Галерея гри "Великодній обмін-2016"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 22 Квітень 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ну що ж, настав час ділитись радістю :girl_in_love:

    Показуйте фото, діліться емоціями і будьте щасливі :girl_wink:
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Юху!! Я буду перша, якщо в цей момент хтось теж так не думає))
    Моєю дарувальницею була EgoMusicus
    Отже, я отримала:
    - гарненькі сережки в бамбуковій коробочці
    - декоративну квіточку
    - шоколадку
    - листівку
    IMAG4452.jpg
    Дуже дякую Ірі за подарунок!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    image.jpg image.jpg image.jpg Почну я. Моєю дарувальницею була solana rok. Подарунок вручав напевне чоловік)) це був ну дуже великий пакет. І в той момент мені хотілося просто стрибати від радості. Там стільки подарунків було і так починаю: там була дуже класна лялька, яку я тепер маю цицьою годувпти, бо ляля гам хоче)) там був набір для ванни з всякими гелями бомбочками, цукерки дуже смачні з курагою і чорносливом. Так їх люблю ням ням, желейні звірюшки і кіндер сюрприз для діанки з черепашкою))
    Також вершки і варення смачне смачне ну я ж солодкоїжка. Формочка силіконова для пасхи, свічечка і найголовніше це подушечка для булавок і різний великодній декор на випічку. Книжечка для Діанки дуже припала їй до душі. А свічки з запахом ванільки пахнуть на всю хату. Також я отримала гарнющі великодні серветки і помаду від ейвон. Дуже дякую своій дарувальниці, ви всім догодили. За якість фото вибачаюсь ледве сфотографувала поки Діанка не позабирала
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    SAM_0322.JPG
    Моєю дарувальницею була @raspberry :girl_dance:
    Отримала я купу подарунків:
    1. Книжка про Великодні традиції.
    2. Книжка з казками, віршами і розповіданнями на тему Великодня.
    3. Великодні розмальовки
    4. Гарний кошичок, мішечок і свічка у вигляді яєчка.
    5. Солодощі
    6. Великодня листівка з побажанням
    7. Набір інструментів для роботи з мастикою -навіть вони на тему Великодня ( маю давно мрію навчитись робити торти з мастики, тепер мушу її здійснити :girl_yes2:)
    Дуже дякую тобі, форумлянко, за гарні подарунки і хороший настрій!!!!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Чекала я свого подарунка, чекала і дочекалась :girl_dance:. Приходить мені СМС з Нової пошти, що моєю дарувальницею виявилась чарівна, незрівнянна, талановита - @Akina :girl_claping: Це був уже чудовий подарунок :girl_blush2:. Я ледве дочекалась вечора, а перед самою НП в мене так стукотіло серце, ніби я до шлюбу йду :girl_haha: Подарунок розпакувала ще на пошті і стояла з повними сліз очима від захвату і приємного здивування :girl_in_love:
    Там був чорний шоколад (інших солодощів я ж не їм :girl_cool:), Великодні штучки, рукодільна листівка, зелений чай із жасмином, дууууууууууууже мила книжка "Будь дивом" :girl_angel:, кольорові олівці, розмальовка для дорослих (про яку я вже рік мрію :girl_claping:) і рукодільна брошка, виконана в моїх (!!!) глибоко-осінніх кольорах :dance3:. Додому я не йшла, а летіла. Дякууууууууууююююююю :heart::give_rose::heart:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І я похвалюся! Моєю дарувальницею була чарівна @Ubuntik і її донечка. Коли побачила адресу на коробці, подумала, що десь я вже таке бачила і дійсно, ми вже з цією форумлянкою були заочно знайомі по барахолці))))
    Ось що ми отримали [​IMG]
    Рушничок кухонний зелененький, млинок для перцю (крута штука), приправа пахуча-пахуча (домашні зацінили), чайочки-кави різні, декоративні писанки, зелененький підсвічник чи то ваза (в нас це підсвічник)))), гель для душа, крем для рук, коралі і браслети. А доціку скільки подаруночків костюмчик гарнесезний, відерко з лопаткою в пісочницю (вона навіть з ним спати пішла), сочок яблучний.[​IMG]
    [​IMG]
    І про пузожителя також не забули, ще не народився, а вже має персональний подарунок, гризунець і шкарпетки))))
    Ще була дуже гарна листівка, яка трохи постраждала при пересилці і багато цукерок, які прийшлось віддати чоловіку, бо то типу для нього)))
    Дуже і дуже дякуємо за таку красу і емоції. Вже тепер навіть не знаю від чого я більше кайф отримую, дарування чи отримування
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Отримала я подарунок найперша, звітувати буду шоста, ггг мала бути четверта, поки писала мене випередили ;)
    Моєю дарувальницею була @basia
    Привіз мені кур'єр такий пакунок:
    [​IMG]
    [​IMG]
    В подарунок я отримала:
    1. Цибульку лілії, саме через неї мій подаруночок приїхав так швидко. Була пора її садити :) Цибульку я посадила, вона гарно прийнялась, бо вже навіть підросла трішки :)
    2. 3 пачечки насіння гарних і ароматних квітів.
    3. Великодню листівочку з привітанням.
    4. Книжечки для діток.
    5. Солодощі: шоколад "Оленка" - смак дитинства і шоколадні яєчка-зайчики великодні.
    6. Зелененькі трояндочки і крем для рук.
    7. Браслетик для Яни.
    8. Присипки і прикраси для випічки, значить цьогоріч будем пекти ;)
    Щиро вдячна @basia за подарунки і великодній настрій. Організаторам велике спасибі за їх роботу. Дуже приємно дарувати і отримувати стільки позитивних емоцій :)
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    обмін.jpg Моєю дарувальницею стала Олеся @Jusi. Вчора ввечері прийшла з пошти, Сашко вже чекав мене в дверях з ножем, посилочки ми дуже любимо, терпіння ми не маємо) Отже ми отримали поживу для душі - книжки! Для мами "Львів Кава Любов", для Сашка енциклопедію про диких тварин і першу в нашій хаті дівчачу книжку, про принцесу!!! Незвично) Солодощі для всіх, зокрема моє улюблене Зоряне сяйво", великодній декор і наліпки на писанки, які на фото уже в русі, Саша кудись тягне. І запашний смачнючий чайок двох видів І листівка з теплими словами і Великодніми побажаннями. Велике дякую, Олесю!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Нарешті і я похвалюся своїм подаруночком))Моєю дарувальницею була @Lathorien. Дуже було приємно познайомитися, адже подаруночок я отримала прямо в руки.(Шкода не було можливості почаювати, але запрошення в силі) Коли отримувала подаруночок, то форумляночка мені наголосила, що там щось крихке. Бачили б Ви мої руки, поки я розпаковувала подаруночок. Ось що там було: Изображение 019.jpg
    Перше і головне- це неймовірно красиве деревце зроблене вмілими рукати форумляночки. Изображение 021.jpg
    Ще там була книжечка, чарівний магнітик на холодильник, прикраси на писанки, і пасхальний зайчик, і відкриточка.:girl_tender:
    Також форумляночка не забула про моїх малюків, і тепер вони мають обновочки на літо. Доречі мій старший в захваті від машинок)))
    Дуже тобі дякую моя форумляночко, нам всім все дуже сподобалось):girl_dance:
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 2
  10. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    І я поділюсь зі своїм красивезним подаруночком:girl_claping: від форумлянки @vakyolka )
    IMG_20160418_082211.jpg
    В пакуночку отримала гарну святкову відкриточку, смачнющий чайок, чоколядку ( зразу до чаю згризли), прикраси до пасочок, дві баночки ( там вже крупи красуються), стильну еко-салфетницю( якраз треба було:girl_dance:) і для гарного педикюру і манікюру сіль для ванночки і лак.
    Дуже дякую своїй дарувальниці і Посиденькам за море позитивних емоцій!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Ітак моєю дарувальницею була Іринка @Багіра
    Не вмію я гарно описувати свої емоції,але направду я раділа як маленька дитина
    Все настільки ідеально підібрано під мої вподобання,навіть імбирний чайок який я обожнюю і моя улюблена шоколадка
    Іринка,ви напевно вмієте читати думки)
    А такий кремчик вже давненько хотіла купити
    Ще раз дякую Іринка,Веселих вам свят)))
     

    Вкладення:

    • CAM00026-1.jpg
      CAM00026-1.jpg
      Розмір файлу:
      118,3 КБ
      Переглядів:
      202
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    моєю дарувальницею була мила @Smurfyk і її донечка)
    чудовий великий щедрий подаруночок наготували дівчатка
    17db3c626a0876d1a0e19ad2915e4053041eb364ab7e7303f6000cd4829f7da9_full.jpg
    кулькою ми зразу почали бавитись, курчаток з букету відривати і взагалі розбирати подаруночки))
    47374ecea36655aa2b186b949bf7fabd586f5424ac70025070581350d72ada3b_full.jpg
    чудова рамка для фото, видрукую фото малого відповідного розміру і піде на комод до інших фото
    494481fc6396a205388a6d460e5ae0305693b1e83512b0d37f475135e164ffa1_full.jpg
    ось такі цікавинки, дуже класна відкриточка ручної роботи, гарна, душевна, книжечки синочку, всякі святкові прибамбасики, яким дуже тішуся, ароматне милко, ну і синочку бульки і дуже кльова розмальовка з фарбами (її нажаль не вдалося сфоткати в нормальному стані, соооорі) солодощі, яких вже давно нема) арахісова паста зе бест)
    дякую, дуже-дуже приєно і рада була познайомитися!!!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Недавно повернулась з пошти і одразу буду хвалитись!
    @Hexe Катрусю, велике дякую! От прямо все в точку!
    DSC_0489_fin.jpg
    Великодній декор зараз дуже актуальний, особливо оті свічечки - маю до них слабість)
    Шоколадний заєць стоїть, посміхається мені, не знає бідний, що зовсім скоро ми його з'їмо :girl_crazy:, разом з моїм улюбленим шоколадом
    Чайок вже пахне на всю квартиру.
    Намисто я одягла, таке гарне, що очі важко відірвати, думаю мій малюк зацінить теж ;)
    Я давно задивляюсь на розмальовки для дівчат дорослих і не дуже:girl_blum: і все боюсь собі купити, тепер відмазок немає, тре сідати знімати стрес :girl_claping:
    Ну і Скоромовки - якраз хотіла купити щось схоже, щоб карапузу читати!
    Ще й парфуми файні тепер маю!
    Щиро дякую за такий гарний і душевний подарунок!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    IMG_20160420_184053.jpg Моєю дарувальницею була @Borsychok
    IMG_20160418_144551.jpg
    Отримали ми відкриточку з дуже щирими побажаннями :girl_tender:, баночку джему:nyam2:, книжечки для Софійки (віршик про зайчика мама вже знає напам'ять:wacko:), антистрес розмальовку :good:, шоколадку і шоколадні яєчка (їх було більше, але "дякуючи" нашому татові до галерейки не дожили :pleasantry:). І все це було у святковому упакуванні з великодньою серветочкою :girl_smile:
    Дякую!
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 18
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я в силу своєї натури не можу, щоб когось не нагрузити. Так само і цей раз: вказала адресу прописки. А мене там не було. Ггг. Правда "кур'єр" мене швидко знайшов. Я недалеко була.
    Отримала я свій подаруночок і бігом його розглядати!!!
    Виймала все по черзі. А листівку залишила на "закуску".
    20160418_112717.jpg
    Моя дарувальниця не лише (напевно) читала що я писала. Вона ще й якимось дивом поміж рядками вмвє читати. Як?!!
    Отже: узори для писанок (от як?! взнала що я люблю геометрію а не квіти?!)
    Свічечка-яйко. Рушничок на кухню - для домогосподині це супер подарунок!
    Пахнющий гель для душу і крем, (я руки мащу кремчиком після кожного полоскання в воді).
    Зелений лак для нігтів (от знову як?! я якраз дивилась щоб купити зелений. до шалика)
    Яскравий кольоровий зошит-записник, який відразу ж заграбастала моя мала з словами: "мам, я тобі тут листи писати буду"
    Вишивка. Киця. Нитками!!! І від чого я була найбільше здивована: горнятко!. Чому здивована? В мене всі парами. А одне - сирітка. А тепер - ні!
    Чоколядка (як!? найбільше люблю молочну з горіхами!)
    І на завершення чудова відкрита з побажанням і рокриттям моєї дарувальниці.
    Дууже дякую, @Nitriotka :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І я хвастати :) Прийшла мені отака величееезна коробка від @Shatenka
    А тааам от стііііільки :preved:всякого добра:

    P1011653.JPG P1011664.JPG
    книжки для мене і Влада (ех давно я не читала нічого окрім дитячої літератури :girl_blush2:- якраз маю нагоду виправитися ), розмальовка, шампунь (з травичкою як я люблю :girl_yes:), така цікава шоколадка (уже злопали:nyam2:) і арахісове масло (поки заникала - будемо паски з ним їсти :) ), великодні штучки: свічечка, листівка і милі серветки з курчатками. А ще класна велииика кружка (я вже зацінила розмір - якраз добре з нею ночами за комп"ютером сидіти - щоб два рази на кухню не бігати за чаєм :cofee:). А ще пазли для Влада (машини - наше все), з ними окрема історія - думала що заховаю на потім (бо ще наче забагато шматочків - ми на 24-30 складаємо), але "не тут то было" - малий побачив і вже не віддав, тепер збираємо мало не щовечора (мама небо і пісок, а Влад - тачки :girl_crazy:)
    P1011665.JPG
    А це ще окремо все моє зелене :girl_in_love:
    P1011655.JPG

    Ще раз дякую моїй дарувальниці :give_rose:за такий чудовий сюрприз і кураторам гри :kisss:за святковий настрій!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @нталька , і прийшла мені від неї величезна коробка. Малий аж пританцьовував навколо неї і приспівував "Розпаковка, розпаковка".
    Дуже-дуже люблю саморобні або лаконічні листівки! Дякую за теплі, щирі слова!
    P1030879.JPG
    Для синочка машинка і журнали з наліпочками.
    P1030874.JPG
    Для мене слоник, набір для вишивання і підставочка (Я поки не признаюся малому, що ті яйка їстівні :) ). Малий велика солодкоїжка, бачили б ви його здивування, коли дійшло, що в машинці не просто кубики, а там ще є ЦУЦЕРКА!
    Перша думка про набір - шо я, бідна, буду з тим фоном робити - всліпну. А потім дійшло, що то вже все готово! Сядь і вишивай.
    P1030876.JPG
    Слоник поїхав жит до слонів і слоненят!
    P1030877.JPG
    Дякую дуже-дуже! Задоволення отримали величезне!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Йду і я хвалитися :). Подаруночок мені приїхав від Іринки - @Virchuk :girl_dance:. З пошти його забирав чоловік. Дзвонить мені і каже, що там щось металеве))). Коли відкрила коробку, найперше, що побачила - це дуже красива валізка, прикрашена ніжними малюнками і якій одразу знайшла призначення :). Не цілий подарунок помістився у валізці, тому великодня листівка із гарними побажаннями і розмальовка-антистрес були окремо . У валізці були красиві наклейки для писанок - геометричні та з ангеликами, солодощі (солодке ой як люблю :girl_blush2:), рукодільна зелена прихватка на кухню і пакетик, зав'язаний стрічечкою. Глянула в середину - а там чудесне намисто, зроблене Ірою і саме таке, як я хотіла (таки запам'ятала :girl_dance:) і зелений лак - під колір намиста. І намисто, і лак дуже мені пасують :girl_cool:

    Іринко, дуже-дуже дякую за такий чудовий подарунок, щирі побажання і святковий настрій!:kisss: Усе дуже гарно підібрано, я неймовірно задоволена :good:

    Так виглядає цілий подарунок
    [​IMG]

    Розмальовка-антистрес та наклейки для писанок
    [​IMG]

    Прихватка, лак і намисто
    [​IMG]

    Окремо покажу гарнюще намисто, яке форумляночка для мене зробила:give_heart:
    [​IMG]

    Валізка, листівка, солодощі :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 3
  19. basia

    basia Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була Shamna. Її подарунок для мене викликав фурор на пошті (хто така і чому не знаєм). Було проведено детективне розслідування за участю сільради, амбулаторії та листоноші. Тому у мене був справжній СЮРПРИЗ. Изображение 001.jpg
    Я отримала в презент пречудову силіконову форму ( придивлялась до такої!), наклейки на писанки( мама,ти ще не купила?), нарядні святкові серветки, шоколадні яйка ( не повірите, на сьогодні вціліло 2 - я не пробувала), чарівну баночку ( те,що вона заповнена запашним крупнолистовим чаєм, я дізналась випадково через якийсь час), і звісно, листівку з побажаннями.
    Щиро дякую Лізі , організаторам та іншим учасникам гри за чудовий передвеликодній час
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а мене цьогоріч обдаровувала @svoybox :girl_in_love:
    маю стіко всього,що аж ухх!!!!
    чудову рукодільну вишиту бісером серветочку, кошик з писанками с"їдобними і не дуже:) писанки-шоколадки вже завершили своє існування, а решта гарненько висять на шафі і стоять(то я про свічку):)
    смачний гель для душу-пахну смачно тепер,на всю хату:)
    писаночку отримали і мої невмирущі вазонки - по черзі вставляю в кожен вазонок,щоб не ображались:)
    шоколадки звісно теж вже давно нема:)
    рушничок вже має своє місце також:)
    рамочка якраз чудово пасує до попередньо подарованої рамки в іншому обміні,тре тепер придумати яке фото туди вставити:)
    фарби для яєць ждуть свого часу на кухні,ще трохи їм лишилось:)
    дуже дякую за суперовські презенти!!:girl_in_love::girl_in_love: за знайомство:kisss:
    кураторам отдєльне :kisss:
     

    Вкладення:

    • IMG_0062.JPG
      IMG_0062.JPG
      Розмір файлу:
      124,5 КБ
      Переглядів:
      141
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1