Фільм, що мені не сподобався

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Лютий 2009.

  1. Milamila

    Milamila Active Member

    Вчора переглянула "Лучшее во мне". Не можу сказати, що погане кіно, бо цікаво було таки дізнатися кінцівку, але одна деталь зіпсувала враження про
    фільм. Актори, які грали головних героїв в юності, були чудові. Потім акторів змінили,бо ніби то пройшло багато років. Але хоча би про елементарну схожість можна було подумати???? Як настільки різні типажі підібрати??? Це треба дуже сильно себе заставити думати, що це та сама закохана пара, яка була на початку фільму. Жах. Ще певно так не розчаровував жоден фільм((((
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2018
    Reason for edit: Хотілося б почути ще чиюсь думку...
  2. Milamila

    Milamila Active Member

    Хотілося б почути ще чиюсь думку...
     
  3. Milamila

    Milamila Active Member

     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Агенти А.Н.К.Л. заявлений як шпигунська комедія. Підкупило, що режисер Гай Річчі. А по факту, - дарма згаяний час, вже на 10 хвилині було зрозуміло. Плоско, нудно і примітивно. Недокомедія, недопародія і недобойовик.
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    "Крути 1918" :girl_sad: Така (!) історія і так убого знятий фільм. Що діалоги, що акторська гра, сценарій, режисура, все на найнижчому рівні :sad: Та моя покійна бабуся, коли розказувала цю історію - ми всі плакали навзрид, а тут повний пшик.
    Не вмієте знімати, запросіть спеціалістів-консультантів, щоб підказали, навчили...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Не сподобався Джокер. Після перегляду думала, що, може.ю я щось не зрозуміла, що, може, є якийсь глибший сенс, але виявляється це просто мотив, який тисячі разів повторювався в кінематографі, обіграли в дуже дивний спосіб. 2 години намарно витрачені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не дивіться : Capone (2020) - IMDb Цікаво, як Харді погодився на це...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чому я того не прочитала раніше). Такого брєду я не дивилась певно років 10. Фу(((. Неприємний осад і марно згаяний час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1