Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 18 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    припускаю, що є частина дітей, яким то в радість. Але ж не всім за щастя сидіти змолодшими братиками і сестричками, поки тато з мамою виділяють час на "виходи у світ". Вони то можуть сидіти, але чи хочуть? Чи то не враховується?
    коли ми з чоловіком починали своє спільне життя, то у нас була малесенька квартирка у старій частині міста: кімната в 14 квадратів, кухнею у 7 кв. м, з яких частина була переобладнана під окрему ванну і входом "по балкону". Рівно за метр від нас навпроти у таких же умовах жила сім я з 3 доньками. Особисто я зі страхом думала, як зможу принести дитинку у такі умови, коли ще не бачили перспектив покращення житла. А от сусідська сім я жила в таких умовах років вже багато-багато років- і підростаючі доньки шукали хоч якийсь варіант, лиш би вийти заміж і відійти від того. Дві старші так і вийшли заміж одразу після школи. А коли ми продавали вже це своє помешкання, батько сімейства не раз до нас заходив із надією, що може би не продавали його, а здали їм у винайм за мінімальну оплату. Бо в останні роки він практично "жив" на загальному балконі, шукаючи собі "куточок" для усамітненя, якого не було у 14 квадратах на 5 чоловік.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    А вони що кажуть?
    А можете поширити думку трохи?
    Я от дивлюся, що одні знайомі з трьома дітьми мали крім спальні своєї ще дві кімнати - одна для дівчинки, друга для хлопців. Інші - для кожної дитини виділили по кімнаті. Ще одні мають двоє дівчат, п'ятеро хлопців і три кімнати на них усіх, тобто виходить, що одна для дівчат, і 5 хлопців на дві кімнати. Ще одні поселили дітей по двоє: двоє хлопців, двоє молодших дівчат по кімнатах, а двоє старших дівчат у підвальному приміщені живуть, розділеному шторкою.

    Та? І якою ж би то вони мовою подискутували? Може, в тому й проблема?
    Тобто четверо дітей народили з думкою, що батьки не вічні? :xaxa: (то жарт, звичайно, але вийшло забавно)
    Ну, то залежить від чутливості. Батькам зразу треба врізати можливість пхатися, а як не врізав, то пхатися будуть і тоді, коли за океан виїхати, просто легше то обрізати, але то не є вирішення проблема, а просто втеча від неї. І стукнути кулаком не допоможе. Як не було сміливості за себе постояти, то з квадратними метрами вона не з'явиться. Життєвих прикладів достатньо.
    А туалет надворі чи спільний на 10 квартир?
    То я про те, що було би бажання, а вихід знайдеться.
    Ви з тою мамою говорили чи просто зі сторони оцінюєте?
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Лілю не зовсім так все. Я от маю сміливість постояти і чоловік мій має. Але мене то втомлює. Я не хочу весь час відстоювати, оспорювати, відвойовувати і т.д.
    Не хочу тратити своє життя на сварки і виясняння відносин. Я хочу спокою і щоб до мене ніхто не пхався. Проблема не в батьках - вони в своїй хаті. Проблема в нас- бо ми живемо з ними. Але ми робимо наразі все, що можемо щоб заробити на свій куточок.
    Ми вже жили окремо і живем тепер разом. То я можу порівнювати. Так, батьки (в мому випадку мама) всюди пхаються. Але коли я живу окремо - мене то так не зачіпає, я так не нервую. Якщо я не хочу про щось розмовляти, я можу просто не взяти слухавку. Я легко абстрагуюся, легко переключаюся і "не беру до голови". А коли в одній хаті - то зовсім інакше.
    Допоможе. Якщо стукати по столі в своїй хаті:)
    В даному випадку - втеча, то і є вирішення проблеми.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    імхо звичайно, але то людина щось глушить тим дитячим галасом, якщо діти виросли і сенс життя пропав.
    А де ти таке вичитала? Тицьни пальцем, бо я пропустила. (можна пізніше, якщо мала зараз не дасть)
    А яка проблема спитати? Можна ж. До речі, в таких сімей часом беруть інтерв'ю, показують в новинах, то відповіді тих дітей точно би багатьох здивували.

    Так і є, але не всі вміють слухати. Хтось у тому чує (яким чудом?), що треба плодитися як кролики. Трудно. Тому і проти дошлюбних зносин, бо завагітніють, а потому живуть поруч чужі люди, бо батьки їм сказали, що раз вагітні - женіться. Страх.
    Знаю історію однієї жінки, котра так і вийшла заміж (правда, вона одиначка, а просто втікала з дому, бо в мами було купа хлопів, зірвалася після розлучення). І та жінка все життя пронесла зі собою тягар вини (70 років заміжжя), що от вона вийшла заміж, бо він її брав, а вона його не любила. Потім полюбила, але ніколи не вирішувала проблем, які були. Наприклад, коли він із нею за щось не говорив місяцями, а вона навіть не знала за що таке "покарання". І чоловік так і не знає того всього. Тягар мама переклала на свою старшу доньку.
    То все ситуації нездорові, окремі та виняткові.
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    А чого накинулись на Терезку за 3-кімнатну квартиру перейшовши в обговоренні на спадок?
    Більшість вчепилась пасивної позиції, чому ж ніхто не сказав, що то є гарна можливість перебути якийсь час і зекономити, щоб придбати житло / взяти кредит і т.д.
    Гарно говорити про лотереї, спадки лиш не про власні фінансові можливості.

    І я б поїхала) і що з того? Як воно впливає на бажання мати дітей?

    Скільки позитиву, його зі сторони видно. А зі сторони хіба видно чи ті батьки дбають про розширення житла? Може вони вже подбали, або в активному процесі?

    Ми з чоловіком своїми фінанасовими планами ні з ким особливо не ділимось. Наприклад, про нашу велику житлову покупку 2-х річної давності дехто зі знайомих та друзів ще досі не знає, батьки та деякі друзі дізнались взагалі пост-фактум через якийсь час. Радились та розказували тільки з другом-архітектором.
    Так що оцінювати когось зі сторони не раджу.

    :) Залізна логіка. На основі чого ти прийшла до такого висновку? Богдано, не перекручуй.
    Якщо дуже хочеш коментувати, з авторськими цитатами, будь ласка. Перечитай мої дописи ще раз, і з позиції Церкви зокрема ;)

    Форумлянка, до речі, так і не пояснила своєї фінансової логіки – кредит – безробіття, а ти береш і перекручуєш)
    Як і ніхто не відповів – чим гірша сім’я, що народила 4-ьох бажаних діток чи прийняла Божу волю? І для чого їх обговорювати ще й писати навіщо їм 4 дітей? Бідні-бідні, сплять штабелями) ні в кого такого в дитинстві не було? чи через несприйняття таким чином вилазять дитячі рани?

    Дуже правильно, я також таке сповідую і писала в цій темі, що дитина то є відповідальність і поштовх до кращого. Тільки в когось більше загострена фінансова відповідальність, а в когось духовна, а в когось моральна, при чому на різних етапах.
    Ну свіже питання - нас з чоловіком на передшлюбних науках не вчили фінансової відповідальності перед зачаттям, когось вчили чи вчать?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    А що заважає своїй дитині заплатити за такий особливий вечір? Якщо я чужим підліткам плачу $5 за годину, аби вони мені дітей пильнували, поки я десь піду, то чому своєму не можу, коли підросте?
    У мене Дарко сам просить попильнувати малу, а потому питається, чи він мені допоміг. :)
    Діти самі хочуть пильнувати й допомагати. Он до мене приходить дівчинка допомагати, їх у сім'ї шестеро і вона сама каже, що так би хотіла, аби батьки знову мали дитинку, найменшому в їхній сім'ї шість років. І от вона та її сестра постійно шукають, до кого би піти попильнувати дітей, бо вони це люблять робити, ну, і гроші можна заробити також. Але навіть коли нема оплати, в церкві чи на якійсь забаві, де вони є, завжди тільки й бігають до мамів із малючками та питають, чи не треба допомогти, поносити, потримати...
    Ще в іншій сім'ї бачу, як старші діти (навіть 6-річні) стають у чергу, аби поносити свого 6-місячного братика. І тільки закінчується чиясь черга, наступна дитина вже поруч і "даааай". А коли мама візьме погодувати, то лиш чекають, коли малюк від циці відірветься, аби його взяти. І так у багатьох сім'ях.
    То все виховання. Там нема місця для егоїзму, але є повага до особистого простору. І нема того, що діти як слуги чи безплатна робоча сила, а є те, що ми всі - сім'я і кожен має свої обов'язки.
    До речі, ті діти самі своїм батькам роблять подарунки із зароблених або й подарованих грошей, складають і дарують. Або ж кажуть їм, підіть туди й туди удвох, а ми попильнуємо молодших. Для мене це значить, що виховання основане на любові. І матеріяльне це важливо, бо діти бачать, що батьки так теж піклуються про них, це одна із форм опіки, але вони не повинні асоціювати це з любов'ю та увагою. Раз мені це купили - люблять, а не купили - не люблять. І дитина продовжує вимагати, вимагати, бо я хочу, хочу, хочу, бо всі мають, а я ні. А якщо є пояснення, що якщо ти того не маєш, то не значить, що я тебе не люблю, просто це не є найнеобхіднішим, то дитині то легше зрозуміти, хоч і так само важко прийняти.

     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    от - найголовніше
    мені постійно в голові історія про сукню - як з дівчинки в школі сміялись
    і як обговорювали тут, що мама *не могла навіть піти і шось на стоку/секонді купити краще*
    для мене, то проблема батьків, діти котрих сміялись з тої дитини
    як же то треба виховувати/не виховувати, щоб над тим, хто може не має, знущались і потішались
    ми самі розбалуємо дітей - купа іграшок, одягу, гаджетів. перенасиченість світу і соціуму на око
    матеріальне важливіше в нашому суспільстві ніж людяність
    ми рахуємо кімнатами і телефонами

    тяжка тема, важко більшості, про котру ви отут пишете дойти до того рівня, котрий ви самі і маєте
    розумієте?
    я реально розумію, шо мені найближчі роки буде і є важко, економія, планування (типу), обмеження
    про розширення житлових умов я не говорю, ремонт наразі не плануєм
    головне шоб техніка в хаті не загнулась
    а дітей не віддам, хоч узагальнюючи останні 50 сторінок, вони б мали мене здати соцслужбам
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    ну так, загалом, про сімейний бюджет та його розподіл, але не конкретно про фінансові аспекти та відповідальність перед народженням дітей і фінансові критерії для власного чи стороннього моніторингу по типу "профпрігодєн"
     
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Я росла з сестрою і батьками в двокімнатній квартирі 50кв.м. Ще бувало частенько бабуся з нами жила.
    Не знаю, як хто, а от я ніколи не відчувала незручностей...

    А що до планування... звісно, бездумне народженнядітей - то брєд... але хотіти, скажімо, другу чи третю дитину і не родити через те, що не буде власної в неї кімнати або не найращий одяг-телефон і решта - не знаю...

     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    То дуже релігійна родина, відповідь"скільки Бог дасть стільки і народим"
    Ну але ж Бог не забороняє користуватись природ. методом..

    Я ж написала- кожний член родини мусить мати бодай маленький, але свій куточок. І якщо одну,дві дитини сім"я народжує не залежно від матер. становища, житлових умов, то далі вже треба задумуватись, чи можете ви дати дітям нормальні житлові умови, а не так ми народжуєм і нам все гуд, а дітям ?



    ... а всі накупу в одні комнатушці? і діти і дорослі? хлопці і дівчата?

    звичанйо ,що я прямо в очі в неї не буду питатись, як вони так живуть...
    Я розмовляла з їїмамою, сестрою...всі не розуміють їхнього життя


    Ну ти ж розумієш, що те як люди живуть видно зі сторони. Як вдіті, діти в чому ходять....а ще коли знаєш ту родину, знаєш що її батьки фін. допомогти не можуть, його батьки ще не збираються вмирати, то про який процес можна говорити....
    Хоча , можливо мають надію ще народити і отримати квартиру від держави)))

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    я росла так само.
    Але чи хотіла б ти що б з вами було ще 4-5 дітей?
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    але ж природній метод іноли може давати "збій", що тоді?
    а якщо ти пишеш, що то високорелігійна родина, в них варіантів ... один.

    а треба, щоб всі розуміли?

    нас он також не всі розуміють (і близькі в тому числі), то й що?
    підлаштовуватись під чиїсь критерії/ стандарти?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Соцслужби не дбають про дитину, імхо. Ну, за винятком краааайніх випадків, але я про такі чую десь колись, то не є правило. Проілюструю, що для мене є крайнім випадком. У батьків забрали двоє діток, бо батько пиячить і над ними дуже знущався, настільки, що старша дівчинка (п'ятий клас) не має жодного свого зуба, крім пари кутніх, мусіли дитині шукати кошти, аби коронки ставити. І то в мене питання, чому не забрали раніше, може, би дитина мала більше своїх зубів. Така от "опіка" соцслужб.
    І ніколи не забуду радіопрограми про маму, в якої забрали немовля (сусідка донесла на маму-одиначку, що мовляв дитиною не займаються, бо вона дуже плаче), а дитинка померла в прийомному тимчасовому домі. І та мама розказувала, що з нею дитинка була щодня мита, ніколи не мала почервоніння від підгузків, а там - і почервоніння з'явилися і висипка, бо дитину на суміш перевели. І то ж тих дітей дають тим, у кого фінансові можливості є огого які, а ще й держава доплачує.

    І взагалі мені цікаво, чому негативні приклади наводять лише про тих, у кого фінанси не дуже? Що нема поганих прикладів серед багачів чи тих, у кого середнє фінансове становище?

    От можу навести два складні приклади, ну, як для мене.
    В одному дітей четверо. Батько заробляє дуже круто, відповідно з появою кожної дитини вони купували нову хату, більшу. Але чоловік постійно втікає з дому, живе на роботі й прямо каже співпрацівникам, що йому краще на роботі, а не вдома. Діти мають свої кімнати, свої компутери, приставки, телефони, а на вихідні та свята кожен сидить у своїй кімнаті й на своєму компі. І на відпочинок їздять, раз або й двічі на рік. Жінка займалася дітьми, не працювала, зараз має хобі, яке поволі переростає в роботу - має вдома свій перукарський салон облаштований. Отак собі той чоловік сім'ю побудував.
    Я не оцінюю, просто описую з думкою, чи я би так змогла. Я би не змогла.

    Другий приклад: п'ятеро дітей. Теж мама вдома, але додаткову освіту здобуває в університеті, для власного розвитку. Мають велику хату. Чоловік заробляв не надто, але кількість дітей його спонукала щось робити. Має свою велику хату, де все своїми руками зробив, площі маса там. Має ще кілька хат, які здає в оренду, і ще має постійну роботу. Діти вбрані, по гуртках різних ходять, все необхідне мають і навіть більше. От тільки зашугані якісь. Я з ними ближчу стичність мала, тому можу більше написати. Тато, як на мене, тиран. Дітей суворо карає навіть у присутності чужих людей. Діти бояться говорити правду, злостиві. Я підхід знайти не зуміла, бо непробивна стіна якась.

    Ще одну сім'ю знаю, де дитина одна, ніколи про брата чи сестру не мріяла. Знає, що мама за тата вийшла, бо в тата була хата, а її народили, бо сім'я має народити й виростити дитину. І вона свідома, що її виховали егоїсткою, але то їй подобається. Сама не впевнена, чи хоче дітей, бо що як вони будуть її так само не поважати, як вона своїх батьків.

    Можна на цих прикладах основувати глобальні висновки? Не думаю.

    Знала я такі сім'ї. Вони від того не страждали. Вони зі мною разом вчилися, тому знаю з перших вуст так бт мовити.
    Ну, це якщо ним користуватися. Дуже часто тими словами "скільки Бог дасть" прикривають невміння "читати" своє тіло.
    Не сприйміть питання вштики, але цікаво, за чим визначаєте, що дуже релігійна сім'я.
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    А що кажуть? чому не розуміють?

    Десь раніше Зануда писала, що сусіди/знайомі полюбляють поспівчувати,поцікавитись, а якже вони з трьома... Мені здається, то перебільшення, такими сім"ями, можна тільки захоплюватись!
    Зі всіх моїх знайомих я тільки два випадки не розумію. Перший- оцей що я описала, інший, ще більше запущений))) але до даної теми немає відношення.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    мовою розпачу
    а не рожево-окулярною мовою
    припини писати ту ехінєю
    ти нормальна, нє ти гарна і дуже свідома мама своїм дітям
    колись Ука писала в темі про садок, що не знати ніколи за що діти подякують колись, такшо шо ти бздурами переймаєшся
    і в яких то ти таких плохих умовах живеш?
    ну нема в вас супер ремонту, але в вас нормально є і в вас є простір і діти твої вбрані, нагодовані, вдома з мамою, багато гуляють, друзів в тебе і вже в твоїх дітей вагон, і ти відповідально до них відносишся
    такшо припини себе жаліти;)
    ну так, якщо це одна-єдина причина то брєд, але ж їх як правило низка
    і ще коли кімнатка (тобто житлова площа) 16 м.кв. на трьох і з них є одна дитина, котрій завтра (грубо) до школи, то я не знаю, я б почекала. Особливо у віці 27-28 років. Бо то ж тільки початок життя, нє?

    ---------- Додано в 20:15 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

    маса
    просто маса
    ше не народила - а вже кімната готова і страшенно треба вже і негайно шоб дитина там спала, а вона чогось до мами горнеться і з мамою хоче (ну це так, не мені одній відомо певне)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Можна хіба поспівчувати. Але розпач - це не рушій, це камінь, який тягне ще глибше вниз.
    Такої не побачила. Певні, в мене теж така. :mocking:
    А думаєш, якби не було тої окремої кімнати для дитини, то би щось змінило?
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    та то не про спадок йшла мова, а про оте безпросвітне "перспективи нуль".
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Моя мама поступила на філологію, хоча хотіла на медицину, але не було грошей (ага, і в ті часи хабарі були неабиякі). Мій тато жартує, що медицина багато втратила в її особі, бо вона завжди знала, як лікувати нас, його та сусідських дітей і дітей своїх коліжанок, які до неї дзвонили й питали, що робити. Але вона і як вчитель дуже успішну кар'єру зробила. Хоча вона би точно то такими словами не назвала.
    А взагалі, якщо подивитися на тих, про кого нас вчили в школі, то там в основному вихідці зі села. Саме вони тягнулися до науки, просвіти. Той же Франко, теж із села. Так що село чи місто - то значення не має. Виховання і те, що закладають в дитині батьки - це фундамент!
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    та чому ж, ти ж написала, що в тобі було тісненько в трикімнатній квартирці, чи ні? чи то не ти так писала? і що розумієш, коли хтось каже, що у 18 м.кв. житлової площі вчотирьох тісно, чи я шось плутаю?;)

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    ніц не думаю
    то ж припускати називається, а то таке, уява
    мені набагато легше говорити про реальні речі, а не якби було, якби. Так кожен може, припускати теоретично, а є ж як є:)

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

    дуже розумію
    дуже
    дуже-дуже-дуже
    але не всі пишучі то розуміють, або прикидаються
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фінансовий аспект при плануванні кількості дітей в сім'ї

    Я писала. Мені було замало місця для складання речей. А якщо я не маю куди порозкладати речі, в мене починається депресняк. А в нас там на орендованій трикімнатній (маленькій досить) із кухнею-коридором (жартували знайомі, що планував чоловік, який ніколи в житті не куховарив) не було можливостей щось дуже міняти. До якогось часу вживалися, але вже з появою Натусика стало складно, а з Меласею - то взагалі. Ми потопали під одягом. І це попри те, що я періодично речі перебираю й викидаю непотрібне.
    Так що я розумію тих, кому тісно, але розумію і те, що люди вміють пристосовуватися (я не вміла) й влаштовувати свій побут навіть у малій площі. І оцінювати, чи комусь так зле, чи добре без розмови з тою особою напряму, я би не бралася.
    Он я маю тут приклад однієї дуже релігійної сім'ї чи то дуже побожної, не знаю, робіть висновки самі.
    Дітей шість. Коли почули, що в нас лише Дарко (я була вагітна, але ще не було видно), то мені прямо в лице: "ой, а що то ви так? діти то благословення, то дар від Бога! дітей треба мати багато." Я ж ніби й не сказала, що не вважаю дітей благословенням. Відповіла, що мали викидень, були проблеми зі здоров'ям. Відповідь: "а, ну сподіваємося, що зараз проблеми вирішені й будете мати дітей". Німа сцена. :girl_crazy:
    Живуть вони за принципом "Бог нам дасть, але нам ніц не треба робити, хіба молитися". Де вони то взяли, не знаю, але отак живуть. Приїхали з шістьма дітьми до Оттави, бо глава сім'ї буде тут вчитися в університеті. За їхніми словами то звучало "ми помолилися, Бог нам дасть житло". В реалі було так, що одна наша парохіянка їх пошкодувала й дозволила в неї пожити тиждень. Далі вона житло продавала й вони мусіли шукати щось інше. Шукали вони щось ті сім днів? Ні! Зжалився інший парохіянин і поселив їх у хату, яку сам купив, вони платили тільки послуги спершу, потому почали й оренду платити. Діти до школи не ходять, їх батьки виховують самі. Що і як - не знаю, бо ніколи там не була. Але мали один прикрий випадок...
    Ми з чоловіком намагалися допомагати їм, як і всі, бо видно було, що біда. Вони чекали на стипендію від держави та якогось фонду, і їм двічі відмовили, вони подалися знову. У тому часі люди намагалися їм допомогти, хто як міг. Ми віддали компутер, деякі меблі. Вони сказали, що можуть попильнувати Натусика часом, як буде потреба (я працювала на той час). Раз наша няня захворіла, то ми віддали дитину до них. Коли чоловік привіз малого додому, я мила дитину у ванні тремтячими руками й плакала, я не перебільшую.
    Аби не обтяжувати їх висаджуванням, дала йому 4 підгузники. На вісім годин - це на кожні дві години інший підгузник, а враховуючи, що в ще один, п'ятий він був вбраний, то й коротше. Дали зі собою окрему торбу на мокрі підгузники (я ще подзвонила все пояснити, бо відвозив дитину чоловік). Речі додаткові на зміну. Та маленьку перекуску - яблучко, сир, крекери.
    Чоловік привіз малого, то той смердів каками та сечею так, що я була в шоці. Дитина нічого в них не їла. Жінка просто вмикає молодшим бейбі айнштайна і вони з того "вчаться". У кульку всі речі були перемішані, тобто вологий підгузок кинули до всього сухого. І змінили йому підгузник лише раз. Інші 3 сухі були в торбі.
    Мною направду трясло, бо я й так переживала, що я на роботі, а дитина без мене, а тут ще й таке. Ще й до всього, оскільки чоловік запізнився на півгодини через корки, то вона йому з порога сказала, що він має заплатити на 10 доларів більше, а не так як домовлялися. Він збирався дати їй на 20 більше, але дав так, як вона просила й пішов геть. Більше ми не були в стані так жертвувати нашою дитиною, аби їм допомогти, хоча вони ще дзвонили кілька разів і пропонували взагалі, що посидять із ним задурно.
    І от у багатьох речах бачимо і ми, й інші, що вони нічого не роблять для змін, але всім говорять про те, що вони помолилися за те і те. Це теж спосіб, бо люди таким чином знають, чого їм треба. Але допомоги стає менше, а не більше, бо ж не сліпі, бачать, що то зловживання. І зі мною вже теж різні люди про них говорили, бо не знають, що робити. Грошей уже не дають, дають якийсь підробіток, можуть мішок картоплі завести тощо. І реально всіх шокує те, що вони цілий час говорять про Бога й те, що вони до нього моляться, але самі просто користуються людською добротою й нічого не дають нікому. У сенсі того, що вони якби замкнені на собі тільки. І то теж ніби якесь планування з їхнього боку. Тільки не видно в тому поваги до ближніх. А їм усім так добре, ніби. Ну, принаймні таке враження.
    Саме тому я не завжди знаю, як реагувати й що думати, коли мені кажуть, що там "дуже релігійна сім'я". Бо приклади є різні. Хтось дійсно вірить і співпрацює з Богом, а хтось накидається та зловживає людською добротою, при тому постійно згадуючи Бога.
    Вибачте, що так багато букв, наболіло.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2013
Статус теми:
Закрита.