Форумлянка року 2013.

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Маруся-мама, 2 Січень 2014.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я довго думала, чи створювати таку тему чи ні... і таки не втрималась. Ми робимо підсумки попереднього року, тішимось своїми досягненнями чи вчимось з помилок, але ж кожен наш успіх це не тільки суто ми, аля Я-САМ, а кожен наш успіх ми завдячуємо комусь. Хтось нам щось допоміг, порадив, направив в правильному напрямку. Я точно знаю, що мої успіхи минулого року я завдячую багатьом форумляночкам. Тому я пропоную номінувати і дякувати в цій темі форумляночкам які на вас якось вплинули минулого року. Негативне не будемо писати. Давайте тільки позитив:girl_claping:

    Отже, я хочу подякувати наступним форумляночкам:

    Марійці - orman (за багато що, і за те, що не ставила карму за що попало, тільки аби поставити)
    Тетянці - rona (за те, що направила і порадила психологів і не тільки)
    Лілі - LiliyahRomanova (за те, що вона просто є моя кумася)

    Це перші три які прийшли в голову. Якщо ще додумаю, то ще напишу. Просто під впливом цих трьох ходжу останні кілька місяців.:girl_in_love:
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    для мене, цього року , такою форумлянкою є Сніжна. так як активно шукала підготовку до школи , відгуки про школи та й освітнє виховання взагалі, то саме з її повідомлень почерпнула багато інформації.
    ще Веронка, з її парфумерною темкою. Веронка, як то кажуть, вам "респект и уважуха" - поєднувати сім"ю , основну роботу і "парфумну" роботу( я б тими мілілітрами так партачила...)
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Гарна тема!
    Я надзвичайно вдячна цьому форуму і всім учасникам загалом, бо черпаю море корисної інформації, і цілком погоджуюся з Марусею-мамою, що багатьом успіхам (хай і невеликим) завдячую деяким форумлянкам.

    Я хочу подякувати за улюблені рецепти, які особисто мені принесли, не побоюсь цього слова, кулінарне визнання в родині:

    Фіяні - звичайно ж, за славнозвісний Балі-бей (ще маю в холодильнику шматочок новорічної партії)

    Касі - за улюблений яблучний штрудель

    Христусі - за вженеуявляюсвогожиттябезних - сирні мафіни

    Приєднаюсь і до номінування Веронки, бо завдяки їй я найчастіше оповита досі улюбленими Ангел і демон.

    І ще для мене форумлянкою року є Яруська - завдяки її темці "Тренуємось з Джиліан Майклс" я долучилась до спорту і зараз через 1,5 міс. занять спостерігаю дуже приємні зміни свого тіла.

    Дуже люблю ДП і їх чудесних жителів!

    Буду ще сюди дописувати, бо думаю, що зараз я точно не всіх згадала.
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2014
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    хочу подякувати і номінувати форумлянок:
    Іспанка - хоч здається не пересікались оффлайн, але то такий позитивчик, що неможливо не закохатись навіть заочно :)
    Seshat - бо ввірвалась на форум свіжим ураганчиком, і оффлайн спілкуватись з нею теж дуже приємно
    Nitriotka - бо то така мегацікава кубіта, шо но :) хочу частіше в тебе гостювати ;)
    і звичайно ж
    zaderyshka - бо класна, бо мудра, бо красуня, бо... кароч, бо найкраща моя кумаська :girl_in_love:
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Veronka однозначно-за парфумність, завжди гарний настрій, ну і за колосальне терпіння до всіх розпиваючих парфумів :)
    Маруся-мама- за поради, допомогу, особливо коли я пасочки пекла і була дууже розгублена
    Monopoliya-яка вміє підбодрити, настрій підняти, якось додати впевненості в собі :girl_bye2:
    А взагалі в мене список може бути дуже довгий, бо тут дуже багато хороших людей!
    О, ще Мія, яка зараз чомусь не дописує, але так вміє зарядити енергією до праці над собою, як ніхто!
    sofka08 за відкритість і готовність щось підказати просто так, мені було надзвичайно приємно
    А ще Цокотуха, якої нік я правильно не знаю як написати, але та усмішка-ну просто божественна!!! А ще книжечка для синочка, яку я на фб побачила, я досі під враженням. Ну і творча майстерня, я подивовуюся цією людиною!
    kvVitkA за вміння гарно писати, відкритість, щирість і за класні фотки в інстаграмі! ;)
     
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Zaderyshka - Лянуся - бо розумниця, весела, вміе слухати, розрядити атмосферу і просто мега людина! :girl_claping:
    Sechat - Олеся - позитивчик ще той, вміе влучно висловитися і пояснити свою думку. :girl_dance:
    Сніжна - люблю читати îî змістовні і завжди доречні дописи, мабуть в реалі дуже виважена і приемна в спілкуванні людина.:girl_blush2:
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    1.cjomcjomka- за приклад чудової мами і люблячої дружини. За правильне розставлення пріорітетів та велику, таку всепоглинаючу, любов.
    2.Veronka-за створення хорошого настрою завдяки якісним парфумкам .
    3. AilataN, Яруська- за здоровий оптимізм і просто "близькість" моєму світогляду певних життєвих речей.
     
  8. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Veronka За те, що дарує можливість побалувати себе :)
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    файна тема, дійсно треба подякувати :girl_claping:
    Міє, дякую тобі за натхнення і цінні поради!
    Марусю-мамусю, дякую за безпосередність і щирість!
    Фіяно, дякую за жіночність :girl_smile:
    Монополіє, дякую велике за підтримку!
    Квіточко, твої знимки просто неперевершені!
    Вірчику, нарешті ми стрілись :)
    Мазераті, за влучні питання :)
    Дівчата, дякую за спілкування в "Ведичних знаннях для жінок", завдяки вам я зрозуміла, що ж хочу і реалізувала це.:kiss:
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    В мене список довгий-довгий:girl_claping:
    MorsImmortalis - за хороші смачні книги, які я прочитала за Твоєю наводкою!!
    Zaderyshka - за розуміння моїх жартів і кльовий НР!!!
    Alicia - за мого найкращого перукаря і класні переписки.
    jylanda, OlkaSherolka - за класний настрій і гумор:girl_cool:
    Іспанка - є багато за що, але просто люблю!!!!:girl_in_love:
    Музик - Мартуська, за плавник:girl_haha: Пів дня ржу...
    Nitriotka, O darochka - :kiss::kiss::kiss:
    Divchyna vesna - за багатосерійний форумний серіал з Рудим в головній ролі і за особисте знайомство. I like You!!!!
    Bulavka - за моцики!!!!
    Список можна продовжувати і продовжувати:girl_dance:
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2014
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    о! нова тема:)
    в мене в списку багато форумлянок, всіх відразу не напишу, я у кожній людині завжди бачу щось хороше і щось що мені не подобається, є ті, хто мені близький за принципами/за сприйняттям і духом, чи за якоюсь емоцією, є ті, що не мають зі мною жодної схожості, але дуже подобаються саме тою інакшістю
    карапуз - за завжди гарний настрій, влучні жарти і спостережливість
    AilataN, Bursukanja, arushka -за те як пишуть, їх стиль мене пре:)
    Kasia за штоллени і не тільки;)
    Alicia за шедевральні фото їжі, корисні поради в приготуванні
    cjomcjomka за солодкі дописи в її щоденнику
    zaderyshka і Olka Sherolka (ви кумасі? то хоч якось пояснює чому я вас плутаю і часто сприймаю одну за іншу) - за здоровий глузд і обгрунтовану позицію і ще в цю номінацію Багіру допишу
    zetta з перших дописів була загадкова і не така як всі, за щирість
    popelushka за доброту і відвертість
    Orman, Rona, Ірка-Шкірка, Імель, Фіяна, ОляЛьоля, за те які вони є, як бачать світ і за карму, люблюлюблю (хоч то не підсумок року то швидше форумний:))
    а в цьому році найбільший вплив на мене мала Одувашка, людина що не зупиняється і мене копає і надихає, може і не усвідомлюючи цього ггг мегаенерджайзер, знає чого хоче і ніколи не ниє, просто ставиться до життя і до людей, хочу цьому навчитись:)
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Нітріотка- за оптимізм, гумор і цікаві дописи. Сніжна- за змістовні, завжди по темі і з доречними порадами замітки. Маруся-мама- за рецепт масляних тістечок, Холлі за Яблука в перині, за цей рік пекла незліченну кількість разів, КВвітці за тортик на згущеному молоці. І Веронка- як же без неї, дякую за те, що нас так балуєш. Айлатан за чудову косметику. Загалом, багато дівчаток можу згадати, висновок- я дуже рада, що є такий чудовий форум!!!!
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    дівчата, а може якісь номінації подетальніше будуть?) типу дебют року, симпатія форуму, наймудріша форумлянка і тд.
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Чудова тема) Отож, в довільному порядку:
    AilataN - за позитивну життєву позицію та вміння зберігати оптимізм за будь-яких обставин. Наталю, ти мене надихаєш:girl_in_love:
    kvVItKA - за фото в кулінарному розділі і за те, що вмієте йти легко по житті
    Alicia - за шоколад в шоколаді, политий шоколадом:girl_haha:
    Vittoriya - за те, що ти постійно підтримуєш на дусі дівчат-дописувачок теми "Як нарешті стати мамою" і особливо за те, що проявила мужність та рішучість і кардинально змінила своє життя
    Zoryanazirka - за втілення образу ідеальної жінки і мами
    truskaffka - за мудрість і Віру
    jalla - за незламність у боротьбі з життєвими труднощами
    Tsokotukha - за те, що запалюте творчу іскру у дітей і дорослих
    І шкода мені, що Левицька не дописує - її б номінувала за здоровий глузд:d23:

    І, тада-да-дам, користуючись нагодою, безособово номіную усіх форумлянок, які ніколи не писали скарг у темах "Ми і наші мами", "Свекруха-бабуся", "2 невістки у свекрухи" та іже с німі:girl_crazy:
     
  16. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    ну, і я на гарячу руку, ну й троха підлеститись )

    Just me - люблю читати ваші гарно обгрунтовані дописи, прочитаю і думаю," нє, ну я так лаконічно не вмію;))"
    Orman - просто люблю читати.Як тільки десь замаячить нік, я біжу читати тему.Хоч інколи можу не погодитись, то все ж вважаю цінними ваші думки для моїх роздумів )
    cjomcjomka - мама, яка надихає )
    algo - за тактовність і витримку і ще мені здається що цей смайл то найкраща характеристика :ed4d70def841dc74b57
    Halina - мегавідкрита людина, яких я давно не зустічала. Трохи розтормошила мою равликово-декретну сутність.
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    AilataN, Ніколь, cjomcjomka, Карапуз - за стиль написання, взагалі, цікаві дописи й оптимізм.
    Сніжна - за розумні поради, розважливість й спокійну таку атмосферу дописів :). Багато мені в чому допомогла, на всі питання буди розгорнуті й вичерпні відповіді без агітації.
    Divchyna vesna - за пристрасті :) й дописи в стилі "який настрій, так і пишу".
    Corena - за світ солодкого, ну й просто дуже мені приємна :).
    Іспанка - за позитив і боротьбу з...лікнеп.
    Вероніка- Veronka - вона просто золотко, яка відкрила світ прекрасного...світ парфумів, дУхів й духІв, неординарна, якась така внутрішня вісь відчувається, з своєю думкою, люблю таких.
    Zoryanazirka - за втілення образу ідеальної жінки і мами, як написано вище, +100%. Пам"ятаю її фразу, що діти - це щастя, а щастя забагато не буває.. І як вона умудряється при тому гарно виглядати, бути стрункою і внутрішньо врівноваженою?...

    теж пишу тут саме з цією метою - як буде "голосувалка" - то не те...
     
  18. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Дівчатка, я вас всіх дуже люблю. Номіную лише cjomcjomka.
     
  19. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Холлі - багатодітна мама, яка, здається, все встигає (від кількості її рукодільних витворів я просто в тихому шоці...)
    Флешка- світла, щира людина
    Тетянка - спокійна, врівноважена
    мамаНата і ПантераЛьвів - за дуже цінні поради годуючим мамам, готовність допомогти і підтримати
    Корена - за "солодке задоволення" :)
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Форумлянка року 2013.

    Я ще хочу подякувати форумлянці Мія, хоч я з нею зовсім не зійшлись, це радше форумлянка-антипод, якщо так можна сказати. Он тільки вона також дуже на мене вплинула. Заставила задуматись над тим куди чапаю. Просто тим, що вона була на форумі і її особисті сторінки на мене вплинули.

    Не можу надякуватись Roxie, що дала посилання на Марію Корнілову в темі про архетипи. Якби я того не пізнала, то б не потягнулась до більшого поглиблення знань.