Галерея гри "Осінній ретро обмін"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 1 Жовтень 2016.

  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Моя форумлянка Оля- flame подарувала такий чудовий подарунок. Все таке моє-моє. А деяке ще діток, які все в мене тягали і казали що їм тоже треба:girl_dance:.
    В коробці було: дерев`яна рамка-сердечка для фото, рушнички і серветки з листочками , Васькові дуже сподобався чудік травичка, вже підливає. Ефірні олійки, чай, любимого розміру чашка, ароматичні свічечки, кижка яку вже почала читати, блокнотик, олівчики, солодощі. І такі класні совушки з листочками на вікно- вже повішані :connie_pull-pigtailі горііішки :girl_in_love:. І листівочка тепла-тепла. Ще раз дякую Олі за такі емоції
     

    Вкладення:

    • IMG_6824.JPG
      IMG_6824.JPG
      Розмір файлу:
      222,6 КБ
      Переглядів:
      279
    • IMG_6826.JPG
      IMG_6826.JPG
      Розмір файлу:
      85,5 КБ
      Переглядів:
      270
    • IMG_6829.JPG
      IMG_6829.JPG
      Розмір файлу:
      61,9 КБ
      Переглядів:
      267
    • IMG_6830.JPG
      IMG_6830.JPG
      Розмір файлу:
      43,4 КБ
      Переглядів:
      272
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, прошу подивитися, який чудовий подарунок мені подарувала чудова дівчина @Jusi!)
    IMG_20161002_111804.jpg
    Олеся потішила мене матеріалами для творчості - набором акварельного паперу та фарбою кольору осіннього листя, смаколиками для осінньо-туманного чаювання - чорним шоколадом та мигдальками в шоколаді, чаєм з чорницями та із шипшиною, книгою, якою я заінтригована і вже чекаю з нетерпінням, коли почну читати. І, звісно, листівка та лист - чудовий лист, який я перечитувала вже три чи навіть чотири рази, і кожного разу зупинялась на різних моментах, і задумувалась, і замріювалась...вже лежить в моїй коробочці із приємними і пам'ятними речами))) @Jusi, я дуже рада, що Ви стали моєю дарувальницею, дуже-дуже дякую за дбайливо приготований подарунок - я насправді отримала купу приємних емоцій, починаючи з того, що всі речі мені дуже до вподоби, і особливо від того, що Ви вклали в них свою турботу, емоції і думки, Олесю, Ви справді влаштували мені свято зі 100% осінньою душею! ДЯКУЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ммм, і я сьогодні забрала свій подарунок.
    Цього разу, завдяки @terezka інтрига була і для кураторів, але я чомусь одразу здогадалась, що дарунок мені буде від чарівної @preciosa і не помилилась!
    Я ще по дорозі з пошти розпакувала коробку, немає в мене терпцю))
    Скільки там всякої краси!
    Самі дивіться:
    DSC_4293_fin.jpg
    Твори мого улюбленого автора на українській - чудова нагода почитати ще раз!
    Записник для рецептів - теж дуже і дуже бажана мною річ)
    Книг для Толюні - він уже її трохи "почитав" :girl_yes:
    Прикольний записничок з совою - якраз для записування щоденних справ ;)
    Набір лаків - мм, я вже навіть один нігтик намалювала :d23: Якраз до моєї нової блузки пасуватиме палітра
    Ну і кава в зернах - ми якраз з чоловіком приглядались до кавомолки:girl_curtsey:
    А шоколадка - мега смачна, я ото дивилась фото дівчат і думала, ну де вони ті шоколадки купують?! Я теж таку хочу. Ну от і спробувала :girl_dance:
    Дуже дякую тобі Роксоланко! І окреме спасибі за лист - такий гарний вірш і щирі побажання :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    І я хвалитися. Мала би вчора ввечері, але заснула.
    @Hexe зробила мені такий класнючий подарунок... Дивіться IMG_20161004_181408.jpg

    Дякую!
    По-перше: там було багацько всього для моєї малечі, що дало мені годину спокою й тиші ввечері, бо дитина цілий день вдома через зливу... Так от: для малечі розмальовка, каблучка із квіточкою, "Барні", книжечка про принцесу на горошині (ще не читали), книжечка "Теремок" із об*ємними малюнками, маленький блокнотик (не знаю, до речі, можливо, то було для мене, але.. се ля ві).
    Таточко наш отримав купу солодощів на всі смаки.
    Мені - книга (цікава! - я вже почала читати), кавуся, лінійка, стікери усілякі для записок, крем для рук та записник. Записник хотілося б виділити окремо. Бо це - бомба. Він мені дуже, дуже! і дууже сподобався. Дуже добре, що він легенький, бо моя бізнес-торба і мамо-торба за сумісництвом і так важить 5 кг, тому важкого записника я при всьому бажанні туди покласти не змогла би.
    IMG_20161004_181437.jpg

    Лист - теплий, приємний та надихаючий. Дякую @Hexe ще раз за море позитиву і тепла в такий холодний дощовий день!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Отримала я вчора подаруночок від @Т@нюшк@ Я навіть не підозрювала, що вона є моєю дарувальницею:) Танічка, велике дякую! В кураторам спасибі, що роблять таку цікаву гру. Я давно приглядалась до Терапевтичних казок від Свічадо і Таня вгадала! Блокнотиків багато не буває, а такий на магнітику,3 + ручка в тон, дуже пригодиться! Чай з бергамото і апельсином - моя любов. Ще такий не пробувала, але останнім часом мені не підходили чаї, бо не достатньо пахнули бергамотом, а тут якраз класний запах! Чоловік одразу запретендував на шоколадку:) Ну і лист з приємними словами... Ще раз дякую! [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нарешті забрала свій подарунок з пошти. Цього разу моя інтуїція мовчала і від кого буде подарунок я не здогадувалась.
    А обдаровувала нам чарівна форумлянка @Sweet kitty, ось що було в коробочці
    [​IMG] фотографувала як тільки розкрила коробку, поки все ціле, бо доцік зразу напав на вафлі, чоловік сховав шоколадку, а капучіно переїхало на кухню і ми вже встигли посмакувати)))
    Дуже і дуже дякую за подарунки і гарну гру, респект кураторам!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    то я закрию темку?
    Мене потішила @basia ))) Самі дивіться:
    там аж дві книжки , веселі наліпки-закладки зі злими пташками, нагадайка з записками на холодильник, Сашкові зошит, і пахучий чайок! Шоколад до знимки не дожив)))
    Але найголовніше то блокнот! Я казала що в мене найкращий подарунок? Ага, бо той блокнот має іменну обкладинку з моїми ініціалами і вишивкою!!!
    Дуже дякую за чудесний подарунок!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 6 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Нарешті руки дійшли виставити фотозвіт подаруночка віж @Vinnikomachka ! Якби посилка не була так добре запакована, то б солодка частина до мене не дійшла б. По посилку ходила не я, а хто її приніс заявив що солодка частина її. Як серцем чула що там така ням-нямка. Печеньки розлетілись як гарячі пиріжки, я ледь відібрала, щоб сфотографувати і через півгодини солодкого вже не було і в помині, і мама вигрібала останні крихти! Все інше як під замовлення! ДУже дякую за такий чудовий подаруночок! Стільки позитивних емоцій і стільки радості Ви мені подарували! Дуже дякую!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
  9. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    ну ще надіюсь я не остання хто тут буде хвалитись, але ось дивіться
    IMG_20160924_16413677.jpg
    або ось так:
    IMG_20160924_164301.jpg
    фотографувала, "не одходя от кассы", тобто відразу як но розпакувала, навіть не знала за що хапатись і перше розглядати, добре що дитина спала і я ся натішила спершу сама, потім тішилися всі, чоловік сказав що я велика дитина. Все моє-моє і це все завдяки моїй дорогій дарувальниці Ірі @Багіра, дуже велике дякую. Не вмію описати тих емоцій якими я наповнена до цих пір, я дуже рада що прийняла участь в цій забавці, дякую всім хто організовував і хто бавився. Ви найкращі.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  10. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Kofeinka. Який я величезний і класний подаруночок отримала..Чудесна книжечка, яку я прочитала за 2 дні. Класний чайочок і шоколадочка, якої вже немає. ДУЖЕ, ну дуже мені подобаються різнокольорові скріпки. Изображение 009.jpg
    Изображение 010.jpg
    Окреме дякую, за такі чудесні подаруночки для мого малюка.
    І які класні зошити... Сестра хотіла свиснути, але я не здалася..
    Все таке класне-класне. Дуже тобі дякую.
    Кураторам окреме спасибі. Дуже мені подобаються такі обміни, стільки енергії позитивної...
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дуже мені приємно, що вам все сподобалося, неймовірні емоції, в двох сферах, бо і даруєш, і отримуєш

    моєю дарувальницею була @Miss Sixty, а подаруночок ну дуже настроєвий і осінній
    image123.jpg
    ось так все було запаковано тематично, я була як і писала моя отримувачка ,як мала дитина ,але за стілкьи обмінів то вже пройшли смішки, чоловік вже зі мною тішиться, точніше за мене))))) а йому часом і щось перепадає. але не цього разу, цукерку я їла 2 дні))) а шоколадку значно швидше) я йому чайочку заварю))
    а оце вже розпаковане
    viber imageааа1.jpg
    дівчачий блокнотик:girl_tender:, книжечка, яку я точно не читала, тому дуже заінтригована, синочку книжечки, він такі дуже любить ,і от нині зранку "де книжечка в травичці", я спершу не зрозуміла про що мова)) про солодощі ви вже читали:girl_blush2:
    чайочок буде мене зігрівати вечорами під добру інтригуючу книжку:) а як все витримано в одній кольоровій гамі, естетика неймовірна
    я знаю що моя дарувальниця переживала,чи мені сподобається, але направду неварто, ви самі бачите який кльовий осінній подарунок
    і соромно мені що так пізно звітуюся, направду просто дуже якась насичена ця осінь, нічого не встигаю :ed4d70def841dc74b57
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Робочий тиждень добігає кінця і нарешті маю вільну хвилину викласти свій звіт.

    Отримала я подарунок від форумлянки Sweetmira. Трав"яні чайочки - те що я люблю. Мммм, чоколядка з рожевим перцем, смакота! Блокнотик мама відразу прихватизувала :girl_impossible: І книжка Едгара Аллана По саме файно попала в настрій коли була та жахлива дощова погода. Дядьку Едгару вона сподобалася би)
    Тепер головне витягти форумлянку на каву)
    IMG_3715.JPG
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    І я у четвер ввечері отримала свого подарунка:girl_dance:.
    На пошті він лежав уже давно, та ми тільки з Карпат повернулися. Вже аж тітонька з НП звонила:girl_haha::girl_haha:.

    Моєю дарувальницею була Мирослава @Blondo4ka.
    Я отримала:
    блокнотик і ручку моїх улюблених кольорів(відклала на трошки, поки старі не спишу),
    дуже запашний ароматний трав'яний чайок, яким я ласую вже третій день,
    чорний шоколад із перцем(гиги - вручила чоловіку жеби не нив, що все мені і мені),
    мімімішні кульчики у формі торта-спартака(eхх - я би їх злопала зразу ж:girl_crazy::girl_crazy:),
    книжку Дзвінки Матіаш "Історії про троянди, дощ і сіль"(яка чекає понеділка коли я буду одна),
    і ароматна сіль для ванночки для рук(яка чекає ще не знати чого:girl_in_dreams: бо ж сіль то я люблю:girl_crazy::girl_crazy:).
    Мирославо - дякую тобі за тепло у цій уже холодній осені:girl_yes:. Було дуже приємно, запашно і смачно.
    Фото:
    ДП_обмін.jpg
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я пробую написати про отримані подарунки ще з середи :girl_blush2:
    Щось фото погано завантажується
    Моєю дарувальницею була Mansikat.
    О, що то за подарунки!!!!
    Я просто в захваті!
    Книжечку вже почала читати)))
    Блокнотик чекає записів кольоровими ручками для покращення настрою.
    Цукерки вже з"їв синочок))
    Кава чекає неділі.
    А в мішечку - бомбезне печиво (супермагашоколадне :girl_in_love:)


    Дуже-дуже-дуже ДЯКУЮ!!!!!:girl_dance::girl_in_love::girl_tender:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 13
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]

    Розпакувала я щойно, нарешті свою посилочку. Хочу щиро подякувати Тані-Shatenka за приємний сюрприз. Я дуже-дуже чекала, бо чоловк приніс іще в четвер, але ми лише повернулися додому.
    Отже, подарунки є для усієї сім'ї.
    Чудова розмальовка антистерес та олівчики для доці. Якраз сьогодні її братик, де ми були в гостях малював, а вона плакала, що їй не дає. Завтра будем пробувати.
    Мені книжка "Пташиний спів" Себастьяна Фолкса - про любов і війну. Хай я лише повкладаю своїх... Давно не читала, скажу правду. Але хочу.
    Гарний зошит, якраз для моєї роботи вдома, бо маю у такому потребу час від часу, так як має особливість закінчуватися. Цей особливо зручно гортати, а мені це актуально. Завжди обіцяла собі, що такий куплю, а не купила.
    Чайок, шоколадка та мої улюблені "горбики" з дитинства і дотепер - дістанеться і чоловіку трохи.

    Таня, ще раз Вам дякую.
    А ЛИСТ!!!!!!!!!!! Низький уклін за такі щирі і теплі слова, направду потрібні у деякі дипресійні осінні вечори.

    Я не вередлива і люблю подарунки, тому не писала нічого про себе, бо несподіванки було б мало, але Ви, Таня, дуже гарно все підібрали. Цікаве, потрібне та актуальне для нас всіх саме зараз. Щиро-дуже-гарно дякую Вам ще разок.
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Прийшла і я хвалитись :girl_dance:. Моєю дарувальницею була чарівна @Britney. Насправді, мій подарунок був на пошті вже 28.09, але через територіальну віддаленість моєї роботи, я змогла забрати його тільки в суботу :girl_sad:. Ох, чого тільки не було в моєму подарунку: какао, зелений чай з марокканською м’ятою (не терпиться його скуштувати), шоколадка з полунично-йогуртною начинкою (ух, мої улюблені начинки), гарний блокнотик, милі дівчачі авторучки, різнокольорові листочки для нагадувань, подарунковий пакет, лист у конверті з чудовими осінніми побажаннями і книжка Володимира Лиса «Графиня». Книга цього ж автора «Століття Якова» дуже мені сподобалась, тому я в очікуванні … Дякую Вам за приємні осінні емоції, це було незабутньо

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Ziben

    Ziben :)

    Хвалюсь і я своїм першим Посиденьківським подарунком:girl_dance:. Моєю дарувальницею була Sera. Подарунок- 100% попадання в ціль по всіх позиціях:girl_claping:. Надзвичайно цікава книга, яку , мабуть, сьогодні дочитаю. Смачний чайок і шоколад (його можна використовувати у випічці, розтопити з молоком і випити гарячим, але оскільки я пообоіцяла собі їсти менше солодкого, то ці дропси їм як таблетки- по 2 штуки під язик:girl_crazy:). Ну і блокнот- просто неймовірний! Мені часто шкода починати писати в нових блокнотах, завжди думаю що може знайдеться щось важливіше, цікавіше для запису, але тут можна просто замінити сторінки і він буде як новий. І ще в нього дерев"яна обкладинка :girl_cool:
    Дякую організаторам і своїй дарувальниці за приємні емоції:give_heart:
    DSC_0432.JPG
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Звітую і я))
    Отримала родарунок від Христі, та, що Руда Лисиця))
    Подарунок просто бомбовий! Тут і цукерки, і 2 пачки чаю, і маска для мого писка. А ще є канцтовари...блокнот (він всі гроші, тааакий класний), ручки гелеві, які з блиском ( тут я жлоблюсь купляти)), велика "ніби скрепка", і такі штучки, як закладки (жовто-голубі), 2 скотчі з блисітками. Також, листівку маю. І на сам закусон...книжка, яка виявилася моя моя, ще з анотації і зі слів чоловіка "о, знов буде читати Д.Донцову" (це так називаються мої ужастіки). Зараз вже на 10 сторінці читання).

    А ось і фото, любуйтеся))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Дуже препрошую що так пізно викладаю звіт,але раніше не було можливості
    Моєю дарувальницею біля @Maksli
    Все було ідеально підібрано під мої вподобання)))
    Дуже-дуже дякую )
     

    Вкладення:

    • CAM00059-2.jpg
      CAM00059-2.jpg
      Розмір файлу:
      131,3 КБ
      Переглядів:
      94
    • Подобається Подобається x 9
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ви думали, що вже все? А ні)) До мене в суботу (точніше поштарка вчора передала) прийшла 2а половина подарунку для моїх синочків від @Т@нюшк@ Це був такий сюрприз! Відкриваючи навіть не догадалась від кого сюрприз... Танюш, нам так приємно! Я якраз дуже хотіла таку книжечку Знайди і покажи для Матвійка! Восковими олівчиками ще не користувались, будемо пробувати:) [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1