Галерея гри "Анонімний Миколай - 6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Грудень 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Багато хто уже отримав свої подарунки, тому ласкаво просимо ділитись красою та позитивними емоціями ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Моїм миколайком була форумляночка @vakyolka :) Одразу ж вибачаюсь за постановку і якість фото, бо ледве встигла зазнимкувати, поки все не роззосередилось по нових власниках і місцях :) В гарній-прегарній дбайливо запакованій коробці з душезігріваючим написом були чудові даруночки:
    IMG_4658.JPG IMG_4657.JPG IMG_4659.JPG IMG_4660.JPG
    Перше, що ми побачили - милі саморобні ялиночки, які зараз стоять під нашою основною ялинкою (такий собі лісок біля шопки), та святкові серветочки, які нам ще знадобляться під час свят :) Симпатична листівочка з теплими побажаннями додала святкового настрою. І ми почали розпаковувати решту:
    - Цукерки (дуже смачні) і мандаринки зникли дуже швидко, кавуську ще чашечку сьогодні вип'ю :);
    - сніговичок (він світиться різними кольорами!) потішив синка, а гіпсову кульку для декору його кімнатки ми розфарбуємо разом;
    - кулька зі снігом - моя давня мрія, якби не цей обмін, ще довго би мрією і лишалася :);
    - календар з шикарними півнями (направду шикарними) вже дбайливо прилаштований моєю мамою всім сусідкам на заздрість :);
    - гірлянди на ялинку - це те, що в нас ніколи не буває зайвим, бо чомусь їх завжди бракує. Ніби і ялинка невелика, а напівгола без них була би. Тому наша штучна красуня теж має обновку. :)
    Оля, дякую Вам щиро за такий приємний та душевний дарунок, який додав нам святкового настрою в очікуванні чарівної ночі, коли світом ходить Миколай!
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 32
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До мене Миколай прийшов ще у вівторок :) Форумлянка @Magnoliya потішила подаруночками :) У коробочці знайшла мандаринки, солодощі, новорічні прикраси (милі дзвіночки, конфеті та сніжинки), ароматну приправу, зимові серветочки, тематичну свічку, наліпки на вікно (вже красується на кухні), два набори для випікання печива, чудову машинку для малючка та листівку.
    Дякую!
    І спасибі організаторам :kisss:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 16 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 28
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Моїм форумним Миколайком була Оксанка- @pravovuk . На пошті мені вручили коробочку, обклеєну малюнками на тематику свята :) . У пакуночку був синенький із зірочками ковпак Санти, дуже гарний і теплий снуд (дуже мені пасує!) :girl_spruce_up:, зірочки, сніжинка, сніговичок і циліндрик з прикрасами для ялиночки, чудовий півник-сердечко, зроблений форумлянкою та її донечкою :girl_in_love:, туш для вій, наліпки для нігтів,жовті теплі пінеточки та 2 книжечки для малюка, бенгальські вогні, коробочка-циліндрик із рафаелками, мішура і листівочка із гарними побажаннями. Дуже дякую Оксанці за чудовий подарунок :kisss:, а також кураторам за організацію обміну :girl_tender:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  5. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Цьогоріч моїм Миколайком була форумляночка @Patty :girl_in_love::girl_claping:. Окреме "дякую" за оперативність та оригінальність упакування всіх дрібничок ( все було запаковано у мішковину і перев"язано стрічками:girl_claping:), а сповіщення про подарунок я отримала 10 грудня (мій Миколайко старався і дуууже до мене спішив, дякую:girl_flirt:) Через певні обставини забрала пакуночок у пон.-12 грудня і знайшла там багато корисних цікавинок:connie_pull-pigtail. Велике дякую за казковий, неперевершений, чарівний, різдвяний настрій, який мені подарував Ваш подарунок. Все сподобалося, все чудове:girl_claping:, а записник вже активно "юзається":girl_curtsey:. Рукодільна серветочка-просто супер, стане у нас окрасою новорічного столика. Дякую:kisss:
    [​IMG] [​IMG]
    П.С. Прошу пробачання за не дужи чіткі фото (то фоталося пізно ввечері і не було належного освітлення)
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  6. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    А що то таке на блокноті в пакетику? :girl_smile:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    там в кульочку сережки , ще браслетик і кулька шоколадна:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  8. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    image.jpg image.jpg image.jpg В мене сьогодні просто неймовірно гарний день. Зранку передзвонила по пропущеному а то мій Миколайко (до речі самий справжній). І вже буквально через пару год я була з подаруночком. Від побаченого важко втримати емоції. Книжечку Діанка так пильнувала, що я ледве її сфотографувала, а півник який, то в мене ще й символ року є)). Шкатулочка мені їх завжди мало, але такої нема. А солодощів скільки. Діанка відразу поділила (ну більша частинка її) сніжинки, якими я обов'язково все прикрашу, а гірлянди просто чудові вже думаю де гарніше вони висітимуть. Того дуже дякую тобі форумлянко Barnaulka, а окремо дякую Миколці, який ніс подаруночок)) я мега щаслива і зі святковим настроєм
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    І я і я похвалюсь.
    До мене вчора теж завітав Миколайко @Thebestnata
    Натолочко, дуже Вам дякую за таку красу. Дуже приємно, що Ви подбали за кожного члена нашої величенької сімейки. Діти вчора дуже тішились, ми з чоловіком теж почували себе дітьми)))
    Ось в такій чарівній торбинці я отримала подарунки:
    P1170454.JPG
    Тепер детальніше що ж там було (приємно ще те, що дещо з подарованого я планувала купувати собі):
    - Відкриточку зроблену власно руч від щирого серця і з дуже гарними побажаннями. ДЯКУЮ!!!
    - Книжечка 13 Різдвяних історій (планувалось купити діткам під ялинку на НР))), вчора вже старший почав читати.:girl_tender:
    - Пазли з великою машинкою забрав середній, вчора вже склали, і тепер маю завдання купити клей і наклеїти йому на картон)))
    - Брязкальце для манюні, вона ним вчора до вечора тарабанила і тікала від мене))), ось і фотодоказ P1170469.JPG P1170470.JPG
    - Сніговик з різнокольоровим освітленням (середній вчора намагався в мене його конфіскувати, а я мама жадіна дала лише побавитись ;), сказала що це мій, бо минулого року вони мені таке чудо розтрощили :girl_sad:)))
    - Сніжинки наліпки на вікно (я своїй формуляночці такі ж взяла ;))
    - Свічечка-півник
    - серветки новорічні ( я на такі ж дивилась і хотіла купити, а чоловік відтягнув, каже, що багато маю, а Миколайко мій знав, що я такі хотіла)))
    - чайочок, я вже сьогодні спробувала, нямочка, (сказав чоловік, що це для нього :girl_crazy:, він у нас чайний гурман найбільший)
    - різні цукерочки (новорічні дітиська з чоловіком розібрали, а мої "Зоряне сяйво", то я їх дуже люблю, формуляночці свої теж такі поклала:connie_pull-pigtail)
    - апельсинки смачнючі
    - обнову на ялиночку, теж за такими заглядалась :girl_tender::girl_in_love:
    - і купа купа позитивних, приємних і святкових емоцій.
    Наталочко дякую тобі за подаруночки і витрачений час на його збір для нас.:kisss:
    Тепер трішки фото
    P1170457.JPG P1170465.JPG P1170463.JPG

    п.с. Кураторам і організаторам обміну теж ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ за такі емоції святкові. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::ThankYou::ThankYou::ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ви не повірите, моїм Миколайком була форумлянка @Smurfyk, в якої Миколайком минулого року була я))) ось так рандом закрутив. Ось що ми отримали: цукерки, ароматні свічки (будуть до святкового столу), горнятко з Миколайком, мишка-копилка (доця всім показувала), бенгальські вогні, штучний сніг, листівка, для рукоділля дещо і най-най-найкрутіше - гачковані сніжинки і ангелик, яка то краса![​IMG]
    [​IMG]
    Дуже дякую за подарунки і за організований обмін!
    Всім щедрого Миколая і веселих свят!
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Моїм Миколайком була @Sluhachka дуже дякую за гарні подарунки. Всім сімейством відкривали і як малі діти раділи яскравій коробочці. Дякую :girl_in_love: Моя Меланія була дуже задоволена кіндером, тому його на фото і нема, точніше вже розпакований :girl_crazy:
    1.jpg 3.jpg 11.jpg 34.jpg

    На диску багато гарних новорічних колядок і пісень, і два фільми.
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    І я спішу похвалитися. Цього року моїм Миколайком була @orangе girl. Подарунок сподобався ще на пошті, і поштарка так класно прокоментувала: Що це у вас така святкова посилка?... а я кажу: ага, від Миколая)))))))))
    [​IMG]
    Я отримала набір ароматних приправ для глінтвейну (зховала на Новий Рік), чудовий набір: горнятко+тарілочка+ложечка, два ароматні чайочки,новорічні салфетки, купу смачних шоколадок, бенгальський вогник, милі шкарпеточки і МЕГА -ГАРНА скляна іграшка...
    [​IMG]
    А ще ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за суперові книжечки, а з наклейками то ви вгадали на 1000%, моя Мартуся фанатіє від такого))))) А фетрові іграшки це ШЕДЕВР)))), не повірите, але то моя мрія мати такі... я цього року вже трошки фетру перевела, і ніяк мені такі гарні не виходять))))
    [​IMG]
    [​IMG]

    Надіслано від мого SM-T561, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мій Миколайко обявився вчора і я одразу помчала на пошту. Поштарка довго перебирала щойно привезені посилки, а я згоряла від нетерпіння і все намагалась вгадати який з цих пакунків мій) Так що настрій несподіванки був стовідсотково.
    моїм помічником Миколая була чудова форумляночка @Gajka. Які чудові подарунки мені дістались:)
    було в моєму пакуночку було:
    - сам симпатичний Миколайко;
    - книжечка, одяг і резинка для маляки;
    - дуже класні рушнички для прибирання;
    - свічечка і різдвяні прикраси (якраз збиралась вінок на стіл робити, так що ви вгадали);
    - дуже прикольні шкарпетки;
    - солодощі та листівка (особлива подяка за карамельки, ми за них з чоловіком чуть не побились) по-доброму:)
    дуже дякую формулянці за подарунки і орагнізаторам за обмін. всім хорошого, різдвяного настрою:)
    П.С. прошу вибачення за фото, робилось дуже швидко.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    І я похвастаюся своїм подаруночком.
    Отримала я на пошті його у святковій упаковці, прийшла додому, і давай швиденько розпаковувати... А коробочка чомусь не піддається. Миколайко постарався)
    А скільки там було подаруночків... Изображение 001.jpg Три книжечки, на кухню підставка для посуду і рушничок новорічний,Символ року, який я ще маю розмалювати, Класнючий чай(вже пробували, навіть чоловік зацінив, хоча він не любить чай зі смаками), до нього вареннячко, шоколадка і цукерочки. Також форумляночка подарувала мому малюку конструктор Банчемс і кіндер сюрприз. На ялиночку гарного ангелика і дощик)
    Ну і на сам кінець я залишила таке пахуще мило ручної роботи.Дуже дякую,мені дуже таке треба,бо останнім часом шкіранаукахстала дуже сухою. Ну і звичайно гарна листівочка з привітанням)
    Доречі Форумляночка хотіла залишитися інкогніто, але по дописах, я зрозуміла швиднько, чиє це таке мега класне мега професійне пакування...
    Дякую тобі дуже @нталька .Мені дуже сподобався подаруночок)
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ой. тільки написала що мені має прибути подарунок - як чарівний і трошки сором'язливий ельф, точніше ельфійка помічниці Миколая сама мене відвідала!!

    У мене було 2 хв щоб зробити фотозвіт. Мала почала тягнути і казати "мені-мені"!!!:girl_blum:

    Незнаю з якої сторони почати описувати, бо усе в подарунку - МОЄ!
    20161217_144740.jpg

    Ааа. мрії збуваються! І мої думки втілились в життя. Я якраз хотіла шоколадних цукерочок на ялинку:girl_dance:. І мандаринки якраз вдома скінчилися :girl_blush2:
    А ялинки!!!! Шукала я форми ялинок. Але то ялинки не такі.
    То ще щось. А тут!!! ще й 3шт!
    А ті пряники-рукавички:girl_in_love:. їх навіть їсти заборонено, лише любуватися!
    Улюблені іграшки на ялинку з соломи. Дякуючи дітям їх в мене поменшало. Тепер маю "поповнення в сім'ї".

    Що найбільше потрібно господині на кухні- правильно. Рушничок і крем аби ручки не пересихали!!! :d23:
    Про чай окрема тема: я Не люблю з ароматизаторами!!! і тут мені вгодили!!! чорний з сушеним листячком малини, смородини і м'яти
    А на завершення був міні-квест: "знайди листівку". Пройшла! Дякую за такі теплі слова... я аж розчулилась

    ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую своїй помічниці Миколая з її ельфійкою @basia
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  16. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була Юля @Melian. І отримала я чудовий пакет з подарунками:
    [​IMG]
    а в пакеті:
    [​IMG]
    Отже:
    - мега пахуча свічка (всі елементи пакунку ще досі пахнуть) і аромат такий новорічний:girl_in_love:
    - формочки для печива
    - молочко для тіла і гель для душу
    - блокнотик
    - новорічна підвіска (поки ховаю від малого, бо не дасть жити поки не розфарбуємо, а в мене зараз часу немає зовсім, на Миколая порукодільничаємо)
    - в"язаний гномик
    - і мега класне горнятко з символом року і в пуловері (це просто бомба:girl_yes2:) ручної роботи, давно хотіла такий, але із в"язанням не дуже дружу
    - ну і солодощі та чарівна листівочка
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Дуууууууууже-дужжжжже дякую чарівному помічникові Миколая за свято!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    хваааалюся :connie_pull-pigtail
    моя даpувальниця завітала до мене особисто. на жаль не залишилася на чайок, але ми з донечками зготували їй гостинець "на винос":girl_yes:
    отож, мене щедpо обдаpувала фоpумляночка @Hermi.
    DSC_0999.JPG
    в мене 1хв, бо мої дві кpалі швиденько взялися до справи)))
    а отримали ми 2 книжечки для малявок, якийсь файний німецький "шнабс-дpінк"(ніц не шпрехаю німецькою, тому ще не з*ясувала що то за чудо напій), супер красиві гірлянди, чайничок для заварювання пахучих чайочків, шоколадні іграшки на ялинку і ще жменьку солодких лігумінок -конфітючиків і нутелок, на ялинку - набір ніжних сніжинок і блискучий дощик. і звичайно листівка!
    детальніше
    DSC_1002.JPG DSC_1000.JPG
    дуже дякую,Марічко!:ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, що я маю!!!!! І як я то фотографувала, то треба було бачити. Стільки всього гарного!!! Дякую, тобі, форумляночко, за такі файнючі подарунки!!!!!
    По -перше, помічник Миколая приніс подарунок під самі двері, не дзвонивши в домофон -магія тай годі))))
    в гарнющому пакунку була купа всього най-най-най)))
    -набір для приготування кексів:girl_tender:
    -свічка святкова у вигляді Миколая))):girl_tender:
    _бенгальські вогні:girl_tender:
    -набір шоколадних іграшок на ялинку:girl_tender:
    -приправа для глінтвейну:girl_tender:
    -дуже смачний чайок:girl_tender:
    -мандаринки:girl_tender:
    -штучний сніг:girl_tender:
    -святкові серветки:girl_tender:
    -для діток набір для виготовлення піци та книга для творчості :girl_tender:
    -дуже гарна відкритка з щирими побажаннями:girl_tender: SAM_1262.JPG
    ну і те, за що діти мало не бились, і ніяк не сподівались отримати -величезна кулька (особливо великедякую за увагу) Сьогодні в них день народження, вони трохи хворі, але довооольні!
    SAM_1263.JPG
    Ще раз дуже-дуже дякуємо всі форумлянці @lyanysya ( яка, виявляється, наша сусідка) за дійсно відчуття свята, особливо в дітей (ви б бачили, що в нас тут робиться -і бенгальські вогні горять, і кульки літають!):give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 6
  19. basia

    basia Well-Known Member

    Для мене помічником Миколая цього року була Тетянка Inglor. На пошті мене чекала ось така коробка DSC_0113.JPG
    Я певно була капець яка чемна, тому що отримала пречудові подарунки: каву, цукерочки до кави, мандаринки, корицю для глінтвейну , дуже милі серветки з "медмедиками", вишукану прихватку, прикраси для ялинки в біло - срібній гамі та пресимпатичного когутика-свічку ( як дві краплі схожого до мого Петрика). А тепер та-дам-м : ароматичну композицію "Новорічна". Щоб це вгадати - без Миколая тут не обійшлося.
    DSC_0116.JPG
    А також масу теплих та щирих побажань. Дякую, Тетянко, за здійснення мрій, за чудовий настрій та відчуття свята.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ото дзвонить мені замовниця @Rostuslavchuk , що прийде до мене чоловік по замовлення, в кінці розмови почула щось про подарунок, думаю, що буде мені мандаринка чи цукерка на малюковий сон: ). Віддаю пакунок, а мені у відповідь здоровенний подарунковий пакет! Думаю, що щось тут не так, об'єми явно не мандаринки: )... і тут до мене дійшло, що то ж мій Миколайко передав! Поки я тупила помічник вже втік...
    Малюк за пакет і давай потрошити , а там і мандаринки-цукерки, і машинки ж, машинки! Вони і врятували все інше в пакунку: )
    * свічечку- пахнючку
    * неймовірну дерев'яну підвіску-ангелика
    * святкові серветки з півником
    * схемку для рушничка на кошик малюка
    * сніжинки-наклейки
    [​IMG]

    Дякую форумлянці за відчуття свята та гарний настрій!
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1