Галерейка " Анонімний Миколай - 7"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 14 Грудень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Галерейку ВІДКРИТО!!!!! :girl_in_love: Просимо хвалитись своїми прекрасними подаруночками!
    Всім бажаємо отримати багато приємних та святкових емоцій!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Попросилася моя доця після танців до коліжанки вгості. Мама коліжанки не відмовила. Побавилися гарно. Приїхала я забирати своє чадо. Думала що "вишлють" мені малу на двір. А ні... "Зайди, забери Ганусю, бо вони ще бавляться." Ну ок. Я без задньої думки заходжу, а тут мені ка коліна кладуть пакетик з словами "То тобі подарунок"... Я в шоці. Точніше - в ступорі..... Допертарала з 2ї секунди, що то ДП обмін по прикрасі на коробочках . Я не могла повірити добру добу. Боялася відкривати до пізнього вечора. Але цікавість, таки, перемогла.
    Отже!!!!!
    20171212_232441.jpg

    А всередині.... мммм.... я зімліла!!!
    20171212_233801.jpg
    Шкорпеточки для всієї нашої сім'ї! Особливо потішили для мужа: "любвіобільний кіт" :girl_haha:.
    Цуці для Ганусі і окремо Барні для Назарка. А мені з коханим - шоколадки: одна з кокосом а інша - з кайєнським перцем!
    Забвіка для сім'ї не залишила байдужим навіть найменшого "гравця"
    20171212_233305.jpg

    Чудо-Масала до кавичаю і окреме дякую за новорічні серветочки з закоханими сніговичками донечці форумлянки.

    А най-най міміміііішна - це відкриточка з побажаннями від творчої маленької красуні!!!! 20171212_233836.jpg
    Дякую, тобі, моя @raspberry !!!!!

     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Як то кажуть, "не відходячи від каси" похвалюся. :) Сьогодні, як раз, отримала подаруночок від свого помічника Миколайка. Ним виявилась @mamvasulka. Коли вона подзвонила домовитись про зустріч, я одразу здогадалась хто це, бо було згадано до якої школи вона піде і чого. А я цю тему читала. :yes:
    Скажу чесно, якби подарунок був у коробці, то чекав би 19-го числа, а оскільки був у пакеті, ну, то як не заглянути? Тим більше всі домашні чекають! ;)
    IMG_20171215_0026221.jpg
    Мандаринки та айва, шоколадка та кориця, теплі шкарпеточки, чудові деревʼяні ялинкові прикраси, на які я ще минулого року поглядала :girl_yes2:, запашний чайочок, і чудова гра, щоб всією сімʼєю проводити час!
    І тут всі експонати, що фоткались :)

    А, і шишечка там була, вона на передньому плані :ok: і свічечка. :)
    Дякуємо, Галю, за подаруночки і гарний настрій! :give_rose:
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Отже, я була першою до кого завітав Миколай цього зимового обміну, дякуючи чарівній форумляночці @roksolanka. Символ - шишка красувався на коробочці, притрушеній снігом, яка чекала до вечора, щоб цілком насолодитися процесом відкриття.
    0BBBBC6E-75CC-4608-8F29-7F2C52419FAD.jpeg
    І от дійшла черга до розпакування. В ньому брали участь всі: і я, і дитина, і чоловік ))

    Першою лежала листівка «лист від святого Миколая».
    12F5A99C-BFA6-42F2-A4B9-211EFD924D63.jpeg А далі багато всього:

    • ялинкові прикраси, аж три набори, бенгальські вогні;
    • тепленькі шкарпетки-гольфи;
    • ароматний гель для душу;
    • серветки з шишечками;
    • смачнюче печиво, гарячий шоколад, глінтвейн та суміш для випічки різдвяного печива;
    • ну і ключовим елементом - пряникова хатка. Якщо чесно я не планувала вигадувати щось оригінальне на свята, а тут форумлянка придумала вже замість мене. Тож мені залишилося лише її зібрати. Сподіваюся таки вийде ))
    439072C4-19EF-4077-B42C-BB6DC7C6D94B.jpeg
    Дуже дякую Роксоланці за такий гарний подарунок і за святковий настрій.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  5. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Уура!!! Є галерейка. Отож буду і я хвалитися красою неймовірною)
    Була чемна весь рік, шоб такий Миколайко прийшов))
    Моїм Ммколайком цього року була прекрасна і чарівна форумляночка @Thebestnata .
    І подарувала вона нам купу радості і тепла. А головне святковий настрій і віру в Миколая))
    Все не буду тримати інтригу, дивіться скільки всього доброго було)))
    DSC_2009.JPG
    Почнемо з шишки)))
    Бачили колись таку срібленьку шишечку?... Ні... От в мене така красуня святкова є)))
    Далі покажу весь подарунок добра)))
    DSC_2004.JPG щось мені теж бочком завантажує. Та це не заважає показати всю красу.
    DSC_2005.JPG
    Особливе дякую за колядки, вічно тих всіх слів не пам'ятаю. А цього року ото підем до дідусів і бабусів колядувати і щедрувати, ще до кумів завітаєм:))) Трохи грошенят заробимо. Там стільки колядок і щедрівок, що ого го і з вінчуваннями і всіма ділами на всіх вистарчить))
    DSC_2006.JPG
    Були елегантні шкарпеточки Конте, дуже кльово. Для мене в сам раз))) Дякую за теплоту.
    DSC_2007.JPG
    Ось такий сніговичок хенд-мейд)) Вже наш Сашко на нього око поклав, будемо робити.) От люблю такі штучки. То пряме попадання. DSC_2008.JPG відкриточка з теплими словами.
    Щось більше нк завантажує.
    Я вас так розкажу.)))
    Був в подарунку ще білосніжний олень.. Мені щось в голову прийшло що то для чоловіка))) от така я)))
    Гарні новорічні іграшки з дзвіночками, не залишили осторонь нашого хлопчика.)
    Чайок манговий з цукерочка))
    І календар з цікавинкою для мріяння)
    Що не місяць то буду мріяти як не про гори, так про море)))
    Дякую наша Миколайкова фея. Ти фантастично все вгадала))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І я прийшла хвалитись На пошті мене чекав такий красивий пакунок:
    [​IMG]
    Відкриваю, а там все турботливо і гарно спаковано:
    [​IMG]
    А конкретніше:
    [​IMG]
    Дякую, Люда, @magic. Мені все-все надзвичайно сподобалось А син одразу відкрив динозавра і вже пів години бавиться:
    [​IMG]
    А мама має час на вихвалялки в галерейці Щиро вдячна за чудові емоції, подарований настрій, позитив, свято.
    Куратори, вам окреме дякую, Миколайківський обмін був чудовий
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Це кльово, що вже є галерейка, можна показувати подарунки Дякую Тобі, @Happy Fiancee, за гарний новорічний настрій, за стильний сюрприз, за чорний шоколад і за таку велику коробку зимової краси.
    Отож, хвалюсь
    Чай, кава, шоколад, цукерки [​IMG]
    Новорічні іграшки, листівка, ароматні свічки і шоколадний Дід Мороз
    [​IMG]
    Цукерки сильній половині сім"ї, а от гарні деталі - мої))
    [​IMG]
    Як ж без теплого плюшевого пледу в нову квартиру?
    [​IMG]
    Чудова пов'язка для Яночки - до нас має прийти того року справжній бородатий Миколай, обов'язаово зробимо фото новорічне з ним під ялинкою)
    [​IMG]
    Ще раз дякую форумляночці за подарунки, я направду тішусь, не перестаю повторювати, що дуже хотілось би ще познайомитись вживу, поїсти шоколаду і попити гарячого лате




    Надіслано від мого SM-A310F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    І я прийшла хвастатись. Але навіть не знаю з чого почати:girl_in_dreams:.
    Почну, з того, що для мене було неочікувано, що моєю дарувальницею буде саме Христинка @tinkaKris, яка була моїм Миколайком минулого року:girl_claping:. Це вже стає приємною традицією.
    А тепер про головне. Забирав посилку з пошти чоловік, і в трубку телефона сказав мені: -коробка така ВЕЛИКА. Уявляєте, як було мені досидіти на роботі до вечора:wacko:.
    І так, найперше, що я побачила, коли відкрила величезну коробку з пошти, було аж IMG_20171214_212004.jpg так багато пакуночків і мої мандариночки.
    А далі була магія №1:
    IMG_20171214_212148.jpg
    це щось:yahoo:, і я навіть боюсь до того братись, щоб не зіпсувати:facepalm:. Але казав чоловік якось, що він гарно малює, от і буде нагода перевірити:dance3:.
    Магія №2:
    IMG_20171214_212813.jpg
    чарівна листівка з найтеплішими побажаннями . Свічечка білосніжна: це вже колекція прям в мене.
    Скраб для мами,тобто для мене:girl_in_love:. Дівчата, тут навіть нічого говорити не треба:yahoo:.
    Цукорочки, якими ми вже ласуємо. Мед. І навіть, я, яка незрадливо любить каву, тієї осені ввечері замість кави,почала пити чай. Тому чай в цьому році є доречний як ніколи.
    Магія №3:
    [​IMG] IMG_20171214_213237.jpg
    А це Христинка потурбувалась про моїх хлопчиків. Я їм ще книжечок не показувала, бо вирішила, що цей такий класний подарунок буде обов'язково в них під подушкою на Миколая. А ангелики точно будуть прикрашати нашу ялиночку.
    І на кінець фото всього подарунку разом.
    IMG_20171214_213423.jpg
    Христинко, ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО!
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 9
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Буду і я хвалитися :girl_claping:
    В мене, напевно, був найароматніший подарунок! Ароматний чай, ароматне капучіно, ароматне какао і тістечка Бонжур з ароматом лікеру (а може не тільки з ароматом ;) :drinks:). Ще було:
    Гра «Монополія». відразу з малою сіли бавитися. Для сумування банкнот ще не доросла, але зате дуже добре січе коли їй хтось щось винен:connie_pull-pigtail; Мякенький песик. Назвали його Макс :girl_smile:; гаманець-тістечко; ялинкові прикраси-шишечки; салфеточки; свічечка;коник і шоколадні кульки :girl_in_love:
    FD8DC71E-D5B4-481C-A8DE-EB1A9542C993.jpeg
    Дуже дякую @Sluhachka за подаруночки та чарівний настрій! :ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Моїм чарівним Миколаєм (Миколайкою:)) цього року була Наталя @Patty . Як я вже писала раніше, що якось інтуїція мені підказала в останній день,хто буде моєю дарувальницею:) Я вгадала, тому дуже тішилася і самому подарунку і чарівниці-помічниці) Отже, ось як виглядав мій подарунок:
    DSC_0057.JPG
    А тепер детальніше опишу, про кожен елемент.
    - Утеплене горнятко, прям як в шубці:) Подушечка з рисом для гріття рук. Думаю,що в люті морози дуже пригодиться, особливо на роботі
    DSC_0053.JPG
    -дуже красиві новорічні прикраси. Ще подумаю де їх вішати, чи на ялинку, чи десь так просто в кімнаті, щоб вони були на видному місці, бо вони того заслуговують!)
    DSC_0055.JPG
    -Листівка, ручної роботи (це особливо вразило:)) з теплими привітаннями. Дуже ароматне мило в такій красивій коробочці, що можна його просто ставити на поличку з сувенірами!
    DSC_0056.JPG
    А ще блокнотик, який запрошує посміхнутися (так на ньому і пише :girl_yes2:), ніжний коралевий снуд, чайочок, прикрашений символом - шишкою:)
    DSC_0054.JPG
    І це ще не все, бо також на мене чекала солодка частина:) Книжка "Теплі історії до шоколаду", сам напій гарячий шоколад і велика чололядка, де як у новій пісні Альоші "На фоні Париж":) Тепер буду на вибір пити магічний чай, чи гарячий шоколад і читати смачні історії.
    Ще раз велике-привелике дякую Наталочці за такий суперовий подарунок!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 1
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Мені урочисто дали вільних пів години на комп'ютер і я прибігла теж хвалитись подаруночком ))

    Моїм таємним помічником Миколая була Анічка @Mammy яка передала мені на 100% мій подарунок, вичитала допис про мене повністю)

    Зранку мені передали цей чарівний пакуночок із шишками :girl_cool:

    25394196_1730711743619430_1783719550_n.jpg

    А всередині....

    25395609_1730711830286088_634701122_n.jpg

    поки подивилась і склала назад щезли мандаринки і іграшку потащив пупсик ))

    Були (так саме були бо вже нема :nyam2:) великааа молочнааа і молочнааа з чорничками шоколадки як я люблю (треба худати, совість мучила але я з ними справилась:haha:),
    також мандаринки і ароматна свічечка.

    25436415_1730711750286096_513452947_n.jpg


    Тут окреме ДЯКУЮ від мого внутрішнього блокнотного маніяка )):crazy:
    Заповнила датник вже всякими записами :)
    Відкриточка із гарними побажаннями і іграшка для моєї малючки (їй сподобалось, на зуб опробували ;) )

    25436484_1730711766952761_1641021971_n.jpg


    Ще маю тепер такий теплий і затишний кавовий календар, на кожен місяць така затишна фотографія кави, хочеться з тим календарем залізти під пледик і сидіти :cofee::cofee::cofee:


    25437165_1730711746952763_563154059_n.jpg


    Також для холодних вечорів маю дуже ароматний чай із вишеньками (під шоколадки пішло як має бути :beach:)
    Іграшки на ялиночку, і такі милі форми для кексиків, але я вже приумала де їх ще використаю, буду робити домашні цукерки і вони підійдуть ідеально:nyam2:

    25463694_1730711753619429_2064521270_n.jpg

    Ніби нічого не пропустила бо відбирала трохи у чоловіка трохи в малої )) бо то все кольорове і їм обом цікаво тим побавитись і пошурхотіти :lol::lol:

    Аня, ДЯКУЮ за чудовий подарунок. Миколай нашептав на вушко чудово ідеї, дякую за гарні побажання
    І теж хочу побажати радісних свят, здоров'я рідним і тільки позитивних емоцій

    :give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Добралася і я до галерейки.
    Моєю дарувальницею була @Shamna яка принесла в наш днім споавжню атмосферу чуда і свята)))))
    А тепер по порядку:girl_dance:
    Я перший раз отримала подарунок не на пошті, а від чарівних "оленів" ( П.С. передайте дякую за доставку)
    Коробка була дуже гарно запакована і величезна)))))
    20171215_124850.jpg
    В цьому подаруночку були сюрпризи для всіх))))
    - для дітей смаколики
    вони маленькі цукорочки швиденько розібрали, а більший пакуночокиледве встигла заховати))))
    20171215_125918.jpg
    - для нас з чоловіком: романтичний вечір з глінтвейном в кімнаті з ароматом цитрусових. ( пахучка зразу знайшла своє місце в інтерєрі)
    20171215_130250.jpg

    - для нашої ялиночки класнючі прикраси, особливо мені сподобалася з шишечкою))))
    - ну і суто для мене: набір від Dove, мягкий рушничок, сіль для ванни, святкові салфеточки на стіл.
    20171215_125415.jpg
    а, чуть не забула.... нашому Джоні (котик-муркотик) дістався кольоровий дощик
    20171215_125343.jpg
    ось так дякуючи Єлизаветті @Shamna в нас почалися справжні Новорічно-Різдвяні свята. За що їй ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ, і нехай у вашому домі панує таке саме щастя і радість яку ви принесли нам))))):girl_tender::girl_in_love:;)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дітиська сплять, можна і похвалитися і подакувати чудовій @Zaychenya , за такі класні подарунки!
    Я чесно хотіла дотерпіти до Миколая, але нісмагла. Хотіла мандаринки тільки витягнути, а далі воно якось само... :girl_blush2::girl_haha:
    Дякую, Оксано, величезне! :kisss:
    P1060740.JPG
    Це ще поки подарунки не порозтягували. Я кладу, а малий забирає "а то мені, а то тоже мені"
    P1060741.JPG
    Купка смаколиків. Мандаринки, машмелоу, мурмуляда і кава. Ні не так - КАВА! Неймовірно запашна, з додаванням сушеної смородини, чорносливу і грушки. Таку каву навіть не хочеться розбовтувати вершками :)
    P1060742.JPG
    І дитиськам моїм гостинці :), Чудова гра-складанка від ЯкТак, машинка, і перша зубна щіточка погризун малюку
    P1060743.JPG
    Гостинці для мами і ялинки. Пухнасті сніжинки, кульки, Пані Шишка, і теплі шкарпеточки :girl_in_love:
    P1060744.JPG
    А тут гарненька листівочка ручної роботи з теплими словами і малесенькі сніжиночки (ой, сережечки)
    Дякую Оксані за різдвяний настрій та надзвичайний подарунок! :girl_tender: Нехай і у Вашій сім"ї завжди панує Любов, Злагода, Достаток і Взаєморозуміння! А Дім повниться дитячим сміхом! :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Нарешті добігла я до галерейки :) Цього року подаруночок для мене готувала чудова форумляночка @Britney ! І зробила це з най-найкращими побажаннями, що одразу було відчутно. Перше, що я побачила - дві баночки ідеально прохолодного і дуже смачного пива, яке, як відомо, робить диво. В даному випадку - передсвятковий настрій :) Освіжувач повітря з насиченим хвойним ароматом також додав нам відчуття свята. Шоколадка - персонально моя, з такою смачнющою справжньою малинкою, ммм. А от шоколадні льодяники - то синусікові. :) Кавуся - це просто те, що завжди мусить бути. З ніжно-ягідним кремчиком тепер можу не турбуватись про стан моїх ручок взимку, імбир - мабуть, піде в сезонний, ароматний і зігріваючий гарбузовий сироп до кави.
    Окреме величезне дякую за ніжний, неперевершений та фантастично ароматний чай! Я і раніше полюбляла ферментовані чаї, але такий скуштувала вперше, він дуже класний!
    Зараз ще завантажу фото шкарпеточок, щоб ви побачили їх у всій красі, а також нашої обновки на ялинку, яка чомусь не потрапила на перше фото :)
    @Britney ,дуже дякую за такий чудовий подаруночок! Бажаю Вам веселих та щасливих свят, а наші вже веселі завдяки Вам! :)


    IMG_20171213_093041.jpg
    Ось ці чудові і тепленькі шкарпетки, які зрештою забрав собі для домашнього використання малий, бо на моїх делікатних нозях олені чомусь ставали дуууже вгодованими телятками :) А в нього - таки олені, прикольні, святкові і модні.
    IMG_20171218_105636.jpg
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата, певно цього року була найчемніша я. Справжнім ангелом була :girl_angel: бо такий подарунок котрий прийшов до мене, то просто не вистачає слів щоб описати його красу, душевний вклад та доброту @cuxivchanka . Сказати, що я безмежно вдячна ну це зовсім нічого не сказати :girl_tender: Це найкращий подарунок серед усіх. Почну розповідати..... Зібрались ми з Меланкою на пошту, кажу що нам прийшов подарунок від Миколая, то ми вже не йшли, а бігли :girl_crazy:Коли нам його принесли, то Меланія каже " ОГО, мама, таке важке!!!! Що там є?" то ми вже додому ішли і думали, що ж там може бути, пропозицій було багато від Меланії, але однією з версій було те що там сам Миколай запакований :girl_crazy:тому пакунок такий важкий.....Ну все перестаю писати, буду показувати :)

    Я: Меланія, чекай, я маю все фотографувати
    М: То мій подалюнок, не дам....
    Я: Добре -добре....:girl_flag_of_truce:

    IMG_20171218_121946.jpg

    Відкриваємо, а там мандаринкиииии :give_heart::girl_dance:

    IMG_20171218_122105.jpg


    Творче заняття для Меланії, вона таке дуже любить, і нам того якраз бракувало.
    IMG_20171218_122840.jpg

    Супер теплі та м'які носочки-тапки, я дуже люблю такі речі. Щиро дякую за них:girl_in_love: IMG_20171218_122622.jpg

    Салфетка на комод, дуууууже дякую. Вона буде прикрашати мою хату, я дуже ціню такі вироби. Дякую! Дякую! Дякую! :girl_tender::kisss: IMG_20171218_122706.jpg
    IMG_20171218_122748.jpg

    Супер прикраси на ялинку, таких у мене ще не було. Вони надзвичайні та ніжні. Дуже дуже гарні! :kisss::girl_tender:

    IMG_20171218_122555.jpg
    Маленький рушничок із полуничкою, Меланії вона одразу приглянулась :girl_tender: IMG_20171218_122419.jpg

    Солодка частина. Насправді, я навіть не здогадалась що це набір для пряників. Раніше ніде не бачила, а тут маю можливість ще й спекти за особливим рецептом і навіть формочка є у вигляді коника. Дуже дякую. Ми дуже любимо ці пряники. Ще дякую за чай і чоколядку з чудовим малюночком, її Меланія одразу розпакувала і понадкушувала. IMG_20171218_122453.jpg

    IMG_20171218_122401.jpg

    Ну і моя слабість це - листівка. Всі всі листівки, котрі з'являються у моєму житті, я їх всі зберігаю. Ваша також буде у моїй скриньці і ніколи не забуду її історію :girl_in_love: @cuxivchanka Дякую! Велике - велике! :kisss:
    Веселих Вам свят! Щастя, здоров'я, радості вашій сім'ї ! Миру, злагоди та достатку!

    IMG_20171218_122440.jpg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    моєю доброю феєю була @нталька
    подаруночок дуже класний, з душею, теплий і новорічно-миколайковий. і такий мій-мій.
    отож ось така купа краси:
    DSC_2666.JPG DSC_2672.JPG
    діти теж задоволені як слоньки малі) їм дісталися "смачненькі" гаманці і перстеники з діяманами, як каже моя Катруся; неймовірний гачкований песик, наліпки, книжечки, солодке, звісно:)
    DSC_2669.JPG DSC_2673.JPG
    особливе дякую за книжку і тематичну листівку

    DSC_2684.JPG
    для маминої краси і задоволення - мило, масочка і чайочок з неймовірно гарним ситечком
    DSC_2686.JPG DSC_2687.JPG
    дуже дякую !:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. magic

    magic Well-Known Member

    Прийшла і похвалитися подаруночками!!:girl_dance:
    Моїм Миколайком була чарівна @Nastylove і я одержала коробочку з такими подаруночками:
    20171218_110625_Burst02.jpg

    Отримали ми з купку мандаринчиків, цілу коробочку солодощів (там були навіть авторські печиво-горішки, такі смааачні!!!), тепленькі носочки для мене - це круто, бо я страшний мерзлюк)))
    Окремо хочу відмітити чарівну книжку, яка адресувалася персонально малому від св.Миколая!:girl_tender: Це дуууже круто!!
    У коробочці був набір дерев"яних прикрас - дууже ніжних!!
    Дякуємо за теплі побажання, за святковий настрій!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    І я до вас :) Дуже дякую @irkazijka за чудовий-чудовий подарунок! Дуже гарна та приємна дівчинка привезла мені ось таку величезну святкову коробку ;), а там...
    Чудова листівка з приємними словами та неймовірний аромат)))) Спеції, мандаринки, чайок та печиво. І це ще не все :)
    Смачнюща шоколадка, яка швидко розділилась на чотирьох)))
    Гарнюня свічечка, чарівні сніжинки, 2 коробки пазлів (!), новорічні серветки і , звичайно, шишка! І ще, класні штучки для волосся!
    Ми всі в захваті і дуже вдячні за такий неймовірний, ароматний, теплий і святковий подарунок!!![​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    34BEE1F7-57E9-4F84-93A8-420D94C12AFF.jpeg 4561679E-09B3-4ED6-BF31-C204D5C979A2.jpeg 438BA2A2-9553-40F3-A79E-6B2F4031EF74.jpeg 6A2BCD3F-F8F8-4022-B19E-BB1D5E1474D9.jpeg Прийшла і я хвалитись і так моєю дарувальницею була Lathorien. Звісточка з укрпошти мені прийшла ще в суботу а до понеділка я ще так і не знала де моя посилочка, але то все таке. Бо коли розпаковували подаруночок, а ми це робили двічі то ні дитячоі ні маминої втіхи не було меж. У подаруночку ми знайшли теплі шкарпеточки ну вже такі новірочнв, пазли, які мама тепер кожен внчір з діанкою складає, пряника імбирного його ще не розпаковували бо шкода, вушка миколайчика ну дуже прікольні я люблю такі цяцьки, гірлянду з миколаєм, шоколадного миколая з шишками ми вже навіть все порівно поділили)), маршмелоу з фіксиками або як діанка каже фістики))), книжечка про русалочку, бенгальські вогники чекають нового року, новорічні серветики і палочка що світиться в темноті яка в той же день понеслась в садочок))дякую тобі моя дарувальнице. Нам дуже сподобався подаруночок і подарував масу емоційі новорічного настрою.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була @Blondo4ka
    Ще раз велике дякую за подаруночок. Шоколадні цукерки були настільки смачні, що за 1 день ніжно і смачно танули, як сніг на сонці:girl_blush2: Шкарпеточки з новорічними малюночками, то моє, я б і літом в них ходила) ще той змерзлюх.
    25594372_1513657255350374_4620176135497173317_n.jpg 25498345_1513657258683707_5595188941485060973_n.jpg 25552231_1513657268683706_4165230156723208562_n.jpg 25594072_1513657288683704_7379305310399809025_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1