Галерейка Великоднього експрес-обміну

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 8 Квітень 2015.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    а мене обдаровувала Таня Трумбумбулька.
    у красивенному пакеті, який вручив мені красивенний мужчинка на велосипеді (то взагалі кумедна історія - ми якраз баранців з дівчатами допікали, вони побігли дещо докуповувати і буквально за хвилину як вони вийшли дзвінок в двері. та ми навіть не дивились хто то, думали дівчата щось забули - а тут бац, чоловік стоїть, та ще й з подарунком)
    у пакунку були:
    вазоночок у гарнющому горщичку
    ароматне карпатське милко
    листівочка з приємними словами
    шоколадні яєчка, задекоровані дуже гарно (окремо на фото їх нема, бо з'їлись буквально за секунду після групової знимки)
    писаночки-декори, які вже прикрашають мої книжкові полиці і дві дуже оригінальні речі:
    металево-дерев'яне яйко з півником і пара курочка і півник.
    це просто неймовірно! дуже дякую Тані за такі приємні емоції! P_20150406_160326.jpg P_20150410_091543.jpg P_20150410_091553.jpg
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Сіла писати і аж тепер зрозуміла, що імені свої дарувальниці я не знаю, лише нік, тому моєю дарувальницею була Smiwna... А подаруночок мені доставив велокур"єр :girl_wink:. пакунок виглядав так:
    DSC_0159.jpg

    Така ніжна-ніжна листівочка з дуже теплими побажаннями, плетена корзинка (поки думала на що її використати, малий сказав, що понесе в ній баранчика святити:girl_haha:) і шоколадна курочка з яєчком (сховала зразу, щоб ця краса дожила до кошика:girl_wink:)
    А в серединці в корзинці була така краса:
    посипки і глазур на пасочку (вчора вже все використали:girl_cool:, краса :girl_tender:), дві дерев"яні писанки-підвіски в дуже актуальних кольорах (малий зразу забрав їх собі і сказав, що то буде на його кошик), цукерки і цитрусовий чайочок (дуже ароматний і смачний:girl_yes2:)
    DSC_0161.jpg
    Дуже дякую форумляночку за чудовий настрій і теплі вітання!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сьогодні забрала подаруночок. Розпакувала і перше,що побачила- рукодільна листівка неземної краси. Чесно, мені вже більше ніц не треба було, я її десь хвилин 10 роздивлялась, аж дитина мене спустила на землю, бо вже і негайно треба було їсти курочку-цукерочку)). Рукодільна частина просто прекрасна, бо я не рукодільниця, тому для мене то все ніби роблять якісь ельфи))) Фоторамка безподобна і я вже знаю, яке фото в ній буде. Ну, самі на все дивіться, що слова.
    Катя(MILITARIYA), дякую величезне Вам за таку приємність!
    Изображение 058.jpg Изображение 057.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    DSC_0212.jpg


    а вось і я:)

    чекав на мене вдома причудовий подарунок від чудової Т@нюшк@:girl_dance: такий приємний-приємний:girl_claping:



    Дякую дуже-дуже за чудовий весняний настрій і море приємностей:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 1
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Обіцяла вже давно похвалитись і все ніяк руки не доходили. Дуже перепрошую!
    Отже, моєю дарувальницею була @NataliaFed.
    Я отримала купу чудових подарунків і ще більше чудового настрою!
    - силіконові форми для випікання пасок
    - дуже красивий кошичок
    - шоколадні яєчка
    - листівка з магнітом (перший раз таку бачу)
    - великодні серветки
    - пасочка з білого шоколаду!
    - плетений баранчик-оберіг
    - велике шоколадне яйце для синульки (на фото вже тільки обгортка)))
    - і живий трояндовий вазончик
    Дуже велике ДЯКУЮ Наталі за подароване свято!!! Малий святив шоколадну пасочку і яєчка в новому кошичку. а ще той кошик дуже мені підійшов по кольору, бо наш рушничок вишитий зеленими нитками)))

    IMAG1374.jpg IMAG1375.jpg
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Свій подарунок я отримала ще минулого тижня, але фото тільки зараз змогла викласти

    Отже я отримала подарунок від Марти-Музик
    загальне фото.jpg
    Що ж там було:


    Безмежне дякую Марті за святковий настрій!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Виставляю свій подарунок
    Моя донечка одразу все собі забрала , мені вдалося відвоюавати тільки лак для нігтів і резинку на волосся
    Подарунок нам дуже сподобався , дякую )))
    DSC_8581ф.jpg
    Дарувала нам подарунок Валенсія
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    От і я отримала свій подаруночок. :) Отже, моєю дарувальницею була olegignatenko, а в подаруночку були:
    - гарнесенькі об"ємні наклейки для декорування.. будь-чого, дуже яскраві та милі;
    - магніт з блоком паперу для записів (річ просто необхідна, бо та пам"ять..),
    - манікюрний набір (буду освоювати);
    - порядна господарська торба від Родинної ковбаски (в запакованому вигляді малесенька, але повірте, дуже містка);
    - мі-мі-мі скарбничка-серце (якраз для дитини, яка дуже любить "грошинки");
    - чудова великодня свічечка-баранчик, запалювати не будемо, тільки для декору;
    - шоколадні яєчка, які дивом дожили до знимкування, станом на ранок сьогоднішнього дня вони залишилися солодким спогадом;
    - листівочка з теплими побажаннями.

    Дуже дякую за подаруночок і приємні емоції! І додаю фото:


    IMG_4134.JPG
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 2
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Оскільки моя дівоча пам*ять мене підступно підвела, фото подаруночка я виставляю аж сьогодні.
    Дуже-дуже мені соромно, тому прошу вибачення в Наталі @нталька за свою безголовість.
    Ти ж мене вибачиш, пра?
    Отож.
    Їхала я зі Львова, і мені подзвонила поштарка, що має для мене передачку, за дві хвилини підбігла до зупинки і дала мені її.
    Як то важко було висидіти тих 15 хвилин, поки доїду додому.
    Приїхали, Артемко скоренько ножиці приніс і ми, взуті, в куртках, в коридорі сіли на коврик і роздивлялись що ж там було!
    5JwrduKzNTEJti51tVZ3XhPxJ7AgYUhdR7SPSSBQuLU=w771-h823-no.jpg
    Хоч я знала хто моя дарувальниця , але першим ділом я сіла читати лист. Дуже дякую, що Наталя написала лист, а не відкриточку, врахувала ;)
    IMG_20150407_180313.jpg

    Спершу поясню що то за оранжеві залишки від кіндерів. Не знаю коли і не знаю як, але мої хлопці з такою швидкістю свиснули ті кіндери, що я спочатку і не знала, що вони в подаруночку були. Ну що скажеш, діти ))
    Тому сфоткала вже в такому стані.
    Тепер про весь подаруночок повністю.
    Корзинка - сууупер! Тепер в ній живуть мої лаки для нігтів. Наталя щедро поповнила мою колекцію новим голографіком і наліпками. На Великдень гості оцінили :dirol: Ще моя дарувальничка спрезентувала мені олійку для кутикули, і мої нігтики ще доглянутіші. Дуже люблю цю фірму
    IMG_20150407_175857.jpg
    Пробничок парфумів Живанши - нямка! Вони так класно пахнуть, що я хочу їх велику трьохлітрову банку :rock:

    Розкажу прикол.
    Зайшли ми з чоловіком в Родинну ковбаску, на Шуварі. Стоїмо в черзі і мені щось так запахло (не ковбасою :tongue:) , ну так, що я не втрималась і кажу чоловікові "Хтось так гарно пахне. Такі гарні парфуми, ммм..." потім пауза і я так з легкістю "Ой, та то ж від мене так пахне, то мої нові парфуми!". Даю дупля, що я сказала заголосно і почув не тільки мій чоловік, а і практично всі покупці. Розвертаюсь і виходжу з магазину. Ааа, як мені соромно було :facepalm: Але пахнула я афігітєльно, отак!

    Ще Наталочка мені подарувала бальзамчик ЕОС. Який він шикарний, я така задоволена! Але малишня постійно просить "Мам, дай яйком помажу губки". Він такий солоденький, такий пахучий! Дуже гарно тріщинки на губках загоює, в мого Темусика постійні проблеми з цим.

    Далі в подаруночку був ще барвник для писанок. В суботу ми всі чемно мали повимазувані пальці, бо ж фарбували! Діти тішились :good:
    Ще Наталя мені подарувала кухонний рушничок, і не простий,а який - я вам не скажу :girl_blum:
    Дійсно якісний і гарний, пастельний колір, якраз до загального кольору кухні підходить.
    IMG_20150407_180146.jpg
    Прянички - дуже класна ідея!
    А які вони смачні! Хлопці відразу поділили які кому будуть.
    Писаночки взяли святити, Зайчика одного Данусик з*їв, а іншого Темусик до школи до обіду взяв , квіточку віддали мамі до кави, а татові нічого, бо він і так солодкого не любить, але пів квіточки маминої з*їв :beee:

    З солодкого ще були рафаелки - ммм, ням-ням :good2: Про них і писати нічого треба, головне їх мати )))

    І на завершення - книжечка-гра про піратів!
    IMG_20150407_180700.jpg
    Хлопці мої мега задоволені! Ну бо це хлопці, їм або машинки, або пірати :derisive:
    Пірати - в книжці, а машинки - в кіндері :laugh1:

    Дуже дякуємо Наталі за такі щедрі, корисні і приємні подаруночки! Ми дуже задоволені і захоплені! Особливо я :girl_angel:
    Будеш мати час - заїжджай на кавуську, адресу ти знаєш :girl_in_love:

    Ще раз дякую ВЕЛИКЕ і ще раз вибач за те, що так пізно показала подаруночки.
    Цьо-цьом тобі :kisss::kisss::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 2