Галерейка зимового обміну "Анонімний Миколай -8"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 22 Грудень 2018.

  1. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була @irkazijka. Ось така краса мене чекала на НП) IMG_20181214_185126.jpg Дітки терпцю не мали, тому ми прийшли додому і бігом заглядати що ж там таке.... А там.... Все таке моє- моє, і море море солодощів....... IMG_20181214_185743.jpg Кремчик,супер формат в сумочці їздить зі мною на роботу,милко милить ручки всьому сімейству, а щось мега гарне чекає новорічної ночі. IMG_20181214_185658.jpg Дуже тобі дякую форумляночко,і Вам організатори, цього чудового обміну)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мені подаруночок дістався від чарівної @algo. Всі призенти були просто чудові, особливо сподобалась ялинкова прикраса, я ще такої особливої не мала). Дитя привласнило іграшку-свинку і вперто каже, що це коровка. Тож свинка Корівка чудово вписалась в наш табір мягких іграшок і, навіть, частіше за інші ходить з малечею в садок.
    Дуже вдячна за такий подарунок і за теплі слова у листівці:)[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Vika

    Vika Well-Known Member

    До мене Миколай цього року прийшов дуже рано. Я 2 дні потерпіла, перш ніж забирати посилку.
    На пошті мене чекав маленький шок, від розміру посилки. я ледь донесла її до дому)
    А там були дуже пахучі гелі для душу, набір ялинкових іграшок (дочка забрала на свою ялиночку), книжечка, святкові салфетки, сердечко і свинка на ялиночку. ну і звісно чайок і цукерочки.
    Дуже дякую моїй дарувальниці ROKSOLANKA, мені все дуже сподобалося.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    А моїм Миколайком була Наталя @terezka. Забрала пакуночок на наступний день, але, оскільки це було вже 18 грудня, я чемно занесла його до спальні (від очей подальше, щоб не спокушав :girl_haha:) і вирішила відкрити на Миколая. Задумка моя не дуже вдалася, бо моя старша дитина прокинулась дуже рано і всі подарунки потягла до себе в кімнату. Коли я встала, на мене чекав вже звіт, що кому приніс Миколай. Але подарунок дійшов до мене в повному обсязі, тому вибачайте за таку писанину і дивіться самі
    3CAA27D6-5779-4259-AB8D-1D742557AA8E.jpeg

    Отже, в пакуночок на мене чекали новорічні підвіски (дужжжжже класні, всім надзвичайно сподобались:girl_yes2:), декоративні прищепочки (давно я не робила листівок, тепер буде причина), форми для печива (були з малим пару днів перед тим в магазині і він мені приніс саме такі формочки, він в мене фанат, люба випічка не обходиться без його участі :girl_haha:, все в мене був з собою обмежений бюджет і ми їх не взяли. Окреме дякую від синочка, від дуже ними тішився:girl_dance:), запашний чайок (активно його смакуємо з чоловіком), цукерки, листівка ручної роботи з теплими побажаннями. І самий кращииииий подарунок для мене любимої - вишивальний набір. Тут Наталя вгадала не 100, а на всі 10000000000 відсотків:girl_dance::girl_dance::girl_dance::girl_dance::girl_dance:. Дужжжжжжжжже дякую за таке свято!!!!!!!!!
    І трошки детальок
    718A4B78-A99B-40DB-9E6A-3EDC0CD4A119.jpeg A90B2808-F517-494D-A76B-1D9D66785282.jpeg 331CCB91-7809-4A03-B864-4A50C5E4DF05.jpeg 691EC764-C4AE-4EE8-A5D9-FDA31F1081D2.jpeg

     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  5. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Отримали чудові , а головне смачні подарунки і ексклюзивну дизайнерську упаковку
    Щиро дякуємо))) Screenshot_20181222-221127.png Screenshot_20181222-215923.png
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Звітую нарешті і я. Подарунок в мене від форумлянки Тетянка. На фото правда не всі цукерки, я їх з"їла сама, коли мої вже спали)) Дякую за цей обмін.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Прийшла на пошту, після чергового засилля вірусів забирати посилки. Одна якась геть не зрозуміла, ще й оплачена доставка. Звірила - таки моя. Хм. Думаю, мушу подивитись одразу, може таки не моя і треба буде повертати . Відкрила і все зрозуміла. Син почав волати на всю пошту - це моє! Починаю доводити, що то моє, геть мене не слухає, хапає з коробки, ніц не чує. Я таки викрутилась - кажу тре сфотографувати, обов'язково перш ніж ділити. Спакувала все назад, бігом глянула листівку, від кого ж щастя - @orange girl
    Мій пакунок був неймовірним, дуууже ніжна та мила кулька, купа солодощів, і такі неймовірно теплі слова у листівці
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ох, нарешті я добралася до галерейки:girl_blush2:. Рівно тиждень мій подарунок кантувався і пересилався необ"ятними просторами Пустомитівського району, але таки доставився в мої ручки:girl_dance:. Ну так, мені прийшла СМС ще в день відправлення і спалила всю кантору :girl_yes2: Уявляєте як я чекала ту коробочку, коли вже знала від кого???? та мало лоток яйок не знесла:connie_pull-pigtail
    20181226_012645[1].jpg
    @Gorda з пакуванням було все супер, я в принципі не дуже приглядалася, патрошила відразу на робочому місці:crazy: Ну, не знаю як можна витримати день - два. :dntknw: Але, згадала за фотозвіт і зафіксувала факт:girl_wink:
    20181226_011659[1].jpg
    тако було в коробочці
    20181226_011815[1].jpg
    Ну, черговий раз зрозуміла, що всі знаки долі кажуть мені, що мучити себе і худнути не варто ( всі змовились)- і так не виходить: 2!!! шоколадки, шоколадне капучіно (на фото вже вскрите:blush: нє, ну а шо? воно вже було. Не скиснути ж йому:crazy:), ще й пряник, гиии.
    а потім аж 3 рази

    20181226_012050[1].jpg 20181226_011908[1].jpg
    :girl_blum::girl_wink::kisss:
    Так, я люблю Посиденьки вже майже 10 років, знайшла тут багато коліжанок та однодумиць\миців\мицьок :crazy: і 3 дуже близькі і рідні "особини:girl_blum:", які, власне підтримують тоті "крила".
    Моя @Gorda пташечко , дякую тобі за такий чудовий подарунок і теплі настанови на прийдешній рік. Обіцяю зробити все можливе щоб кожне слово в листівці було виконане:girl_yes2:

    Кураторам - гран мерсі і :kisss:за роботу. Чекаю наступного обміну:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    Так звітую Пакунок отримала вже добре по Миколою, але це мабуть на краще адже відчуття свята продовжилось.Моєю дарувальницею була @olegignatenko пакунок усім сподобався.
    Дуже дякую за подарунок.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Нарешті і я забрала свій подарунок :girl_dance:
    Дуже дякую Миколайчику -,@Khrystik .

    Отже, я була мегачемна, бо мені дістався супер подарунок.
    Дуже розумне горнятко, чайочок і какао до нього, солодощі, і казкові прикраси на ялинку.
    А ще супер привітання :girl_claping:
    Дуже дякую:girl_in_love:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    а ось мої подаруночки від форумлянки Gala. Дуже дякую за все-все, що подарував мені Миколайко. А це смачні цукерочки,пряник-ялинка,чайочок, книжечки для Ромчика і календарик для мене,чарівні носочки,святкові серветки, надзвичайна відкритка і іграшка-свічка на ялинку. Рома дуже її собі сподобав і носиться з нею весь час) солодощі ми давно згамали, нсоочки юзаєм) я собі забрала чоловічі)ггг)) дякую!!!!)
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. sanches

    sanches Well-Known Member

    Сьогодні зранку мені прийшла чудова СМСка від мого "Миколайчика", що посилочка вже декілька днів мене очікує на пошті. Після роботи забрала.
    Е9, це прекрасне відчуття очікування свята і сюрпризу!
    Дякую @Shamna за подарунок! Це було надзвичайно!
    Чай (а звідки ви знали, що я такий люблю? ), гарячий шоколад, солодощі (кульки я поки сховала), набір для мене коханої, прикраса квітка, милі сови ліхтарики (знову ж таки - я так на такі гірлянди заглядалася і хотіла!), відкритка і дітиськам альбоми для моделювання машинок (вже вирішили, яку першу будуть робити).

    Дякую-дякую-дякую!!!!

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Отправлено с моего Mi A2 Lite через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    в подарунку, отриманому від форумлянки @Ari приїхало наступне: перекидний календар з побажаннями на кожний день, сіль для ванни, буси-прикраса на шию, пачка чаю зеленого з жасмином, пачка кави та ще дивна пачка кави, дощик.
    48378329_531524317323029_634200703492947968_n.jpg

    (у фотозвіті було ще дещо, але в посилці не було)

    виявляється там було не два пакети з кавою, а в другому пакеті цукерки! (той що на окремому фото). я думала то теж кава, бо лежали разом
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2018
    Reason for edit: оновлення, пошта таки "відзначилась"
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ari

    Ari Well-Known Member

     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    якось так написали, що аж відпало бажання в таких обмінах брати участь(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    [​IMG]
    І я, звичайно ж, відзвітуюсь! Моїм таємничим миколайком була Світлана @basia. Вона старалась догодити мені і їй це вдалось! Смачнючі цукерки, домашнє вареннячко в класній баночці, капучіно, все давно вже з"їли-випили. Дякуємо! Ще мені подарували кремчик для тіла, прикрасу-ялинку на ялинку), мильце у вигляді ялиночки і 2 чудових кухонних ришнички і святкові серветочки. Діткам дісталась розмальовка і блокнотик, з яким Артем тепер кожен день ходить в школу. Дуже він йому припав до душі. Дякую і від діток)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2018 ---
    Так , тут вже мені цікаво , що там було нецілісне????
    Я все добре клала і ціле !!!!
    Не хочеться , щоб про мене думали, що я якийсь поламаний непотреб складаю в посилки.
    Оскільки інформації про форумлянку не отримала ніяку - виходила з того , що подарунок має нести позитивний настрій і поклала туди саме його))))
    Єдине, що припускаю, що та сніжна куля могла розбитим в дорозі, а решта все мало бути добре
     
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    І до нас прийшов Миколайко :girl_dance:
    Дарувальницею була Саша @sanches. Ніколи не могла повірити, що подарунки можуть бути настільки доречні:girl_tender: Дякую форумляночко за старання :kisss:
    Отже, було так:
    392702A6-F6A3-429B-A999-06ADAD62EFB5.jpeg
    А серед того: зимовий кремчик:ok:, набір з тіста для ліплення, сніжинки на ялинку, чайок (коробочка :heart:), шоколадка з новорічним градусом :friends:ми з чоловіком зацінили.
    D85DE1F9-BD9F-44CF-B90E-170B2FD0EA36.jpeg
    Зефір, фруктові цукерки, формочки до печива
    229F5E46-5AA5-4DC5-AC6B-FDEDBFBB847F.jpeg
    Новорічні іграшки і шкарпетки для всіх. О! Шкарпетки! Супер-пупер вийшло! Ми їх вдягнули на новорічну фотосесію. Троха згодом дивіться в іншій галерейці:girl_smile:
    A148160A-D130-4F01-AF00-FA7D3A4FCFB4.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Дівчаточка!!! Та Змініть свій настрій!!! В таких обмінах треба брати участь!!!
    То все такі дрібниці. Мені теж інколи таке партачила Укрпошта. Листівка з найкращими побажаннями для дорогої людини так і не дійшла. І розбивати посилки і губили. І нова пошта плужила не раз. Зрозумійте, що старались всі зробити свято для своєї форумляночки. І не просто старались, а від щирого серця. Тому видихніть і живіть далі з відчуттям щастя і гармонії, знайдіть інше бачення цієї ситуації. Позитивне, хороше і добре!!!
    Всіх з Наступаючим Новим Роком і святами!!!!
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була @Lathorien
    Прийшла додому змучена, преділась і тут приходить смс, що Миколайко мене чекає на пошті. Я вскочила і помчала на крилах, розпакувала подаруночок і мене здивували батарейки :girl_cool: думаю можливо випадково, а ні)) Це картинка холст,на фото видно, як гарно світиться. Формочки для випічки, то моя слабість(сама в АТБ на них заглядала)

    Дякую дівчатка всім! Організаторам, дарувальниці і всім хто приймав участь за свято.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2