Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    нічого не приходить...((
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mamijka

    mamijka New Member

    Нам також нічого не приходить. Вже вся на нервах. Залізничний район((( Положення у нас 4, а місць 15. по ідеї мали б пройти
     
  3. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Нам вчора прийшло повідомлення, але не в пріоритетний садок, а в другий. Я вже була в завідуючої і вона на своєму комп. відкривала ті списки від управління, то ми там аж 24ті, хоч на сайті реєстрації були 7мі. Чомусь велика розбіжність, тому краще йдіть в садок, вони вже всі мають списки

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  4. mamijka

    mamijka New Member

    а у нас на сайті в пріоритетному садку кількість місць показує Недоступно, це означає, що там взагалі немає набору дітей?? І тоді нам іти в другий, де вказує положення?
     
  5. halakinash

    halakinash New Member

    привіт дівчата)чи є хтось, хто пройшов у 176 садок (Сихів), зареєструвались по рекомендації?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. mamijka

    mamijka New Member

    Це жахлива ситуація. Ходила у садок, а нас в списках немає, хоча на сайті положення 4 з 15((((( Що нам далі робити? Хтось стикався з цим?
     
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    А завідуюча, що каже, якщо на сайті є, то має бути все ок, дуже дивно.
    Я от стикнулась з тим, що з старого сайту мені не перенесли пільги (І я не попадаю в садок (у 133)). Треба в міськраду йти з тим питанням.
    І не відкладати, списки вже готові, почекаєте ще кілька днів і взагалі вже нічого не зможете добитись.
    Добре, що мені мама помагає то, бо їй до центру впринципі недалеко, вона їздить за мене у міськраду. Так от, там постійно великі черги. Минулого разу приймали по двох. Цього разу мусили зробити таку собі конференцію, бо прийшли 70 людей (що мають проблеми з садком), а час там був обмежений. Вони підшукують різні альтернативи, варіанти, бо самі розумієте, що всім вже розіслали запрошеня, хто пройшлов, викинути людину з списку, яка пройшла це все дуже важко. Нам запропонували інший варінт, сказали, що біля нас у колишньому садку буде відкриватись група, але поки 4-годинна, не на весь час, але з часом садок буде розширюватись і групи будуть повноцінні. І цей садок не буде з вересня, а з десь жовтня. Мені такий варіант як раз підходить, бо Лев і так дуже тяжко адаптується до всього, я би все одно на довго не лишала б. І цей садок ближче.

    Але у вас інша ситуація, то людину мають посунути замість вас. Бо це вже занадто, наче навмисло вас виключили. Якщо я ще мала слідкувати за своїми даними і могла би внести поправки на новому сайті, то все би було ок. А у вашій ситуації ви нічого не могли поміняти. Ввам треба поскорше в міськраду це все сказати
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2017 ---
    Ще таку мама історію чула у міськраді. Жінка ридає, ще записана дитина в садку з 2014 року і не проходила. Але мала би пройти, вона зареєструвалась у три садки, і проходила в один. Проте розташувала їх у порядку зростання номеру, а не поставила на перше, пріоритетне місце той садок, в який попадала. На пріоритетному місці в неї був садок, де не проходила її дитина.
    У вас такого не було, що ви пройшли в той садок, але на пріоритетному місці у вас був інший?
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2017
  8. maavka

    maavka Well-Known Member

    Тепер глянула вверх і побачила ваші дописи. Вам треба було вказати пріоритетним той садок, де ви проходили.
    Я реєтрувалась тільки в один і точно не знаю, що там вказує, але певно там ви просто не проходили, тому було недоступно
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ні, не так. Не має значення на якому місці який садок. В який проходить в такий би мали взяти. Якщо дитина не проходить в пріоритетний мають взяти в той, що вказаний другим, якщо і в другий не попадає, то тоді в третій.
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я то точно не знаю, впринципі так би було логічніше.
    Але в міськраді, тій жінці казали, інше
    Їй казали, що вона мала то переставити.
    Хто правий, точно не скажу
     
  11. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    В нас подібна ситуація з цим садком, але там набір тільки з ясел, а моїй вже 3,4 тому не попали, бо окрему в молодшу групу там не беруть. завідуюча порадила писати електронний лист на службу підтримки, щоб дізнатись за ті 4 групи в Будинку школяра. Я писала, але поки глухо, що то треба зробити щоб потрапити хоч туди? Може Ви щось знаєте?
     
  12. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Заплуталась зовсім-коли переглядаю статус заявки,пише реєсраційний номер в групі-18, на сайті edu-чомусь 29? Смс не приходитла, була в садочку, завідуюча у відпустці, методист переглядала списки дитини в списку немає. Не розумію чому в заявці 18, а на сайті-29?
     
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Де Ви маєте на увазі "в заявці"? Хіба заявка не на сайті edu?

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  14. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    В листі, що приходить на пошту при реєстрації в садок є опція переглянути статус заявки. Коли переходжу за цим посиланням відкриває сторінку садочку і заявку.
     
  15. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відьмочка, орієнтуйтесь на новий сайт, яке у вас положення і скільки місць в садочку. У вас, мабуть відкриває ще старий сайт, там можливі похибки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. maavka

    maavka Well-Known Member

    На жаль, поки не знаю. Там ще ці групи не готові, тому зареєструватись чи щось інше не вийде. Але і вправду написати їм на службу, гарна ідея, щоб вони знали, що ви хочете в цей садок (могли прикинути яка кількість в групі буде, скільки ще людей набирати їм). Але можете ще піти у міськраду і там попросити, щоб вас мали на увазі і взяли у цей садок. А так більше ідей не маю
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. mamijka

    mamijka New Member

    Два дні намагаюся додзвонитись в управління освіти телефон або занятий або не підіймають слухавку(((( Просто без слів
     
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Моя мама так само дзвонила, вони ніколи трубку не беруть. (Та й логічно, в них там і так багато людей приходять, що мусять по двох приймиати або конференції робити). Тут лишається йти у міськраду, в управління освіти, тоді щось можна вияснити
     
  19. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @maavka, а в управлінні тільки по четвергах приймають? Можете підказати будь ласка, коли Ваша мама ходила. І адреса пл. Ринок 9 к.2? Дякую.
     
  20. maavka

    maavka Well-Known Member

    Та все вірно, 9, каб.2
    Приймають кожен буден день
    З 13-14 там обід. Мама приходила після 14. Зранку не знаю чи можна приходити, мама не подивилась години прийому, але після обіду точно можна
     
    • Інформативно Інформативно x 2