Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ми мали коньяк Шабо, ну але то було в 2010 році. Ми до нього мали довіру і знали, що він добрий. Як зараз не знаю...
     
  2. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Щодо коньяку то в нас був Закарпатський і Аріне
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фуршетний стіл

    я також готуюсь. Часу лишилось просто то що ніщо, а в мене ще тут стільки до пороблення.:girl_crazy::ed4d70def841dc74b57:girl_impossible:

    Мені он Закарпатський зовсім не смакує - спирт! Такі як любить наш зять задорогі вам будуть. Він у нас панський песик.:girl_spruce_up:
     
  4. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Будемо ставити на фуршет вежу з келихів для мартіні Асті, великі фуршетні бутилки по 4,5 л. віскі Blake label та мартіні, Jack Daniels, ще лікери всякі-різні, ще має бути коньяк не знаю поки який, пиво, наречений хоче самогонку-я проти
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А завдання у Вас споїти нарід? :girl_blum: Я чогось не доганяю... чес слово. На столах вже ніби буде якась випивка, чи то тіко всього що на фуршетнім столі?
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Фуршетний стіл

    я б половину з того викреслила, не свято вийде поїловка, то все як змішається, ще комусь зле стане... Не ризикувала б так своїм святом.
     
  7. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас трохи іншого рівня гості, тому "поіловка" точно не вийде;) Але, як на мене, віскі, коньяк, мартіні та Асті є обов'язкові на фуршеті. Згідна що без пива та самогонки можна обійтись, але то буде більше як декор до фуршетних столів, оскільки гарно буде подано
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ті, що захочуть "споїтися", зроблять це і без самогонки на фуршетному столі
    доженуться горілочкою, коньячком і віскі
    зрештою, дорослі ж люди
     
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Фуршетний стіл

    100%, я теж люблю на фуршеті випити і мартіні і шампанське(як є) і коньяк. А ще деколи бувають різні лікери(кавові, молочні), щось лимонне(італійське). Ще жодного разу не напилась, а тим у кого міри нема то і горілки за столом буде достатньо.
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Я не знаю яка ціна одного і другого, але я би Вам порадила взяти якесь італійське ігристе вино в 1.5л пляшці, щось типу Фрізантіно. Ціна зараз в межах 80 грн. На багато смачніше буде, візьміть на пробу і різниця буде відразу зрозуміла.
     
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Фуршетний стіл

    так я погоджуюсь з тим хто хоче , той можливість собі знайде. Але зазвичай як то буває є великий вибір і всі хочуть все спробувати , а декому багато не треба.
    Не зрозуміла про які рівні ви говорите ,(виховання , вікові ,чи матеріальні, чи стійкі до алкоголю) але організм у всіх реагує по різному і точно не залежить від рівнів .Тай зрештую це ж весілля, то потім буде на що подивитись на відео:girl_haha:
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ми на своє пива не брали цільово, бо народ може "намішати", не всі дуже обережні і свідомі, в нас частина родичів таки зі сіл була, тому пивного стола як такого не було.
    Зате незнаю навіть як і хто організував в останній момент укр.стіл - родичі зі села притарабанили різного гарно маринованого сала, а самогонку налили у порожній гарбуз - наливати її треба було черпаком. То біля того гарбуза найбільше народу крутилося ))) мені потім навіть дівчата мої коліжанки (такі типу чемні і не п"ючі) розказували як вони на дегустацію до гарбуза в черзі стояли.
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Щодо ігристих вин, то нам в ресторані взагалі не радили їх ставити на фуршетний стіл, бо 'бульки' вийдуть і солодку водичку вже потім ніхто не хоче пити. Дуже доречна порада, бо коли після весілля глянули, скільки тих напоїв полишалось, даремна трата грошей.
    До речі, про елітні напої для 'великих шишок'. Ніхто не пив того дорогущого і віскі і тому подібного пойла, стоїть в серванті порохом припадає. Як вже писали раніше, біля фуршетного столу з самогонкою і салом найбільше і збирались люди. Тільки основне, щоб самогонка добра була. В нас було 4 види по 3 літри - калганівка, хринівка, лимонівка, медовуха.
     
  14. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Була вчора на весіллі, то наливки, самогон, метакса "пішли на ура" тому також вирішили ставити. На більшості столів коньяк та шампанське лишились не відкритим
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас буде навпаки :girl_haha: У нас нарід такий, що тільки коньяк (добрий, автентичний) і п’є. Решту може і не бути. :girl_in_dreams:
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    були в червні на весіллі. За нашим столом молоді хлопці по трошки сьорбали коньяк все весілля, дівчата - вина. Жодної пляшки горілки не відкрили, навпаки поскладали ті пляшки в кутику під стіну, що б не маячили на столі )))
    За то за тими столами, де сиділа старша публіка - тільки горілка і була ходова.
    Тому справді треба хоч трохи знати свій контингент гостей!
     
  17. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Потрібні на фуршетний стіл настоянки, три види, щоб смачні були, де то можна купити?!
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В вулику на Грушевського дуже смачні, вибрати є з чого.
     
  19. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Відгуляли ми свое весілля, ставили на фуршет: віскі, метаксу, мартіні, шампанське, самогон, кілька видів настоянок, пиво. Літо-жара, то від пива люди взагалі не відходили, п'яних на весіллі не було ( ну, тільки один, але к фуршетам то не має відношення ;)).
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Самогонка :) На козацький стіл :)
    Але найголовніше, що їй (як і мені) 21 рік :girl_yes2:
    Закопали в селі на мої хрестини (тоді давали багато цукру і дідо зробив самогоночку). В понеділок лиш викопали, дегустацію татом вже пройшла :)
    [​IMG]