Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В яслі. Для молодшої групи не вистачає того місяця.
    У нас аналогічна ситуація.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Написано група раннього віку. То воно?
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ага
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    На 2019 рік в ясла в садочок до старшого не попали, змінила на 2020 ( буде 3,3 роки) то в два садки в молодшу групу проходимо (7 і 8 положення). Взагалі з тих трьох садків лише один має ясла і ми не попали, а молодшої групи ще одної там нема. Зате наче попали в інші.
    Я так розумію більшість на 2019 реєструвались?
     
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я як міняю на 2020 рік, теж виходить вже молодша група, то маю позицію 2 в двох садках і ще в одному чи то не набиратимуть в тому році, чи то інфи вони ще не внесли. Так що шанс є. Але система, однозначно, трохи дурнувата. Бо дитина народжена в вересні-грудні має більші шанси попасти в ясла. Хоча тут теж питання чи варто такій дитині в 2 роки і 11 місяців бути в тих яслах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Я теж так думала, зі старшою. О це 7 і 8 положення, це якщо в ті садки 2020 року будуть набирати нові молодші групи. Тому що молодша група стає з ясельної, яка в 2019 набрана, і навряд чи через рік будуть місця. Краще уточніть в садку. Бо я так пролетіла,думала підем через рік, ага...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. vjv

    vjv Well-Known Member

    А ще всі ті, хто не попаде в яслі, автоматично переносяться в молодшу зі збереженням часу реєстрації, тобто в 2019 черга знов просунеться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Дякую, що підказали. Але думаю в тих садках якраз ясель немає, бо коли вводила 2019 рік, то кількість місць була недоступна, лиш в садку старшого показало, що ми 55 з 25. Ну і в одному садку я хочу в спец групу, що я і вказала при реєстрації. Піду таки після свят ще в той садок уточню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи хтось стикався з таким: при заведенні заявки в систему неправильно задало дату народження дитини. Як це виправити? Писала вже тричі на їх сипорт , ніякогої відповіді

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Краще подзвоніть. На сайті є контактний номер тех. підтримки, самостійно це виправити неможливо. В багатьох така проблема виникла.
     
  11. KseniiaM

    KseniiaM New Member

    Дівчатка підкажіть будь ласка.Чи можливо попасти в садок БЕЗ ел.черги. Ми знімаємо квартиру і часто переїзжаємо. Я подала у 3 садочки і тільки у вересні ,ніби, попадемо у 166 садок. Чи є щсенс просити взяти нас раніше? Чи можна піти в інший садок (напр.51, 1.2.3, 127)?
     
  12. bubblegum

    bubblegum середньостатистична

    Дівчатка,підкажіть,будь ласка,чи впливає на щось при реєстрації в садок місце прописки дитини?Малеча прописана в Галицькому районі,фактично живемо у Личаківському і зареєструвала я її у садок в Личаківському районі. При наборі групи будуть звертати увагу на прописку?знаю,що раніше пріоритетно брали тих,що живе поруч із садком.
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ні, прописка не грає ролі

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас прописки навіть не питали, дитина прописана взагалі в іншій області :)
     
  15. Дівчата, підкажіть, будь ласка, може хто з таким стикався. Я зареєструвалася в садок за допомогою ел. черги. При реєстрації була 26, а зараз 57 ((. Писала, щоб поснили, чому мене так відкинули назад. Відповідь така, що інші батьки змінили пріоритет і наш садок поставили на перше місце. А хіба при реєстрації у три садки не бронюється три місця?
    Чи можливо щось відстояти у такому випадку, якщо скріни у мене є? І куди звертатися? Дякую.
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчатка, якщо я забула зареєструвати малого 2 січня, то є сенс реєструвати зараз ???

    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    пробуйте....тут знайомі, які реєструвались 10 хв.після вказаної години і вже 19 і пролітають....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. катенок

    катенок Well-Known Member

    Нічого ви не відстоїте я теж і в садок 3 рази ходила і на гарячу лінію дзвонила...
    Була 37 тепер 87
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Фактично, реєстрація, це "бронь" лише загального місця в черзі по всьому місту. Садки можна змінювати, і змінювати пріоритетність до травня (здається) того року, в якому ви хочете, щоб дитина була зарахована.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member