Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. mamijka

    mamijka New Member

    Нам завідуюча сказала тільки в четвер прийом з 16 до 18
     
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    Напевно це так офіційно прийом в такі години, в четвер
    Не знаю. Мама була цього понеділка в другій половині дня. Казала там було десь 70 людей і зробили конференцію для всіх, обговрювали всі питання.
    Напевно треба пробувати, в інші дні, можливо приймуть. Бо тут важливо чим пораніше звернутися
     
  3. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Була сьогодні зранку у відділі освіти-приймають постійно, людей не було зовсім.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Мені вже прийшла смс від "msg", що "ДНЗ. Запит опрацьовано, ви будете зараховані. Очікуйте підтрвердження". Це напевно йдеться про будинок школяра. Бо в 133 садочку я стою 113, тільки що на сайт дивилась.
     
  5. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    а мені прийшло від " msg" : " ДНЗ. Ваш запит було відхилено через відсутність групи чи по даті ", але я подумала що то від 133 садка прийшло смс, а тепер , якщо Ви кажете що то з відділу освіти, то я в шоці, що тоді робити, 2 роки дитину нікуди не беруть((
     
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Та це напевно нам прийшло таке смс, бо їх напрягали в міськраді)
    Я тут недавно розмовлала з батьками, що водили у прогулянковий садочок (також на 4 год), аж до першого класу (Цього року дитина йде в перший клас). То казали, там реєструватись необов'язково і з вересня йти необов'язково. Але це був інший прогулянковий садочок.
    А наш, тільки відкривається, буде розширюватись, тому місця мають бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, якщо прийшла нам смс що ми зареєстровані і проходимо цього року в садок, а я хочу перереєструвати дитину на наступний рік, то мені потрібно на сайті заново реєструватись чи воно автоматично перекидає на наступний рік заявку якщо цього року не йдем в садочок?
     
  8. halakinash

    halakinash New Member

    Ні, нічого робити не потрібно, система перекидає автоматично. Якщщо не секрет, в який садок пройшли? бо хочемо віддати малого але не проходимо...
     
  9. mamijka

    mamijka New Member

    А хто ходить у 168 садок що на Кульпарківській??? Цікавить доброчиний внесок хто скільки платив??
     
  10. Natinka

    Natinka New Member

    Маю таке питання. Ми зареєстровані в 96 садок, що на Клепарівській. Але про цей садок в списку обробки зазначено ВІДКЛАДЕНО. Що це означає і що робити? Мало того що ми 31 з 20, але там взагалі невідомо що робиться з тими списками. Завідуюча казала роблять порядок.
     
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    кажуть до 20 числа мають той порядок зробити.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, ось тільки зараз дізналася, що нашу заявку не перенесли зі старої системи в нову -це мені сказали на пл. Ринок. Відповідно нас у списках зарахованих немає. Чи можна щось зробити? Це ж не моя вина, що система автоматично не перенесла мою заявку. По номеру мала би попасти в групу.
    Ачила в неті інфо, що коли створили нову систему, турбуватись не треба, заявки автоматично перенесуться. То ж я і не турбувалась раніше. Аж доки не прийшов час йти в садочок:sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. maavka

    maavka Well-Known Member

    Вам мають запропонувати якусь альтернативу. Інший вільний садок, прогулянковий садок, можливо десь поблизу відкриють чи ще щось (там навіть пропонували мамам працювати у садку на В.Великого, бо там є вільні місця. Щоб мама їхала на роботу туди і заодно дитину брала. От такі от дива))). Треба їм розказати свою ситуацію, наполягти, сказати, як ви тут пишете, що це не ваша вина і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чекайте, але ж ви перевіряли свою чергу на новому сайті, знаєте номер, то тоді як так вийшло, що вас не перенесли. Дивно якось...Якщо ви були на новому сайті, то вас автоматично перенесли.
     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ні, на новому сайті нас нема, на старому є 28 в черзі, з 40 дітей -2 рупи по 20 дітей. На новому сайті з цим же імейлом не дозволяло зареєструватися, то мусила вказати чоловікову адресу. Але по повій реєстрації я вже 125 в черзі. То казала зробити та пані з пл. Ринок Наталя Клочко. І написала листа на суппорт з проханням перенести мою заявку. Але відповіді нема вже майже тиждень.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2017 ---
    І ще завідувач з садочка казала, що дітей в групі має бути по 20, але якщо прийде Атошник, то візьме і 35. І казала, що багато пільговиків, не 20 %, а більше.
     
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Нарешті і ми попали в садочок . Дівчата ще хтось іде цього року в 39 садок?)
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    ми будем пробувати, якщо садок нам взагалі піде

    Ви може в курсі коли нести документи і що саме потрібно?
    Чи були всередині? як там з умовами, ремонтом і загальним станом?
    я зареєструвалась провсяк випадок, сьогодні виявилось що ми зараховані, ну раз так будем пробувати, в садочку цьому ще не була, не встигаю ніяк
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    документи нести після 21 серпня.
    сама ще там небула. Казали що ще дороблюють ремонт і необлаштоване подвіря.
    я також, і як виявляється як би не цей садок, взагалі б нікуди не пішли...а він нам взагалі не подорозі, будем якось викручуватись)
     
  19. Syriya

    Syriya New Member

    Мами січневих діток, чи реально попасти в садок? Бо логічно не можу собі це в голові вкласти. Хто родився в кінці року, вже стоять в черзі, а ми зможемо тільки з 2018. Якщо ми хочемо на вересень 2019 в ясельну, чи це реально?

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  20. irina

    irina Active Member

     
    • Подобається Подобається x 1