Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    думаю водять) Рома он приніс віруску з приватного садка на півдня. в якому він був хвилин 10) бачили там сопливого хлопчика . мабуть в нього підчепили..
    свекруха розказувала- що в них в садку можуть дати дитині таблетку від темпи і привезти в садок...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    водять всяких-різних. моя регулярно з садка соплі приносить. деколи обмежується лиш тим, деколи ще й +кашлі, вуха.
    тут багато залежить від імунітету конкретної дитини. ми перший рік дужже хворіли. з температурами під 40 і т.д. а цього року вже такого нема. поки маю змогу, як бачу, що соплі-лишаю вдома. а як піду на роботу, тоді не знаю що буде...

    ну і щоб не офтоп. смс отримали. медогляд пройшли. завтра йду в садок.
    ще побачимо як буде з нашою порожньою карткою щеплень. зроблять нам но-но чи ні.
     
  5. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ура,ми пройшли! Сьогодні вже занесла свідоцтво) Ми теж були далеко за можливими місцями,але в списку були по середині.
     
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Розкажіть, бо я вжe забула. Є місяць часу щоб віднeсти свідоцтво і мeдогляд?

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так от, в списку електронної черги ми були 4-ті, в списку завідуючої 10-ті. Попали :) Занесла документи, написала заяву.
    Ще медогляд зробити і вияснити за щеплення (не маємо жодного і не робимо).
     
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Лише копію свідоцтва. Медогляд можна потім донести.
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2018 ---
    А
    Ми в списку були 58,а по факту десь 25.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А що за медогляд? Здається, що відмінили вже таке. Нам сказали принести лише довідку від педіатра. Садок №70. Без шкребків. То тільки в нашому садку таке?
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    то типу на розсуд педіатра яких лікарів проходити для отримання довідки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    який в тебе район? нам не прийшов ні мейл (до речі, з якої адреси має прийти, може десь в спамі в чоловіка, незнає де шукати. Напишіть в карму), ні смс.

    UPD Дзвонила в садочок! ми прийняті!!!! ураааааа.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчатка, роз’ясніть мені темній- мала народжена у жовтні 2017 року. Реєструвала у садок на 2020 рік (група раннього розвитку). У всіх трьох чергах ми 7, 10 та 12-ті. Теоретично проходимо всюди. В статусі пише що не зараховані у першій хвилі. Що то таке?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Перша хвиля, це ті які зараховуються цього року. Вам ще далеко. Пильнувати статус треба буде в 2020р.
     
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дуже дякую, що роз’яснили, десь так і підозрювала)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. nomad

    nomad Active Member

    привіт. чи є тут батьки чиїх дітей перекинуло з реєстрації на зарахування з 2018р на 2016р. Чи комусь вдалось вирішити це неподобоство?
     
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Час від часу переглядаю своє положення. Ми реєструвалися на 2019 рік. До недавна в таблиці після "усього місць" було 50, 20 і 25 у відповідні садки. А стало 5, 2 і 5. Що це таке?
     
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    стільки місць у другій хвилі зарахування.
     
  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Так я ж реєструвалася на 2019 рік.
     
  19. mumija

    mumija Member

    у мене те саме. думаю, що ще не знають точно, яка кількість дітей буде набиратися. ближче до травня мали би змінити на точну кількість дітей, яких будуть набирати. не будуть же вони групу з 5 дітей робити.
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    В мене по всіх !!!! 3-х садочках:
    "0 місць група не набирається на цей рік".....
    На 2019 записані
    Це щось із сфери паранормального))) то такий глюк системи? Бувалі мамусі підкажіть))