Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Virchuk, 7 Листопад 2012.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member


    Глянула я на днях на свій гаманець і вирішила, що пора його замінити ;) Останні кілька років користувалась гаманцями фірми Сefiro, була задоволена. Вирішила пошукати в неті де б то можна було купити собі щось новеньке і розгубилась.
    А де ви купуєте собі гаманці і за яким принципом обираєте?
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Я люблю купувати такі дрібнички на стоках..Кожен має якусь родзинку..Останній гаманець мені подарували (calvin klein), то ношусь поки з ним. А до того ходила з вінтажним купленим на стоці, то знайомі просили перекупити його в мене. От так у мене:girl_smile:
     
  3. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Декілька раз купувала гаманці Neri Karra, фірмовий магазин є на проспекті Чорновола, але знайти можна і в Магнусі і в Кінг Кросі. Якість і дизайни мені подобаються.
    Але зараз задивляюсь на такий манговський :) Із шкірзамінника, але сумки їхні носяться супер, тому думаю гаманці також.
    [​IMG]
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    я жіночих гаманців не купую))) а маю досвід з чоловічими. купувала завжди фірми Petek - здається турецькі, є зі шкіри, є шкірзамінник. гаманці, які купила відповідно 5 і 3 роки тому при активному користуванні виглядають як нові - шкіра не стирається, подряпин не видно (вони якось "ховаються"), застібки, внутрішні шви і тд - все на місці. і це постійно перепитує свекруха, чого я чоловікові кожен раз новий гаманець купую)))
     
  5. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    а не підкажете - де можна їх подивитись? і вибір кращий?
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    у мене Петек. дуже задоволена. шкіра під принт пітона, всередині теж шкірка, вся фурнітура і шви дуже акуратно і гарно зроблені (в шопоголіках показувала). взагалі мені подобається асортимент Петеку - різні кольори і узори, і відповідно кожного кольору і узору різні фасони самих гаманців - від маленьких до довгих. коли купувала свій, то ще пару модельок на потім пригледіла - ну дуууже вже симпатичні :girl_in_love:. а от дивилась схожий гаманець в нері кара (теж на вигляд симпатичні є модельки), то ззовні був шкіряний, а всередині така клейонка дешева :girl_nea:, а ціна була однакова. а ще на 6 пм бачила багато гарненьких.

    ---------- Додано в 22:20 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    маю гаманець Prada. червона лакована шкіра. ношу вже 4 роки, тому на кутиках трохи обтерся. теж подумую про купівлю нового, але ше сама не знаю який хочу.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    я гаманці для своїх мужчин брала в магазинчику на пекарській - парасолі і сумки ще там продаються, буквально на початку вул. не знаю, як жіноча лінія петек, але чоловіча там представлена була нормально - і американки, і стандартні, і портмоне)
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    І я маю Prada червоного кольору, але не лакована шкіра. І теж вже подумую про новий)
     
  10. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    [​IMG]

    а в мне такий, якість чудова
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Мені гаманці дарує чоловік :) переважно всі Furla - щоб підходили до сумочки ( люблю їхні сумочки). Купує відразу комплект сумка-гаманець-мешти. Також маю подарунок від чоловіка пречудову сумку від Bottega Venetta, і до неї гаманець і мешти.
     
  12. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Zoryanazirka я теж велика прихильниця цієї фірми( думаю що це вже з псевдо видно:) і маю кілька їхніх речей Може запостите свою сумочку з гаманцем а я відповідно викладу свої, так би мовити обміняємось враженнями?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Зараз маю такий ...подарував чоловік.
    Ще дуже сподобались гаманці CHRISTOPHER KON,якісні,зручні а головне дуже гарна кольорова гама( отакий жовтенький якраз подарувала сестрі)
    [​IMG][​IMG]
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Я собі купую сама. Зараз в мене такий, це перший гаманець такого розміру, я більше прихильниця маленьких тому спершу незвично було. Привезла в подарунок подруга і просто попала в десятку з кольором. Balenciaga violet
    [​IMG]
     
  15. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    В мене VIP Collection. Якістю не дуже задоволена, хоча він і не дешевий - шкіра легко дряпається і стираються кути. Більше таких купувати не буду.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    о, той гаманець напевно нікого не залишає байдужим
    я теж не прихильник довгих ( бо в основному ходжу зараз з невеликими сумками), але маю парочку новеньких, їх час ще не настав
    вже третій рік дружу з таким, невеликий, зручний, чорний і шкіряний, то подарунок від подруг і тому я його дуже люблю і не хочу міняти
    [​IMG]
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    А я свій нинішній гаманець вже більше ніж 3 роки ношу . Купив його мені чоловік, ми відпочивали в Туреччині і на базарчику побачили магазинчик де продають сумки, гаманці ручної роботи )))) ну відповідно я туди й побігла, сумки щось мені не дуже до душі припали (ну і ціни трохи покусали), а той гаманець сподобався (тоді я навіть і не уявляла, що настільки ))). Чоловік його і купив. Виявилось, що той гаманець дуже класно підходить під майже всі мої 1000... сумок )))).
    Я раніше також любила сумочку і гаманець одинакові купувати, маю багато таких комплектів. (Навіть маю комплект дорожніх сумок і до них гаманець прикупила в одному дизайні ).Так довго, як цього гаманця я не носила жодного. І що саме приємне, що він навіть ні трохи не втратив свого вигляду! Сам гаманець з рудої тоненької шкіри і має по середині ткану вставку (виткана з різнокольорових вовняних ниток). В середені весь шкіряний. Жоден шовчик не тріснув і не протерся :girl_dance:
     
  18. Yoda

    Yoda New Member

    В мене Манговський гаманець з шкірзамінника вбився за 3 місяці :sad:. По краях зовсім подерся.
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    По проханню, моя краса Bottega Veneta
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2012
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    І я по проханню показую )))
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Нічого такого екстра, навіть не сподівалась, що в нас буде така "довга і кріпка любов" )))).
    Змінюю його хіба як беру якусь вишукану сумочку.