Галерея гри "Осінній ретро обмін"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 1 Жовтень 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Запрошую в галерейку тих, хто отримав подарунки, щоб поділитись красою та настроєм)
    А хто ще в очікуванні - наганяйте собі апетит)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Моєю дарувальницею є @Kroshka Enot . що за мегапатрясний подарунок я отримала!!!Дуже дякую Тобі моя неймовірна дарувальнице!!все таке моє-моє,і смачне, і чорне:))
    Книжка суперова!люблю Скрябіна і почитати про нього цікаво+нащадкам лишиться корисна річ:)
    Блокнот неймовірний - без вихідних!Ти певно набігалась через нього(неуявляю де ти змогла такий знайти),але він пречудовий!!!магнітики - мімімі:)
    Вкуснятінки - все супер! а какао боби я дуже люблю,на щастя крім мене вдома їх ніхто не їсть, тому все дістанеться мені:)в слоїчках - чайок,медок і какава:)
    Лист теж дуже класний,дуже теплий,дуже щирий!
    Я стільки позитиву отримала з цим обміном,що тепла цього вистачить мені певно аж до наступної осені.
    @Kroshka Enot дякую Тобі за теплу осінь,котру цьогоріч Ти зробила для мене!!сподіваюсь осінь теж тішитиме Тебе затишком і теплом:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 2
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Моєю дарувальницею є @METAMORFOZA. Хочу дуже подякувати за гарний подарунок. Книга-просто супер. Я вже причитала 50 сторінок...і мені дуже подобається. Чоловік каже, що заздрить мені, що я її ще не читала :) Хочу ще подякувати за книгу казок, дуже люблю автора Бруно Ферреро. Надзвичайно душевні історії. Блокнотик-це щось! Я обожнюю такі речі. Люблю помаранчевий колір. Так що дарувальниця вгадала на всі 100% Лист-оригінальний. Дуже дякую за теплі слова. Напій і солодке також все таке, як я люблю. Дякую :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:за осінь.....
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я прийшла хвалитися!!!! Моєю дарувальницею була @Hermi Марічка. Десь в глибині душі я здогадувалася, не знаю чому, але мала таке передчуття, а всі сумніви розвіяла смс з номеру 777 Марічка, мені слів бракує, щоб висловити своє захоплення і вдячність тобі(можна на Ти?) за такий заряд щастям, за море, та де - океаааан позитиву і тепла, який я отримала разом з твоїм подаруночком. Я сьогодні така щаслива, з пошти бігла з либою Чеширського кота Я , чесно, не сподівалася, що отримаю аж стільки подаруночків, іх так багато , що не вмістилися в одне фото!!! Ось!
    IMG_2524.JPG IMG_2525.JPG IMG_2526.JPG
    Ще раз щиро дякую, цьом!!!
    Окреме і мега величезне дякую кураторам і усім учасницям, ви ЗЕ БЕСТ ОФ ЗЕ БЕСТ


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я отримала подаруночок від @Made in USSR
    Як я його отримувала, то окрема історія і неймовірне везіння, певно так мало бути:girl_smile:
    В пакуночку була книга, ідеальний для мене блокнот, ручка (щоб було чим у блокноті писати), пахуча кавуська, дві кльовезні шоколадки (здайте точку, може це навіть в нашому районі???), корисні наліпочки (на них вже наклав лапу чоловік :girl_crazy:) і моя любов - гігантська скріпка.
    Про існування таких примочечок я раніше навіть не здогадувалася.
    Питання - як я раніше жила???:girl_haha:
    Пи.Си. відкрию Вам секрет - одна з шоколадок на фото - то просто порожня коробка, бо не могли стриматися.:girl_blush2:
    IMG_20161001_095522.jpg
    IMG_20161001_095818.jpg
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Lathorien )) Яка я була здивована, коли до мене подзвонила приємна дівчина з невідомого номера і повідомила, що має для мене подаруночок :) щастю не було меж)) на наступний день скоренько відправила сестру за подарунком )
    Коли я побачила свій крутезний подаруночок, то захотілося зразу всім його показати))
    Дочекалася :)
    Дякую Тобі , моя дарувальнице!
    П. С. шоколадки вже нема, книжку почала читати, капучінко закінчується, синочок книжечку муштрує кожного дня)
    Ще раз величезне дякую))
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  7. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    І я прийшла хвалитися) :connie_pull-pigtail 20160927_193548.jpg Моєю дарувальницею була @raspberry. Подарунок нашому сімейству дуже сподобався.:girl_dance: Бо всі для себе в ньому щось знайшли) І чоловік, і мої дітки і навіть моя похресниця, яка в той день у нас гостювала)) Дякую форумлянці Альоні,яка нас обдарувала та дівчаткам-кураторам за Осінній обмін та гарний настрій !!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    І я хвалитися :girl_dance:
    Моєю дарувальницею була форумляночка @Ari
    Приємно було познайомитися :hi: Зустрілися ми перед нашим з донею походом в поліклініку. Скільки радості в малої було від подарунка! їй рук не вистачало то нести :) отак цілу дорогу вона по-черзі брала кожен елемент подаруночка. І по сто раз торочила: "мама, то мені, правда?:mocking:
    А мені як дарувальниця вгодила!:yahoo: книжечка з оповіданнями, пов'язаними зі Львовом. Блокнотик (такий як я люблю), капучінко і солоденьке:good:(джем, підозрюю, домашній. Ням-ням!)
    IMG_20160928_155135.jpg
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. basia

    basia Well-Known Member

    DSC_0089.JPG

    Моєю дарувальницею була Оля Gajka. Фішка в тому, що вона влучила в 10 ( я на міні-анкету не відповідала). Чудова книжка, сонячний записник ако ліки від хандри, супер листочок - папір для нотаток, чай-кава, шоколад та халва, ха-а-алва-а. І саме головне- лист. Він, звісно, для мене, але маю вам сказати, що читаючи такі слова навіть найпаскудніша осінь стане трішки веселішою.
    Дякую Олі за чудовий дарунок, кураторам за їх працю та терпіння, і усім нам за чудову копанію, супер-обмін та мега позитивні емоції.
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Книжка "Львів Кава Любов" - хіт осені, ще не одна форумлянка іі отримала в подарунок


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    IMG_20160924_094510.jpg І я похвалюся напрочуд душевним, ароматним і сонячним подарунком від @Virchuk ;)
    В пакуночку мене чекав ароматний домашній! мед дбайливо прикрашений в'язаною салфеточкою ( дууууже красива!), справжній осінній чай (я завжди на холоди такі чаї п'ю), цікавезна книжка, смачнюща чоколятка (сама стоптала;)), гарненький нотатник з ручкою, любима мармелядка (ще й гостей пригостила), ароматне шокомило і надзвичайно душевний лист, який перечитувала пару раз))) Надзвичайно Дякую за такий заряд Щастя і позитиву!!!
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  12. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Моєю дарувальницею була @Sluhachka . Подарувала мені книжечку, як я вже зрозуміла з відгуків, хіт осені "Львів.Кава.Любов" :). Всі автори, які є в цій збірці дуже мені подобаються. Прихопила її з собою в Карпати :)
    Також дякую форумлянці за солодкий подаруночок і мій улюблений чай. І я вже дуже хочу скористатись канцелярщиною. Хочу все різати :)
    Сподобався мені мій перший обмін. Надіюсь, що ще не раз так побавлюся :)
     

    Вкладення:

    • IMG_1496.JPG
      IMG_1496.JPG
      Розмір файлу:
      170,1 КБ
      Переглядів:
      225
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  13. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    От і я прийшла хвалитись!!!
    Моєю дарувальницею цього обміну була чарівна Іринка @buhgaltersha і її донечка Анічка! Дуже приємно було отримати такий пакуночок щастя, все гарно запаковане і замасковане, що відкривши коробочку ти не одразу бачиш подаруночки, а ще в передчутті :connie_pull-pigtailщо ж там сховане.
    IMG_9059.JPG

    А там: чудовий блокнотик з осіннім пейзажом, книжечка якою я вже зачитуюсь :girl_dance:мега смачна і ароматна кава, якою тепер пахне вся кухонна тумбочка і кухня як тільки відкриєш ту тумбочку і діткам смачне какао :girl_wink: набір для творчості моїм хлопцям!
    Треба було бачити обличчя старшого синочка, коли він побачив, що тут і йому щось перепало, взяв в руки аплікацію, клей і: "то мені, то мені, про мене тьотя не забула?":girl_haha: кольорові ручки менший "взяв в оборот" почав на них місцями міняти кришки, потім назад складати, якщо коротко, то ті кольори він вже знає :girl_yes2:
    смачнющі цукерочки, які ми всі з радістю смакували. Ну і звичайно лист, то щось неймовірне, так щиро, просто і гарно написано, таке враження склалось, що мені коліжанка пише, такі теплі слова побажань. Дякуююю!!!:kisss:

    і фото всього розпакованого:
    IMG_9062.JPG
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  14. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @mamvasulka . Я отримала величееееезний пакунок)) А всередині було повно всякого добра:
    дві книжечки, гарненький блокнот, ще один блокнот з ручкою і метеликом, розмальовки малюкам, мій улюблений м'ятний чайок в кльовезній кольоровій баночці, капучіно, солодощі, кольоровий скотч, лінієчки з орнаментом, гелеві блискучі ручки. Я була в захваті:girl_dance::girl_dance: Дуже дякую кураторам за чудовий обмін і Галі за такі класні подарунки:girl_in_love:
    DSC_0140.jpg DSC_0153.jpg
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  15. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Які чудові подарунки!
    Як мені шкода, що стався зі мною (чи компом) цей дивний казус...
    Дівчата, Ви прекрасні!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    IMAG4993.jpg
    І я хвалюся!!
    Моєю дарувальницею була vakyolka.
    Я отримала багато цікавенького і смачного, і потрібного!!!
    Популярну книгу))), записник, капучіно, крем (мащу руки кремом як дурна, дуже часто), цукерки. Для діток купу всоьго: крейда воскова, пазл, блокнотик (син займається футболом, дуже тішився), олівці і ручка.
    Дуже-дуже дякую!!!! Все дуже класне!!!
    Тематичні обміни мені до вподоби!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І я вже з подарунком :)
    [​IMG]
    Лідія, щиро дякую за подарунки. Лиш не знаю Вашого ніку на форумі :sad:
    Величезне спасибі організаторам забавки. Ви робите велику і дуже потрібну справу. Допомагаєте створювати позитивний настрій і відчуття свята посеред буденності
    Вже куратори підказали: дякую @Markkomp
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    моєю "коліжанкою по філіжанці" була Марта2. Я навіть не сподівалася на такий крутий подарунок)))
    [​IMG]
    моя Мартуся взагалі сказала що книжки можу я собі почитати, а всеінше тільки для дітей))))
    [​IMG]
    мега смачне капучіно з зефірчиком
    [​IMG]
    [​IMG]
    Дуже дякую Марта за такий теплий і класний подарунок))))
    П.С. Книжка Львів.Кава.Любов дуже кльова, я коли купила її для своєї форумлянки то зразу записала їх в список своїх книжкових хотілок.

    Надіслано від мого SM-T561, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    нарешті отримала свій пакуночок, який мандрував до мене від @Ziben. Моя доця не давала мені спокою від суботи, коли почула, що до нас їде сюрприз, а так як ми були в селі, то сьогодні ми вже відраховувати години коли прибуде кур'єр, бо мала не давала спуску з питанням Ну Коли???? Оце виросте покоління пошановувачів форумних обмінів.
    Тепер до суті- подарунок бомбезний, але варта додати він ще надихаючий, це саме те що мені потрібно саме зараз - натхнення. Подарунок креатив і барвистість, ретро і фантазія, тепло і затишок.
    Прошу вибачення за якість фото, робила чим могла, і настільки швидко як могла, бо в прямому сенсі маленькі рученята розмітали все що подобалось.
    IMG_20161003_064959.jpg IMG_20161003_065124.jpg IMG_20161003_065104.jpg IMG_20161003_065021.jpg
    Детальніше: у пакуночку були- мега суперовий блокнот, який шкода списувати, бо він вже як книга. Книжечка з казками "вав" вже почали читати. Чай вже розпробували на пару із солодощами, горнятко вже знайшло своє місце. Ароматні спеції прикрашають мою колекцію всякого-різного. Набір для грінтвейну чекає нагоди, а набори для креативного розпису вже розфарбовані і прикрашають дитячу кімнату, на пару із олівчиком- ключиком.
    Дякую своїй дарувальниці, за прекрасні подаруночки, і кураторам за їх роботу.
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Моєю дарувальницею була чарівниця Gorda.
    Весь пакуночок був наскрізь наповнений атмосферою осені. Все в крафт папері, перемотане шпагатом і задекороване гербарієм...краса! А всередині на мене чекали смачнезні печенька, ароматна кава, мінікартинка-півник, розмальовка-антистрес, цікава книга, мега блокнот (аж писати не піднімається рука в ньому) і лялька (я собі назвала її Рижа осінь) - просто неймовірні творіння!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Все таке
    Неймовірно вдячна за такі подарунки та емоції тобі!
    Окреме дякую усім кураторам за такий чудесний обмін!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 5