Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 18 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    ти серйозно це питаєш?
    жінка не в рахунок?
    круто-круто

    ---------- Додано в 21:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:14 ----------

    як в Павлика)))))
    так, ми багато говорили про матеріальний добробут сім'ї. Що це означає і як це планувати. І тому, я точно розумію для себе, що дитина для мене не є атрибутом чи моєю забаганкою, а це мої найбільші життєві відповідальності. У всіх аспектах.
    А ще цікаво, що вчать на передшлюбних науках, ну у нас так було, що окремо розглядати жінку з її потребами чи чоловіка чи дитину неправильно і розподіляти сім'ю на аспекти. То розфасування товарів по полицях?

    І ти не відповіла - який відсоток відповідає фінансовому аспекту?
     
  2. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Можна. Але чи питають? Мені теж цікаво.
    Ну і все ж таки, що робити дитині-інтроверту в 1 кімнаті на 6 -ох? Чи думаєте, таких дітей мало?


    ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    Так і є.
    Але який вихід для тої дівчинки? Чи для мами дівчинки ? Не перейматись? Чи таки бігати-шукати сукню? Це соціум, школа, діти жорстокі бувають.

    ---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

     
  3. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Чому не розуміють, не знаю, а от кого "що болить", той то і каже))) –
    мама каже, що я не маю здоров’я;

    Чоловіка тато постійно дивується чому я так нібито змінилась і тепер це всім розказує-наголошує (бо він колись собі зробив висновок що в мене буде максимум одна дитина, бо я себе нібито занадто люблю)

    сестра каже, що б так не змогла, бо не має стільки уваги, терпіння та часу

    тета з сумом протягує, що дітей треба ще на ноги ставити...

    Колишній шеф дивується куди випарувались мої амбіції на роботі.

    Репліки окремих знайомих/ сусідів опускаю, бо то стандартний набір фраз -
    Нащо вам стільки? – і яка то вже по рахунку?- коли зупинитесь?- то файні гроші платЯть! – оооо, за 100 тисяч я б сама народила) і т.д. і т.п.

    Найбільше веселять друзі – вони вміють дуже файно пожартувати, прокоментувати і влучно так і по-доброму підколоти.

    ага, крутий- крутий в тебе висновок)
    а шо ви не можете 5 кв.м, про які ти писала, організувати в хаті, щоб дати тобі відпочити, побути на самоті чи займатись тим, чим хочеш? знаю, можете! чи ті 5 метрів одразу ж зменшаться пропорційно з появою ще однієї дитини? (не сприйми за агітацію :) ) серйозний стримуючий фактор...

    мені, наприклад, 5 кв.м мало. коли хочу бути сама, то хочу бути сама як мінімум в кімнаті, чи в помешканні (чоловік може з дітьми піти на прогулянку), чи я собі йду на якийсь час, якщо маю в тому потребу...

    взаємно :girl_yes:

    Богдано, я не розподіляю, усі потреби вислухані, враховані і задовільняються;
    і вже десь писала, дитина - то не фінансова інвестиція, не покупка і не товар, критерії рішення і планування інші.

    відсоток чого? важливості фінансового аспекту в плануванні і зачатті дітей?
    був цілковито нульовий, і наразі таким є.
    наразі бажання і довіра ті рази були сильнішими за страх

    чому? ми навпаки поберегли їхні нерви, сказавши новину вже після підписання договору купівлі-продажу.
    з розширенням нашої сім'ї батьки, як люди старої закалки, звісно ж переживають за все-все-все, інколи аж забагато.
    ми їх вже знаємо, тому дбаємо за їхню нервову систему.
    батьки з боку чоловіка точно б сприйняли нашу новину-намір як прохання про допомогу, намагались би зі всіх сил вилізти зі шкіри і допомогти фінансово; а ми того не хочемо.
    мої батьки почали би нити - та то хата, та нащо вам того, та там ще те і те зробити треба, а то земля, а біля землі треба працювати і т.д. і .т.п.

    а так - зробили сюрприз, а батьки в результаті втішились і підтримали.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    якесь протиріччя. для першої-другої дитини підійдуть будь-яке матеріальне становище, а на третю-п’яту вже треба рахувати?
    або банальним незнанням. вперше про ПМПС дізналась з форуму. хай би хоч на уроках біології розказали про ці методи.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Ну, залежить, що тій дитині треба. Якщо побути самому, то книжку в руки - і в лазничку.
    Знаю точно, що туалет для багатьох мам - саме та кімната, де можна закритися від усіх і мати пару хвилин тиші.
    У мене є рукодільна кімната, але тільки я туди, як всі троє дітей зразу теж там. :pardon:
    Навчити дитину адекватно реагувати на чужий неадекват. Діти можуть із вух сміятися, то що, робити пластичну операцію дитині?
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    В яку періодично будуть всі пхатись:) Інтроверту пару хвилин - це дуууже мало. Інтроверту необхідно більшість часу бути на самоті.
    Навчати потрібно кожну дитину, це зрозуміло. І все? Таки не перейматись та не шукати сукню?

     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Так, саме так. В однокімн. зйомній квартирі цілком нормально живе сім"я з 2 дітками...а з 5? То саме якщо є тільки кімната в батьків.
    Чи однаково?
    я ж не говорю про котлети..Що двом вистарчить, а якщо вже 4 -то ні,не стягнуть.

    Хто б шо не казав, а нормальні житлові умови це запорука щасливого і здорового(!) дитинства

    ---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

    Знаю цю людину дцже давно...Після одруження щось почалось мінятись в їх поглядах на життя...багато розмов про Бога,щотижня до церкви, змінились теми розмов...

    ---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    А мене це абсолютно не дивує. Я нерідко чую що старші люди сплять по окремих кімнатах( вже свої старчєскі болячки,ітп)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    То вже залежить. Від мами, від доні, від поглядів. Я наприклад Даркові не боюся часом прямо сказати, що "так, ми бідні, і не можемо собі дозволити купувати зайве". Ну, бо не мус бути як всі.
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Нє, запорука щасливого дитинства найперше в здоровій атмосфері в сім"ї, в когось та атмосфера і направду залежить від кв. метрів, в когось не дуже але не скажу, що не залежить зовсім .
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    та все так...і то першочергово і навіть не хочеться писати про те,що і так всі знайють і розуміють!

    я троха про інше...Чи буде в дитини здорова спина,якщо весь час спати на розкладних кріслах чи валєтом з братиками/сестричками,чи буде добрий зір якщо уроки робити де попадеться-на кухні,на колінах чи в ванній на унітазі?
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Я теж іноді та кажу. . Але чи сукня на свято - чи то дійсно "зайве"?
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Для чого крайнощі? Просто все в комплексі має бути, гармонійно. І матеріальне ніяк не можна викинути, не враховувати. На планування кількості дітей ж не впливає один фактор. А ті фактори які впливають, переважно причинно наслідкові. І полюбе ті нелюбимі фінанси там будуть :) просто в когось вони на початку в когось ближче до кінця. І ті фактори мають властивість змінюватись, мінятись місцями, але ж не просто так, щось на це повинно вплинути.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Як нема на хліб, то вже злидні.
    Я йому відповідаю його словами. Питає, чи ми бідні, відповідаю, що так. І питання зникають.
    Ну, як написали. Я лише перепитала.
    Я свою думку написала. Я вважаю, що має бути правильна піраміда. Основа - любов, увага, спільний час із дітьми, а вже фінанси - одна з допоміжних складових, що є важливою, аби можна було дати дітям правильне харчування, ті ж гуртки, одяг тощо.

    Богданка питала раніше, хто і як планував. Я собі так подумала, що в нас жодна дитина не прийшла на готову фінансову базу. Перше ми довідувалися, що вагітні, а тоді вже щось із тим робили, вирішували, як буде і що. Тільки з Натусиком пробували щось думати наперед, але і так завагітніли раніше "планів".
    Мені чомусь видається, що в школі більше ризиків для спини та зору, ніж удома.
    Колись люди на печі спали й ніби не ходили криві. А нині на ортопедичних матрацах і все одно проблеми зі спиною.
    А необхідне? Може, мама вважає, що тих свят забагато? І я вже писала, а що як мама берегла сукню свою чи з когось саме для доні, а доня то знала? У мене були такі речі. І мені вони подобалися й було абсолютно байдуже, чи комусь вони подобаються, чи ні. Не рубель ніби, і не доляр, всім не будеш подобатися.
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    та в мене їх більше при колись чотири-, а при переплануванні три-кімнатної квартири
    а в сестри і тих 5ти нема;)
    і Надійка-Ная просто молодець, написала дуже правильно і правдиво
    коротко і ясно

    Я з тобою Мар'яно згідна в цілому, бо ми з тобою християни, шось ото ввечері як спати лягали подумали з мужом, ну так, де ж то можна вважати плануванням дитини "десь жити". А десь таки жити треба. Ну то ми дійсно не планували дитини як ти хочеш і любиш тут писати як фінансової покупки;), але, де ти жила коли народилась Юстина? які то були умови? Бо здорова атмосфера в сім'ї то добра фраза, яку теж потрібно десь там поближче до основи піраміди тулити, і не забувати, що саме здоров'я є:
    Ну і до Лілі: ти живеш за океаном, Десперайхаузвайф в Англії, ще хтось в Індокитаї тощо, основна маса дискутуючих в Україні. Соціальні стандарти життя в Україні...еее - які? взагалі відсутні як такі. А відсотки на кредити такі, шо Холлі - мама трьох діток без "розкоші" - машинки - а це хіба у випадку тридітної мами розкіш??? ні, це необхідність. а, так- так - чи можна без неї обійтись? та певно шо можна:) Шо одна сім'я обходиться?
    І до планування дитини взагалі мало шо має так реально відношення, справді мало, а чи так вже й мало?

    Точно себе зловила на тому, що ні перший ні другий раз не планували дитину інакше як Божий дарунок, тобто вірили, що отримаємо і маємо два Божі дарунки, але перед першим Божим дарунком точно починали з житла, бо жили на орендованій квартирі ше й на пару з моєю мамою, то для мене це не був взагалі варіант життя. І це як трактувати?

    так, справді є сім'ї з неповноправною дитиною однією, хоч мені здебільшого відомі випадки коли в сім'ї неповноправна дитина якраз неодна. Мабуть так легше всім, в першу чергу тій дитині.

    А ще дивлюсь, що тенденційно є так: Фіяно, ти сама народила першу дитину в якому віці? які були тоді твої умови? От-от, давайте теж не закривати очі на те, що в 20 років ще ніхто взагалі часто не має ніц за душею особливо (я не розглядаю варіанту "батьки заробили давно"), а мало дітей народжується в віці 19-20 років? так, яке відношення вік має до фінансового аспекту при плануванні дітей в сім'ї? яке? ніяке?:) тану, перестаньте.

    а що можна виокремити окремими темами такі речі як духовне життя і основи шлюбу котроїсь сім'ї, планування дитини, життя в якихось умовах сім'ї, котра сподівається на потомство, плідність, як таку, здоров'я членів сім'ї/родини, вік людей, котрі готуються стати батьками, державу і майбутню дитину в тій державі і повністю то все відмежувати від фінансів? я такого не розумію. Нікому нічого не нав'язую і то є моя думка, в житті є симбіоз речей і з Божою поміччю треба вміти побачити і почути власне Боже. Тоді у темах про уневажнення шлюбів може б менше було "не зійшлись характерами", або у фінансовому аспекті "так сталось - дитина народилась". Нічого так не стається, маємо свідомий вибір і добру і непримушену волю вчиняти так як вчиняємо і дійсно, кожен день переконуюсь "за добре винагороджують, за зле карають".

    І ще зловила себе на тому, що дана тема є просто філософською і вкрала у багатьох мам дуже багато часу у своїх дітей, в тому числі мого у моїх дітей:)
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Лілю, ми українці і вчимо своїх дітей "поважати батька й матір". В свою чергу, батько і мати часто попихають тим, шо вони в хаті господарі і дитина, а то ж вже одружена жінка, нерідко вже мама, вислуховує, що от вона заробить на своє, тоді й буде собі командувати, а тут мамина хата і тут як мама сказала так і є. І не один і не два рази я це бачила і чула на власні очі і знаю не з книжок чи газет. А шо та дитина має зробити? так, відсікти. І як це потрактується? як хамка, мама - тато по сусідах-знайомих тощо... словом то є тяжко і хтось смиренно схилить голову заради святого спокою, хтось буде гризтися - відсікати і в 70, навіть може й 80% нічого то не змінить, або ті зміни будуть давати коштом виснажень і змучень молодої одруженої доньки-невістки чи одруженого сина-зятя. Якась сім'я то переживе, якась ні. І засуджувати якусь ситуацію, я б не взялась, бо це не моя справа, тільки Одному таке під силу. Тобто нерідко побут з'їдає так багато дійсно гарного в людях і можна це вважати людською слабкістю, але не брати це до уваги неправильно. Це теж псує статистику;) не з останньої позиції.
    А сам собі господар, то навіть при вигодах на балконі чи на вулиці ти сам собі господар і коваль своєї долі.

    ---------- Додано в 09:09 ---------- Попередній допис був написаний в 09:07 ----------



    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    А якшо їй хочеться цілу кімнату? я от той самий інтроверт, про якого тут пишуть, нас було троє в сім"ю, плюс деякий час баба-дідо. І знаєте, мене шось не перло то шо так багато люду і так весело,мені хотілось чогось свого і усамітнення. І так, на базарі було пічально, коли тре було вибирати найдешевше і взагалі розуміла скільки то батькам треба грошей на нас і вже комплекси появлялись. В результаті я стидалась шось просити і ота межа, шо мені нічого не тре, такий собі комплекс сиди тихо і обходься тим, шо є, залишився і досі. Може тут скажуть. шо батьки зле виховали. Може. Але я їх не звинувачую. Господарка, робота і таке всяке. Так, ми вчились самі, були відповідальні, але я не скажу, шо дитинство було таке, якби я хотіла і мріяла. І я не розумію, чесно, навіщо, батькам було троє дітей. Точно знаю, шо абортів мама не робила, значить були плановані.
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    от-от-от і я про те
    про те саме
    абсолютно!
    вірити і надіятися це добре і з того треба починати, але без ЩОДЕНОЇ праці ніц не буде
    і то не питання ні часу, ні місця, ні метрів, то є питання людини.
    Господь Бог дійсно створи людину на свою подобу, і якщо хтось є практичкуючим християнином, а не так, пагаваріть, то чує власне те, що Бог створив і дав людині все, а як людина себе поведе то вже її вибір.
    Ora et labora! а не просто прикривання "як Бог дасть".
    Дає, але і вимагає.

    ---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

    ну то часом, Олю, виглядає як півприкладу для прикладу всім, який то й приклад гарний, а то ж виявляється тілько півприкладу
    сподіваюсь зрозуміло;)
     
Статус теми:
Закрита.