Галерея гри "Осінній ретро обмін"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 1 Жовтень 2016.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нічого подібного. Ще я залишилася:girl_wink:
    Думаю вже всі давно зрозуміли, що моєю дарувальницею була Леся @Zvizda :kisss: А отримала я такі заграничні подаруночки
    -карамельне капучіно,
    -шоколадку з горішками, точніше горішки в шоколаді, бо їх там було більше наж шоколаду:nyam2:
    -довгий чорний гумовий цукерок з дуже специфічним смаком:crazy: Я то вже таке їла, а чоловік був в шоці:mocking:
    -зошит на спіральку з пластмасовими розділювачами (хтось дуже уважно читає мої дописи:girl_wink:) Але зошит дівчачу має обкладинку, тому і не був конфіскований.
    -набір кольорових стікерів
    -трикутний олівець в українсько-швецьких кольорах
    -борошняну суміш для випікання вафель
    -бомбезну резинку - от тепер я можу чудити і робити скільки завгодно помилок. Потім хоп, стерла і всьо - нічо ніхто не бачив і не знає:girl_blum: ЇЇ певно до кінця днів моїх вистачить, та й внукам лишиться:connie_pull-pigtail
    -ііііі клююююч. В мене аж серце встало - ну думаю все, ось воно -здійснилося - ключ від котеджика десь Лапландії біля розплідника хаскі:yahoo::yahoo::yahoo: Вже зібралася бігти і збирати речі, чоловік приземлив - то стругалка:))) Але нічо, то ж знак:girl_yes2:. Ну Леся ж точно не знала, про мої таємні бажання :girl_in_dreams:
    - дуже теплий і щирий лист, прикрашений авторським малюнком молодого художника:girl_in_love:
    - добре класичне чтиво Чорна Рада:girl_wink:
    Дуже-дуже дякую.:friends:
    IMG_20161017_233151.jpg IMG_20161017_234356.jpg IMG_20161026_185936.jpg
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1