Епідіти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем фіона, 3 Грудень 2009.

  1. Zorica

    Zorica Member

    Відповідь: Епідіти

    Нашій доці сьогодні також поставили страшний діагноз - епілепсію. Яринці неповних 6 міс. вона добре розвинена, весела. Перші признаки яких ми не могли не побачити з"явились десь 2 тижні тому - це тонічні судоми (секундне напруження ручок і втягнута голова, потім розслабляється і через 5-7 секунд повторюється, так десь 10-15 раз), після приступу починає капризувати, плакати, лякається... Тепер аналізую, можливо на щось не звернула увагу раніше. Обстежувались в Чорнобильській, зробили нейросонографію - все в нормі, а от електроенцифалограма зразу показала наявність епілептичної активності... ЗВІДКИ???.. В нас просто шок. Жодних травм, інфекцій чи спадковості немає, пологи легкі і природні. Ми консультувались в Мироновича і Назарова, зійшлись на прийомі Депакіну. Але він такий "важкий"... не знаю куди податись далі.
    Дівчата, поділіться будь-ласка хто чим і де лікується.
    Як ваші справи? Як малеча?
     
  2. Zorica

    Zorica Member

  3. Zorica

    Zorica Member

  4. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    Дякую, обовязково підемо, ще розміщу у темі куди піти з дітьми

    У неділю, 14 вересня, о 17-ій год., в Архикатедральному Соборі Святого Юра відбудеться благословення дітей, учнівської та студентської молоді на щасливу долю.

    Благословення буде уділяти о. Ян Білецький ― відомий католицький священик-екзорцист.
     
  5. Iwan

    Iwan New Member

    Нашій дитині 10 років, поставили діагноз епілепсія. У нас шок, оскільки такої хвороби ми не бачили і не чули. Перший приступ стався в 9 років. Всі приступи в нас стались в ночі, коли дитина засипає. Періодичність між приступами 1, 2 або 3 місяці. Приступ триває орієнтовно 4 або 5 хвилин, дитиною трясе, є слиновиділення. Після приступу дитина нічого не памятає що з нею відбувалось. Лікарі нам радять почати приймати депакін. Відгукніться, хто почав лікування, чи є результати? Можливо в когось похожі симптоми. В інтернеті знаходжу інформацію, що нічні приступи можна не лікувати. Чи не зашкодимо ліками більше ніж зараз є...
     
  6. Acura

    Acura Active Member

    робили енцефалограму? в залежності від результатів треба призначати лікування.
     
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Моя порада знайдіть хорошого лікаря, пройдіть обстеження максимальні, а тоді приймайте рішення.
    Теж думаю варто робити енцефалограму.
    На жаль,нікого не підкажу.
    При адекватному лікуванні цю хворобу можна тримати під контролем.
    Бажаю вам покращення та добре підібраного лікування. Одужуйте!


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Однозначно еег треба робити. На Науковій в "Істині" Вікторія Ер добре робить.. а ще є такий лікар Василь Генералов. який каже. що епілепсія, аутизм і інші нервологічні відхилення- від кишківника.. ( він є в фб. знайдіть сторінку- почитайте. можливо щось корисне дізнаєтесь)
     
  9. siriuska

    siriuska Member

    @Iwan, у вайбері є група епілепсія, знайдіть та напишіть свою ситуацію, найкраще робити нічне еег, щоб знати точну ситуацію, є клініка епі нет в чернівцях, її батьки найбільше хвалять, там обладнання найкраще, та й є толкові епілептологи. В групі пишуть, що у Львові немає толкових епілептологів, а тим більше якісного обладнання для нічного еег.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Oksanaandr

    Oksanaandr New Member

    Доброго дня у нас схожий випадок,поки шукаю лікаря нормального,також не хочу давати депакін,якщо ви щось нове дізналися напишіть,а я відповідно вам напишу)