Ендометріоз країни Оз

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Yuhymka, 15 Вересень 2018.

  1. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Дівчата, звертаюся до тих, хто живе з цим "щастям" уже давно. Звідки він береться, як його лікувати і чи можливо зцілитися.. а завагітніти при такому діагнозі? Є багато статтей про цю загадкову болячку, де пише чорним по білому- Ендометріоз лікується Вагітністю. Вагітність не настає через Ендометріоз... Замкнуте коло.
    Про Е. знаю давно. Болючі Місячні, ллє як з відра, йдуть згустки. Вибачте за натуралізм, але не можу не писати. В КД хоч іди на лікарняний. Життя зупиняється.
    За плечима 2 лапароскопії, 1ша-діагностична. 1-гістероскопія. 7 перевірок труб на прохідність.. Мдя якось не дуже оптимістично) Та я вірю в чудо і сподіваюсь, що тут є люди, які зіткнулись із такими ж труднощами. Відгукніться, хто знає, що таке Ендометріоз з власного досвіду. Поділіться своїми способами боротьби з цим звіром. І чи є такі щасливиці, які завагітніли і родили при такому діагнозі? Дякую усім небайдужим
     
  2. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    + цікавить
     
  3. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Привіт. Чудеса є. І походу, я тому прямий доказ.
    Я взагалі незнала що таке ендометріоз. Ще з дитинства, коли пішли з мамою розбиратись чому в мене такі болючі місячні, то нам розказали на узд патологію матки і т. д.
    А з ендометріозом я зіткнулась пізніше. Коли мене вже дістало що місячні, так як ви кажете згустки і багато, ну те що вони 8-9 днів я звикла. Гірше стало, коли почали шукати причину чому ми з чоловвком не можемо завагітніти.
    Здали купу аналізів, робили фолікулометрію і т.д. Тоді я і почула у вас ендометріоз. Потрібно його пролікувати, а тоді будете пробувати вагітніти. Купили курс лікування, на тоді, дуже дорогий. Але так і не почала його пити, бо ми завагітніли.
    Тут є сильна група про материнство і чудодійні молитви. Тому для нас тоді то була велика несподіванка і Боже чудо. Так як ті таблетки були якісь сильно гормональні і багато побічки мали.
    Виносила і народила здорову дитинку,чого і Вам бажаю.
    Береться ця болячка незнаю звідки, але після пологів 3 роки Вас має не турбувати, бо змінюється гормональний фон і вагітність якось на то все впливає. Детальніше певно пише в інтернеті.
    Так що не все так страшно, я думаю.
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2023 ---
    А ще згадала, моя знайома з району має ендометріоз.
    І розказувала як боролась. Він дуже розростався в неї по всіх органах,не тільки по гінекології. Не могла завагітніти роками.
    Підлікували трохи, має зараз прекрасних двох діток. Так що не варто опускати руки. Все можливо!!!