Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Love story - 2 рази дивилась і 2 рази весь фільм проплакала, починаючи з першої фрази(
     
  2. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Цветок пустыни" / "Desert Flower" 2009
    Самий важкий і емоційний фільм, який я бачила...
    Душа розривається від ридання та болю.............
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Список Шиндлера", як люди можуть бути такими жорстокими...
     
  4. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Мене звати Кхан" - дивні відчуття після перегляду, фільм сподобався - подивилася на одному подиху, хоч і триває 2.40 хв, але відчуття після фільму якісь важкі були. Загалом фільм про мусульманів у США, з історією кохання. Фільм дуже глибокий і дуже зворушливий.
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Тіна Кароль. Фільм "Сила любви и голоса"
    Фільм, не фільм... Сплакалась коротше:sad:
    Дуже щира Тіна...
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2014
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    І я... :sad: Тіна так оголила душу...
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я до другої ночі не могла заснути. Сплакалась, в голові різні думки крутились. Яке то все швидкоплинне, а ми забиваємо голову різним другорядним, замість того, щоб цінувати кожну мить.
     
  8. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Мені ніколи не імпонувала Тіна Кароль як співачка, але фільм перевернув мою свідомість... Вразило до глибини душі і щось перевернулось, зі сльозами та співчуттям. Так щиро і правдиво.


    Надіслано з мого iPhone, використовуючи Tapatalk
     
  9. penn

    penn Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    мій ангел-охоронець
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    забароняла собі дивитись, бо не можу таких сюжетів переглядати вже давно
    але... як тільки натисла плей, знала, що додивлюсь до кінця
    так, все так, як я знала
    Тіна надзвичайна в тому, що змогла
     
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Подивилась вчора фільм "Хорошие дети не плачут" ( Cool Kids Don't Cry 2012) Сплакалась...
     
  12. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Сплакалась, але фільм супер "P.S. Я тебе кохаю"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Мене звати Кхан" - тут вже згадували про нього, - так, він важкий, але то така історія людяності... Враження залишив на все життя! Я обов'язково колись покажу цей фільм своїм дітям... P.S. Так, ревіли під час перегляду ми з моїм не сентиментальним чоловіком вдвох, і не встидались своїх сліз...
    Ну і "Хатіко"... теж плакали всією сім'єю, навіть 5-річний наш син зрозумів смисл фільму, довго ще зі мною обговорював його, зовсім якось по-дорослому сприйняв
     
  14. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Злодей / Ek Villain (2014) Ой, які ж то файні ті індійські фільми... плакала майже весь фільм.
     
  15. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Фільм "Винні зірки" ("The Fault in Our Stars")
    Плакала впродовж всього фільму і півночі після перегляду
     
  16. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Теж саме. Дуже важкий фільм, до кожної секунди пронизаний болем. Неодноразово було відчуття, що от-от цей біль, ця історія залізе в моє тіло і там залишиться назавжди. Що це ти героїня цього фільму. У важкі моменти навіть важко було абстрагуватися - якби не відводила очей від екрану, щоб не розревітися, все одно якась сила тягнула знову глянути на героїв фільму.
    Краще дивитися вдень.
     
  17. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Також відразу подумала про "у всьому винні зірки" я починаючи з середини фільму ревіла як мала дитина, зранку очі так поспухали що пів дня ходила і людей страшила. Фільм настільки вражає жорстокістю життя і показує що потрібно завжди шукати своє особисте щастя, боротися за нього, адже кожна хвилина є важливою, і що так насправді важливими є ті люди які є поряд з тобою, а все інше це лише дурниці які самі собі навіюємо.
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Инструкции не прилагаются (No se Aceptan Devoluciones, 2013) - в описі вказано, що драма і комедія. Практично цілий фільм не могла зрозуміти, де там драма - комедія та й усе. Але в кінці... Драма якраз в кінці (може ще й тому, що дуже болюче і для нас). Ревла, як дурна. :sad:
     
  19. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    І я плакала, як мені було шкода його.... ;(

    Надіслано з мого GT-S7272

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------



    Надіслано з мого GT-S7272
     
  20. Banny

    Banny Well-Known Member

    Я дуже сентиментальна людина, тому плачу над фільмами дуууууже часто...з тих,які згадуються найпершими це "щоденник пам'яті", який присутній майже у кожному пості цієї теми, ще "PS. Я тебе кохаю" і дуже мене вразив фільм "В погоні за щастям" з Віллом Смітом. А Хатіко до цього часу не можу наважитись переглянути, бо знаю, що аж запухну...
     
    • Подобається Подобається x 1