Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Фільм триває шість годин, дивилася в два заходи - по одній частині.
    Первинно планувався як чотирисерійний міні-серіал, та в деяких містах показували його двома частинами (по три години кожна),
    на дисках фільм теж йде як дві частини.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Подивилася "Води слонам" (2011). Гааарний. І картинка шикарна (адже показана циркова трупа 30-х років), і історія (бо там є все: і кохання, і жорстокість, і людяність, і драма...) А ще хепіенд і приємний "післясмак":girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. marsel

    marsel Member

    Місце.Хороше інтелектуальне кіно, що дає поживу для роздумів.Як і в Ідеальних незнайомцях, Дженовезе знов обмежує дію фільму однією локацією(столик в кафе),але режисерська робота, акторська гра і сюжет настільки вдалі, що дивишся не відриваючись
     
  4. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    Мені з останнього, що подивилась, дуже сподобався "Кролик Петрик". Навіть вдруге його подивилась б.:girl_curtsey:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Ім'я / Le prénom (2012) - чудовий фільм! Спочатку думала, що то щось нудне і дивилась, аби дивитись - для фону. А далі помаленьку затягнуло :). Гарна гра акторів, цікавий сценарій... Я у захваті :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    "Легенда Карпат"Дивилась у кінотеатрі.
    Фільм анонсовано, як +12.
    Головні ролі Довбуш :Харчишин:) Марічка :Яремчук.
    Фільм можна дивитись з підлітками. Всі подіі, що там відбуваються , чітко проговорюють герої.
    показано , як боролися з гнобителями.
    Е кохання. Лірика.
     
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Сподобався "Першому гравцю приготуватися". Хороша фантастика. Добрий фільм про дружбу, кохання, принципи, справедливість. Хоча фоном і проходить стандартна тема перенаселеності і дефіциту ресурсів, але на відміну від більшості сучасних фільмів про майбутнє, атмосфера не гнітюча. Скоріше нагадує позитивну фантастику старого зразка) Можна дивитися з дітьми років з 11-12.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Подивилася з в"язанням в руках нещодавно купу всякого, тож несу сюди :)
    Міс Петігрю (2008) гарний легенький фільм, історія про один день з життя дещо норовливої бувшої гувернантки. Про те, як збіг обставин, трохи рішучості, везучості та відвертості може повністю змінити життя людини за один день. Все це не фоні досить красивих картинок з життя британського бомонду кінця 30-х років.
    Всі святі (2017) - фільм на реальних подіях. Гарна життєствердна драма про те, як одна шалена раптова ідея нового пастора не лише рятує церкву маленького містечка від банкрутства і закриття, а й гуртує і змінює всіх жителів. Про сумніви і перешкоди, про те, що варто не боятися пробувати, діяти і змінювати те, що нас не влаштовує. І якщо навіть в підсумку все вийшло не зовсім так, як планувалося спочатку, це ще не значить що вийшло гірше і всі зусилля були даремними:girl_smile:
    Вікторія і Абдул (2017) - фільм про останнього фаворита королеви Вікторії. Про те, що "все можуть королі", але їм дуже часто не вистачає близької і хоч трохи відвертої людини поряд. Про придворні інтриги і пошук вигоди, але й про людяність і дружбу. Загалом досить добрий і не гнітючий фільм, незважаючи на те, що в ньому зображена хвороба і останні дні життя королеви. Ну і цікаво було потім погуглити-почитати реальні історичні факти про такого неоднозначного персонажа як Абдул Карім :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Обожнюю цей фільм. Він такий невимушений....Дуже бракує таких фільмів. От щоб сісти і відключити голову, і зануритись в гарну картинку, в т.ч. І головна актриса така колоритна. Я була переконана, що вона британка, поки не прочитала, що американка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я з двома класними французькими фільмами :)
    Полетта (2012) шикарна комедія про бабцю, яка на старості вирішила стати наркодилером. Окрім усього вона бувший кулінар, у неї трохи шалені подруги, престарілий сусід-залицяльник, а ще Полетта трохи расистка, незважаючи навіть на те, що має чорношкірих зятя і внука. Коротше кажучи, гарне, динамічне, зовсім не вульгарне кіно (гумор увесь "вище пояса" :connie_pull-pigtail). Окрім власне комедії дуже гарно також показано і те, як міняються стосунки героїні з власною сім"єю та її ставлення до інших людей.
    Жінки з 6-го поверху (2010) - теж комедія (але я б сказала трохи менш насичена ніж попередня, швидше комедія-мелодрама). Про життя невгамовних заробітчанок-іспанок у Парижі і несподіване знайомство одного немолодого заможного французького пана з їхнім тісним та веселим товариством. У підсумку знайомство змінює дуже багато чого як в житті іспанок, так і Жана-Луї. Фільм якийсь такий світлий і досить життєвий, лише фінал, як на мене, дуже вже надумано-мелодраматичний :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Online

    Online Well-Known Member

    The Tale (2018). Я б сказала, що це реальна, не романтизована історія лоліти з точки зору самої лоліти. Ситуація подається через психологію і мотиви жертви, яка зовсім не вважає себе жертвою. Попри важку тему сам фільм не є важким, страшним чи бридким. Але в ньому багато впізнаваних ситуацій. Всім батькам, особливо мамам дівчаток дуже рекомендую до перегляду.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Рух вверх (движение вверх) 2017 - дивилися на днях, фільм російського виробництва, тому може не всім сподобатися. Фільм на реальних подіях, про перемогу збірної по баскетболу в Мюнхені в далекому 1972р. Загалом - рекомендую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо ще не бачили, рекомендую два фільми з категорії "на вихідні". Розслабитись, розвантажити голову, посміятися.
    Обіцяти - ще не одружитися (He's Just Not That Into You) 2009. Опишу одним словом - жиза :). Попри переклад, фільм не про одруження. В ньому зібрано кілька сюжетних ліній, і напевно кожна з нас має що згадати і з чим провести паралель))
    Мама мія! (Mamma Mia!) 2008. Суперська музична комедія. Легка, весела і романтична. Хороший зірковий склад. Якщо не знаєте англійської, раджу дивитися в перекладі, де під час пісень йдуть субтитри. Бо там кожна пісня "в тему"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    "Пікей", індійський фільм, але дуже хороший, з глибоким підтекстом, хоч місцями Болівуд таки проскакував в повній мірі (танці-співи).
    "Полета" за порадою @Akina й "Всі святі" також дуже сподобалися
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Легка смішна французька комедія "Праздничний переполох". Від творців 1+1. Можна дивитися з дітьми.
     
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Переглянула. Мені щось не сподобався зовсім, якийсь тупуватий. Може якби його зіграли актори тих років, то було б правдоподібніше. Мені виглядало то все дуже фальшиво. Як казав Станіславський "Не верю". Ну але це суто моя думка:)
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Не з новинок, але я натрапила на цей фільм на днях і мені сподобався. Рекомендую для перегляду фільм "Клятва" (2012р., ) (. The Vow) — мелодрама режисера Майкла Саксі, заснована на реальних подіях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Нарешті руки дійшли до культового "Їсти, молитись, кохати" (2010). Враження неоднозначні. З одного боку, трохи розчарував, бо після стількох схвальних відгуків очікувала більшого. А тут і мотиви ГГ мені не зрозумілі, і друга половина подорожі якась скомкана.. Можливо, в книзі це краще розкрито. З іншого, кіно філософське, містить багато корисних посилів, дає поживу для роздумів. Фільм чисто жіночий, краще дивитися наодинці, не відволікаючись на справи. Тим, хто переживає особистісну кризу, кризу в стосунках - рекомендую, кіно буде "в точку".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2