     
  8. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Дякую afterstep! Піду робити вправи.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    А в мене груди збільшилися з чашки А до D, цікаво, як закінчу годувати знов буде А? Бо зараз так класно, вага вже попередня, а груди величезні
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Я ніколи не вважала великі груди чимось особливим. Завжди була задоволена своїми, а головне чоловік теж був задоволений! А тепер я просто пишногрудих дівчат вважаю справжніми героями! В мене до вагітності груди були В, а зараз D! Як таку вагу можна носити? У мене таке враження, що оті 4-5кг зайві усі в грудях сидять! я скоро зігнуся вдвоє! Спина не витримує такого навантаження і я просто бачу, що сутулюся :sad:

    одним словом, ріспект струнким дівчатам з великими грудьми! :)

    хоча я хочу назад свої - мені так легше ходити було, а то зараз якась чічоліна :sad: і одяг не защіпається, а футболки то просто тріщать... а білизну хочеться свою гарну назад одягнути... але як подумаю, що груди форму можуть змінити... то може най краще Д буде, а я спину підкачаю? :)
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    В мене з спиною те саме -сутулюся після народження малечі страшенно :sad: І минулорічний гардероб не сходиться в грудях
     
  12. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Дiвчата :) Спину хоть немного укрепляйте, лямочки подбирайте широкие, если возможно, крест-накрест, не переживайте, пройдет. Почти ;)
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    А мені подобаються мої теперішні груди! Дивлюся я знимки з минулого літа, так в мене ж нічого там нема :) Шкода тільки що як перестану годувати такі не залишаться :sad: Наіть коли малий молоко виссе - відразу видно, одна циця набагато меньша
     
  14. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Совсем обратно не получится:)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Ну це вже радує :) Але також означає що всю верхню частину гардеробу прийдеться списати
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Так, залежить. Годування на вимогу, годування вночі, спільний сон, природнє згасання лактації, і ще - відсутність зціджувань без крайньої потреби- в комплексі впливає на збереження привабливої форми грудей. Розмір зменшиться, але форма має залишитися. Обвисання часто спостерігається у тих мам, які часто зціджують. Перестають зціджувати - молока стає суттєво менше-відлучають дитину-лактація припиняється, але груди від такого стрімкого розвитку подій страждають.
    Пробуйте вправи і обливання, як тут порадили.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    В мене так і було. Роздала та повикидала. :)
    Але в мене були C, під час годування були трохи більші ніж D. Потім на розмір зменшилися. Ніби. Але все одно трохи більші ніж просто C. Так що верхня частина гардеробу та сукні пішли спати.
    Але на форму по-моєму не вплинуло ніяк.

    А от щодо тягаря, то згадалося мені, що моя бабця колись казала. Казала, чого то такий тягар спереду росте? За що ті бідні жінки так мають мордуватися, аби то носити. Було би на плечах, то легше би було носити. Або хоча би були такі довгі, аби можна було за спину закинути і того спереду не носити. :D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    ТАК Ви не переставайте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    В мене форма практично не змінилася ні за вагітність, ані при ГВ... то може є надія, що після годування теж нічого не зміниться?
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    ясно що є!:) Олько, будемо годувати до самовідлучення?:)