Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Щось тут не те. Тим більше, що раніше була нормальна кількість місць.
     
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Тепер взагалі по трьох садках нуль місць. Та не може такого бути, що в групи раннього віку не набирають! Незрозуміло....
     
  3. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Та сама історія:girl_in_dreams:
     
  4. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    І в мене теж таке. Може, аж після Нового Року з'явиться точна кількість місць.
     
  5. Pesyk

    Pesyk Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, на якому сайті зараз реєструють дітей у садочок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mumija

    mumija Member

    Головна
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pesyk

    Pesyk Member

    Спасибі велике)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kewa

    kewa Well-Known Member

    шось не можу зрозуміти :girl_impossible:

    реєструвалась в садок на 2019 р в яслі . завжди переглядала заявку , було вказано положення і скільки місць.

    а зараз так :
    Положення: 106 (не дійсне, якщо немає набору групи)
    Усього місць: 0 місць - група не набирається на цей рік, рекомендуємо замінити номер ДНЗ

    хотіла піти в садок попитати завідуючу , а вона раптово померла в неділю



    можливо хтось мені підкаже
     
  9. nomad

    nomad Active Member

    ці данні дійсні на даний момент для тих хто йшов у вересні цього року, недавно була 4 хвиля. Ваші данні тобто дані для вашого року з'являться не раніше квітня коли завідуючі садків будуть мати інформацію по набору груп і їх к-сті після чого введуть ці данні в систему. Чекайте березня а також дивіться на оновлення в фб на сторінці освіти
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    то який садок?
     
  11. kewa

    kewa Well-Known Member

  12. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчата, а скажіть но мені хтось з досвідом отаке: якщо ми реєструвались в яслі на 2019 і зараз наш номер 31 з 25ти, то ше є шанс, що цей наш номер знизиться? коли ми реєструвались, то були 21ші, згодом, я так розумію, деякі батьки змінили пріоритетний садок і "влізли" (пардон за словечко) поперед мене. Було у когось таке, що позиція в черзі посунулася у кращий бік?
     
  13. nomad

    nomad Active Member

    Маєте розуміти що більшість батьків вибирає три садки. Тому з такими цифрами ви попадаєте (і точно попадаєте якщо у вас буде лише один садок а не три). ще рано дивитись то буде гарно видно з 1-10травня коли батьки активно приділятимуть увагу садкам. і так мої діти скакали і на 50+ і на 30- лише за рахунок того що хтось хто зареєструвався раніше нас змінив садок
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. nomad

    nomad Active Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. matematyka

    matematyka Well-Known Member

  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Зайшла сьогодні на сайт, а в полі "Статус" пише, що зараховано в садок. Смс не приходила, але то не обов'язково? Головне, що на сайті чи як?
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мені смс пізніше прийшла
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mumija

    mumija Member

    смс будуть протягом 2 днів надсилати, то я на ФБ виитала на сторінці
    СМС-інформування розпочато, наразі розіслані повідомлення по 9 ЗДО і протягом 2 днів отримають смс усі інші зараховані.
    до мене теж ще смс не прийшло.
     
    • Подобається Подобається x 1