Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Flina, 2 Серпень 2011.

  1. Flina

    Flina New Member

    Дівчата, хотіла би розглянути тему ЗА і ПРОТИ ЕА у Львові. Чи є анестезіологи добрі у Львові. І що потрібно для того, щоб народжувати з ЕА. Чи вистачає тільки бажання жінки?
     
  2. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Епідуральну анестезію роблять в обов'язковому порядку якщо для цього є прямі покази. В усіх інших випадках жінка при КР може обирати між загальною чи епідуральною анестезіями. За кордоном більша практика і досвід по епідуралці - від неї і відходять краще і є можливість відразу бачити свою новонароджену дитину і ще й до того ж чоловік може бути присутній (моя товаришка народжувала в Гратці КР з чоловіком).
    Мені також пропонували обрати варіант анестезії, але чомусь було дуже лячно і я вибрала загальну :), про що зовсім не шкодую, а навпаки дякую своєму здоровому глузду, бо анестезіолог який робив мені її (загальну анестезію) настільки сколов вени на руках - не міг попасти (попала медсестра), що в мене місяць руки були СИНІ. Що ж би тоді було із моїм спинним мозком............
    Так що добре думайте і зважайте всі за і проти і тверезий глузд нехай буде завжди з вами.
     
  3. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Я так розумію, що Львів по ЕА на останньому місці. Читаю форуми, випадки різні....... Чесно кажучи, краще вже йти на КР. Принаймі дитину дістануть просто, а не з вивихами, як в де яких жінок....... Цікаво тепер, чи можна домовитись про планове КР? Чи в Україні і це неможливо?:girl_flag_of_truce:
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Звідки ви знаєте, що саме з вами щось трапиться
    ну так вже просто і без наслідків???
    Тут теж "різні випадки бувають" і від наркозу не відходятьі т.д.
     
  5. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Зато з малечею все добре...:girl_yes2:
     
  6. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    По сарафанному радіо чула, що за епідуральну можна домовлятись на Батальній. Про планове КР, якщо є хоча б якісь покази теж на Батальній можна. Я перед родами теж дуже цікавилась темою епідуральної анастезії. І знаю, що її застосовують в Луцькому пологовому при потребі, але краще зверніться туди і все розпитайте.
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    це ше як повезе....та і добре-поняття відносне.
    Для мене та тема взагалі егоїстична- типу мама нічого відчувати не буде,а малятко най саме там "працює". Пологи- процес співпраці двох- мами і малятка, а якшо малятко не відчуває маму і її підтримку? Думаєте воно народиться життєрадісне і впевнене в цьому світові і любові мами?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    irabil, а ви тільки цікавились ЕА, не робили?
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    ну з зовні може і так. Колись читала дуже гарну статтю про наслідки КР для дитини. Повірте не все так безобідно, як ви думаєте
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    по бажанню жінки її не роблять. Лише у випадку медичних показів, наприклад, височенного тиску перед чи під час пологів,який, як відомо "падає" від введення анестетика. Крім того, ЕА пов язана з цілим рядом побічних ефектів, тому при потребу навіть у пологових стараються запрошувати анестезіологів з Топольної ( де ін види оперативних втручань часто поводяться під спинальною ( це трішечки інше) анестезією, але "рука у них набита".
    А взагалі трішки у дивну "степь" зайшла розмова- ЕА, КР за бажанням жінки... Природою все передбачено само собою : і біль при пологах терпима, і КР - лише коли є загроза життю та здоров ю дитинки чи матері.
     
  11. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    olenkastar, ні, я вважаю, що воно народиться в сумному настрої і ні в чому не впевнене:girl_wink::lol:
     
  12. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    моїй родичці робили епідуралку, коли видаляли аппендикс. Операцію робили на Топольній, бачила її через пару годин після операції. Що можу розказати: болю вона абсолютно не відчувала, але звичайно все про що говорили лікарі чула, трохи було їй від того дискомфорно. Після операції, декілька годин ноги були нерухомі, зато голова варила добре. Ну зайшовши в палату, я просто побачила кобіту, яка сидить на ліжку, а не пацієнта після операції.
     
  13. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Flina, лише цікавилась, а потім вирішила, що мені то не треба і дійсно не треба було, все пройшло супер, практично без болі
     
  14. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Всім дякую дуже за відповіді! Я просто 10 років жила в Європі і знаю, що там народжують спокійно, тільки з ЕА, ніяких наслідків ( я працювала в цирку ), де в дівчат дуже вузькі бедра!!! КР рідко, але за бажанням роблять. В нас же якийсь дикий світ!:xaxa:.........нажаль......... Та ще і відповідальності за породіллю та її дитину ніякої... Сумно якось.
     
  15. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Я також думала над цим. Знайомому лікарю на топольній 2 операції (апендикс і травматологія) робили з ЕА . Тобто своїм вони роблять з ЕА. І також наскільки знаю закордоном спокійно родять з ЕА а лікар всім керує. Цікаво чи у нас можна запросити анестезіолога з топольної (якщо в пологовому нема спеціалістів).?[UR L=http://lines.lvivport.com/preg/][ІMG]http://lines.lvivport.com/preg/m1812.gif[/IMG][/URL]
     
    Останнє редагування модератором: 2 Серпень 2011
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Дівчата, а у вас є якісь покази на ЕА, чи просто хочете щоб так, як за кордоном?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Цікаво чи таке можливо? А що для ЕА треба покази? Хіба не достатньо бажання жінки.
    URL=http://lines.lvivport.com/preg/][​IMG]
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    бажання жінки ризикувати собою і дитиною???
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    Хто сказав?
     
  20. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Епідуральна анастезія при пологах

    але ж пологи - це природній процес. Організм кожної жінки від природи запрограмований на природні пологи. Звичайно коли є покази до ЕА або до КР,то ніхто не буде мучити жінку. Я не є противником методів обезболення, але якщо пологи проходять добре,без ускладнень,то навіщо в цей процес втручатися медикаментами.
    До речі,якщо роблять ЕА,то жінка абсолютно нічого не відчуває,жодного болю,і якщо тьфу-тьфу буде загроза розриву матки,а таке буває,то жінка цього теж не відчує,а лікар вчасно може і не зорієнтуватися.
    І все ж таки вибір залишається за вами.