Фільольоги ДП єднаймося!

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 14 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Ні, вона завжди була доволі сувора. Характер такий. Але завдяки ній моя польська була доволі високого рівня. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Шановні паніта панянки! Сестри за фахом, сказати б! Будете сміятися, але я теж філолог. Тільки ішої статі. Рідкісний, так би мовити, екземпляр. Оце ж бо затесався при оказії на дівочі посиденьки - дається взнаки тривале перебування в сливе цілком дівочому товаристві... А ще тут філологи (не філологині) є? Бо якось незручно самому межи дам... Якби не гречний пан Л., то й не було б з ким повправлятися в мордобитії...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Оце ЛЮДИНА!!!! І як професіонал своєї справи, і як педагог, і як жінка!!!

    Пропоную також у цій темі обмінюватися цікавинками для філологів: конференціями, наприклад, чи різними курсами. Як ви на таке?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Починай!
    Он я зараз уроки української мови проводжу для семінаристів і ректора. Підручники для іноземців - аж один знайшовся. А де ще шукати - не знаю. Складаю власні уроки, користуючись таблицями, практикумом правопису, а ідеї для вправ підшуковую в польських підручниках. Шкода, що в нас нема такого видавництва, як UNIVERSITAS.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Якщо тобі дуже треба і буде з ким передати, то я тобі дістану. тільки напиши, якого рівня твої "учні".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Якщо є таке, то це моїй мамі передати до кінця цього місяця будь ласка.
    А рівень дуже різний - дуже слабий, навіть не всі підстави знають; тоді середній і трохи вище середнього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Якщо ви про Лозинську Оксану з полоністики то я мушу вас знати. Ви хто?

    ---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    Я вже здогадуюся. Цікаво чи вгадала :girl_haha:
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    О-о-о, як багато філологів.Я теж вивчала полоністику в у-ті Франка, закінчила 6 років назад. На 5 курсі працювала у школі, викладала польську мову, але не пішло))))) Зараз так бракує спілкування, багато чого вже забулось........
     
  9. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Приймайте і мене до гурту:girl_smile:
    Зараз навчаюсь на 4 курсі іноземних мов ЛНУ Франка, англійська мова та література!
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    І я фільольог!!!! Навчалася в Луцьку, ВДУ ім. Лесі Українки - романо-германнська фі-я, прикладна лінгвістика (тре було йти просто на філологію, бо я все одно з тим прикладанням не дуже дружила, але англійську лУблУУУУУ:))
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Ех! І я також філолог! Захистилася вчора))) Дякувати Богу, що Салига був у настрої!))) Маю 5! Щаслива! У вівторок вручення дипломів, випускний...І вже трохи розгублена, бо де ж знайти роботу? Боюся всього...сама себе не впізнаю...

    А Мокрівська Мар'яна і у мене викладала латинь))) І завжди мені нагадувала Джулію Робертс)))
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    І я фільольог! Навчаюсь на 3 курсі ЛНУ ім. Івана Франка, англійська мова і література...
     
  13. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    В мене теж спецiальнiсть "англiйська мова та лiтература", закiнчила в минулому столiттi Донецький державний унiверситет.
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    німецька мова і література, ЛНУ Франка, теж минулого століття))) дивно й цікаво звучить))
     
  15. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Укр мова і укр л-ра)))). Рідний ЛНУ.
     
  16. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    Ну що ж і я до вас)
    ЛНУ ім. Івана Франка, французька філологія, 4 курс
    Прашу любіть і жаловать:girl_cool:
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!


    Ой, вибачте, що так довго не заходила в тему :) ТАк, я в Лозинської Оксани вчилася. А хто я напишу хіба в приват :girl_cool:
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    І я до гурту - правда, не посмію величати себе філологом, але на лінгвіста потягну :) Закінчила 2009 міжнародні відносини в Франка, маю другу спеціальність "перекладач". А активно працювати з мовами почала в 2007 році - перший тривалий усний переклад :) І відтоді пішло - поїхало :)
     
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    І я сюди. Закінчила Прикладну лінгвістику НУЛП.
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Фільольоги ДП єднаймося!

    iriwa,
    чи не цієї зими часом? бо я теж)))