Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Раджу переглянути ще одну французьку комедію "Telle mère, telle fille" (2017, "Доньки-матері"). Я насміялась :girl_haha:
    Ще дуже раджу італійську пригодницьку комедію "Benvenuti al sud" ("Ласкаво просимо на південь", 2010). На початку фільму було нуднувато, але потім втягнулася :). Веселий і трохи наївний фільм :girl_tender:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дуже дякую за рекомендацію, фільм вартий уваги!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Французький детектив "Встречное расследование" (2007) дуже і дуже. Раджу. А який там француз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Мерзлая земля з Н. Кейджем. Хто любить такий жанр. Про серійного вбивцю. На основі реальних подій.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Заперечення - історична драма, фільм про рух, що заперечу існування Холокосту.
    Міс Меддоуз - історія про вчительку молодшої школи, яка таємно бореться із злочинністю. той випадок, коли зовнішність оманлива.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Геній - історія про непросту дружбу письменника Томаса Вульфа і його редактора.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Сноуден -фільм знятий за реальними подіями. працівник ЦРУ розсекречує протизаконні дії американського уряду
     
  8. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    "Дюнкерк" драма про евакуацію військ Британії і Фрінції.
    Про то, як цінність людського життя, важливіша, за чиїсь амбіції.
    Цікавий, житествердний, потрібний фильм.
     
  9. olichkasp

    olichkasp Member

    Дуже класні дві частини фільму, позитивний, веселий можна під нього розслабитись і ні за що не переживати:girl_smile:
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Доктор Кінсі.
    Його треба просто подивитися. Дуже багато всього відкривається.
    Рекомендую.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Сім сестер Seven Sisters (2017) Сім сестер (2017) фільм . Незвичайний фільм, нема особливих декорацій, зйомки доволі прості, на початку трохи нестиковок "як так, стільки років?", але надалі дуже бурхливий розвиток сюжету, який закінчується емоційно-вибухово. Обов'язково дивитись до кінця! Сім особистостей вражаючі. Фільм суто для дорослих, багато жорстокості. Загалом - любителям детективних історій, фільмів про катастрофічне майбутнє і триллерів однозначно рекомендовано!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Якраз сьогодні дивилася 7 сестер (Що сталося з Понеділок?).
    Додивилпся, але якось не вразив.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ЯК мені сподобалось! Все: оця мама, схожа на Джулію Робертс тільки із іншою зачіскою. Ця некрасива, але така харизматична дочка, цей сексі тато... ну хіба той дибіл-муж мене нервує, але як вона його любить, знач є за шо. Тільки одне в таких кінах не понятно: так маму зараз любить, а 30 років не любив, кинув із малою дитиною....? а тепер знов влюбився -- от тільки цей момент робить кіно несправжнім. а так то клас -- спокій, релакс і задоволення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я насміялась, дякую за рекомендацію:girl_curtsey:
    Бачила, але мені не дуже сподобалось. Трохи тупуватий фільм.
    Теж сподобалось, першу частину бачила давно, навіть не знала, що вже вийшла друга. Реально цікаво було дивитися на тих самих акторів більш, ніж 10 років потому. Головна героїня покращала, а от інші герої постаріли і то так досить помітно.
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Мобіус(2013)
    Людина листопаду(2014)
    обидва фільми про спецагентів, шпигунів, ФСБ, ЦРУ, Росію, США. в першому ще й така романтична лінія преплетена з пригодницьким сюжетом. ммм...

    Чорна книга -історична драма про часи другої світової війни. головна героїня німка єврейського походження прагне помститися за вбивство гітлерівцями усієї її сім*ї, приєднується до руху опору...

    Гайд-Парк на Гудзоні - історія про роман президента США Рузвельта з його кузиною під час візиту до США короля Англії з дружиною. романтика впереміж з історією. непогано))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Якщо першу частину я дивилась сотні разів, то от друга не сподобалась. Я її дуже чекала, але в результаті була дуже розчарована. Якось все виглядає мені несправжнім, порівнюючи із першою частиною, зокрема головна героїня. :sad:

    Він і Вона (Monsieur et Madame Adelman, 2017) - не скажу, що дуже сподобався, але зачепив однозначно. Розповідь, хоч і ведеться в гумористичній формі, але все одно фільм у мене асоціюється із сумом і втратою... Тож раджу подивитись у випадку, якщо хочеться чогось невеселого
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Дякую за рекомендацію! Незважаючи на деякі ляпи, фільм дуже сподобався! Актриса гарно відпрацювала всі сім ролей, сюжет насичений, не затягнуто, непередбачуване закінчення. Мене фільм захопив від початку до кінця. Загалом, ставлю десь 8/10.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Напишіть будь ласка посилання де є повна версія фільму? Бо я знаходжу одні трейлери.
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А де дивились?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member