Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Секретне досьє (2017) - політична драма про західні цінності, силу слова та людей, для яких принципи виявилися вищими за власний добробут. хто любить історико-біографічне кіно-вам сюди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Я дивилася, але щось смішного (як зазвичай у французьких комедіях) там не побачила. Одразу ж захотілось вимкнути, але дивилась далі, сподіваючись, що ось в наступному епізоді буде смішне. Так до кінця додивилась, але нічого веселого не почула, а навіть навпаки: було досить сумно. Отак.

    А от дуже раджу "Обіцяти - ще не одружитись (He's Just Not That Into You (2009)". Фільм про людей, які шукають кохання. І про те, як ці ж люди часто обманюють не лише одне одного, а й себе, будуючи стосунки на ілюзіях і відчайдушно тримаючись за самообман. Мені фільм сподобався :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    "Я, Тоня" - в жанрі чорної комедії, біографічний. Я аж після того у вікіпедію лазила, все дійсно було саме так. Зачепила мене та історія, я після того ще про Оксану Баюл глянула.
    "Найвеличніший шоумен" - шукаю тепер саундреки, така музика! ...хороший фільм, рекомендую.
    "Сім сестер" - для любителів фантастики
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    "Жених на двох" (2017р) - посміялись від душі. Чудова французька комедія. Рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Бруклін (2015) - шикарний фільм, раджу переглянути)
    Короткий опис:
    П'ятдесяті роки. Елліс Лейсі - проста ірландська дівчина, якій волею долі судилося покинути рідне село. У пошуках роботи вона вирушає в далеку подорож: туди, де знаходять притулок всі, кому не посміхнулася удача в рідному домі, - в Америку. Елліс влаштовується на роботу і поселяється в Брукліні. З часом ностальгія залишає дівчину. Нове місце і нові знайомства одне за іншим захоплюють її, вражаючи уяву. Вінцем життя, що змінилося стає воістину грандіозна подія: Елліс закохується. Але ніколи не знаєш, куди далі заведе колесо подій. З Ірландії приходять трагічні звістки. Елліс доводиться кинути все в Америці і стрімголов їхати на батьківщину. Там вона зустрічає іншого чоловіка, через що ситуація тільки сильніше заплутується. Тепер Елліс поставлена перед непростим вибором.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Дуже сподобався іспанський фільм Фільм Оселя тіней (2017) дивитися онлайн повністю повний фільм в хорошій якості hd
    Його класифікують як фільм жахів, але це, швидше, драма насичена певними таємничими подіями.
    Розвиток подій дуже динамічнй, а фінал несподіваний.
    Мультфільм "Фердинанд" Мультфільм Фердинанд (2017) дивитися онлайн повністю повний мультфільм в хорошій якості hd
    яскравий, добрий, місцями веселий, але повчальний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Щойно переглянула. Дякую за пораду . Дуже люблю такі фільми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Altera

    Altera зачарована птуха

    Мости округу Медісон - пробив на сльозу конкретно...старію..:). Реально класний фільм.
    Вона – дружина американського фермера, він – вільний фотограф, давно звик жити один. Випадкова зустріч змінює їх життя раз і назавжди, але для цієї любові залишилося занадто мало часу.
    Ні, це зовсім не казка – це кіно про Любов з великої літери. Це приголомшлива акторська гра Меріл Стріп і Клінта Іствуда (до речі, він і виступив режисером картини), це неймовірна щирість і душевність. Фільм, обов’язковий до перегляду: головне, не забудьте запастися носовими хустками.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    "Цветок пустыни", автобіографічний фільм про топ-модель Уоріс (Варіс) Діррі, яка народилася в кочівному племені в Сомалі, але зуміла стати відомою в Західному світі. Про страшні традиції щодо жінок в Африці. Я ніколи ще так не плакала під час фільму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Також сподобався
    А ще раджу "Анігіляція" - для любителів фантастики, ну і
    "Пластик" (2014), цей фільм заснований на реальній історії
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, хто з вас дивиться детективи? Порекомендуйте якісь фільми. В нас нарешті з"явився телевізор, хочеться ввечері щось подивитись....
     
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Коломбо. Дуже люблю цей детектив. Це серіал, але там кожна серія не пов'язана з попередеією, кодна серія самостійний фільм.
     
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    "За бортом" 2018 - легка романтична комедія на вечір. Залишає смачний присмак і легкість після перегляду.
    Рекомендую.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    З класики - Коломбо, інспектор моро, пуаро агати крісті , марпл, детективне агенство місячне сяйво (легкий варіан , молодий брюс вілліс). Якщо норм до вигляду крові - амер ncis перші сезони. Амер Low & order , правда можуть бути нерриємні згадки / герої з насиллям над дітьми. Амер Менталіст, Елементарно, теорія брехні ще може бути, вони такі трошки мильні для мене. Співучасник + суто англійські вбивства, це з англійських.
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    «Музика серця» (1999) - фільм для душі, на основі реальних подій.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Дякую дуже за рекомендацію. Неймовірний фільм!
    Дійсно для душі.
     
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Красотка на всю голову!!!
    Супер фільм. Всім, хто не впевнений в собі - рекомендую!!!!!
    Супер фільм!!!! Надихає!!! Мега кльовий. Для релексу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    "Таллі" фільм 2018. Психологічна драмо- комедія, хоча комедії там не побачила. Зрозуміла що до чого лиш в кінці фільму. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я з мамою ходила, то нам не сподобався. Нудний. Може я не зрозуміла глибини
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1