Електром'ясорубки: обговорення моделей

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем KOCHAM, 23 Лютий 2011.

  1. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Були вчора у спеціалізованому магазині побутової техніки - пощупали, розгледіли )
    також порадили MOULINEX ME6061
    [​IMG] Характеристика
    Робоча частина також повністю металева. Корпус пластиковий. Купа насадочок.
    Гарантія 24 міс.
     
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    У нас теж вже рекомендований Zelmer, термін використання - 3 роки, просто обожнюю насадку для картоплі на деруни, також на ній натираю пармезан. У свекрухи - 5 років. Незважаючи на пластиковий корпус - нарікань, нараза, жодних.

    Рекомендую
     
  3. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Подивіться в інтернеті відео, де порівнюють MOULINEX і Zelmer!
     
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Купила вже собі електром"ясорубку, тому відписуюсь. Взяла Zelmer 886.84 ( хоча, спочатку хотіла 986-ту, але ніде не могла її знайти ). Має різні насадочки ( і на деруни, і на корейську моркву, і на плястерка, і на печенька ). Вже перемолола на ній м"яско. Поки що я дуже задоволена.
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Мій чоловік замовив через інтернет моїй мамі на ДР щоб доставили (бо ми не зможемо приїхати)Зелмер 886.5. Будемо бачити:ed4d70def841dc74b57.

    Відео звичайно вражаюче...але дуже посприяли Ваші дописи. Думаю мама не буде розчарована подарунком від зятя.:girl_tender:
     
  6. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Також маю Зелмер - супер м'ясорубка-комбайник. З мінусів - ржавіє після миття ніж-різак і ситечка, але у всьому решта - ніяких нарікань.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    у нас така, вже давно. Ми навіть домашні ковбаски робимо з нею.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Дівчата, у кого Зелмер, треба ваше слово.
    Мама має Зелмер, м’ясорубка подобається, а от жаліється, що треба сильно пхати овочі, якщо користуватися терткою. Чи у всіх таке? Просто нема з чим порівняти (я маю на увазі з іншими марками).
     
  9. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    після того як їх помиєте,треба добре висушувати,тоді можна трохи довше цього уникнути,нам при купівлі це добре наголошували..
     
  10. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    І у мене браун, і в сусідки :girl_wink: Вже ого-го скільки часу і працює супер, тільки трохи шумна, але зате потужна, меле все як має бути.:girl_yes2:
     
  11. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    А у мене мясорубка Філіпс, правда без додаткових насадок, але вже 6 років працює як годинник. Надійна, також у пластмасовому корпусі, виглядає як нова. Метелаві часнини не іржавіють, але я перед тим як скручувати завжди залишаю мясорубку добре висохнути. Фаршу ніколи не купляю завжди роблю сама. Купили у подарунок таку ж мясорубку для сестри також жодних проблем.
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Щось змінилося у світі мясорубок? На днях доведеться купувати, я так бачу, тому думаю: чи є щось нове, крім згадуваних тут Zelmer 886, Braun i Kenwood?
     
  13. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    У мене електром"ясорубка Braun G 1500 W, якщо хтось задумується чи придбати таку м"ясорубку, то рекомендую - трошки шумна, зато працює вже багато років безперебійно, гарно вимелює, потужна, дуже задоволена нею, не маю з нею проблем. Має насадку для ковбаси, але ще її не випробовувала, треба попробувати. Так що РЕКОМЕНДУЮ.
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Була сьогодні в 2-х магазинах. Рекомендували мені Zelmer 986.83 i Kenwood MG 510. Ця друга - в сталевому корпусі, максимальна потужність на 100Вт більша, але функцій має менше. Але я прочитала, що максимальна потужність - не дуже обєктивний критерій, важливіше - номінальна, а вона у всіх прибл. 600-650Вт.
    +переглянула ціни на ці моделі в неті і мушу вам сказати, що різниця в 400 грн. на мясорубці, яка коштує до 2000 грн - це суттєво. Якщо щось куплю, дам знати :) І прохання: якщо хтось може порадити надійний інтернет-магазин у Львові, напишіть в ПП. Наперед дякую!
     
  15. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Ми якраз і маємо Zelmer 986.83. Дуже задоволені. Купляли в інтернет-магазині.
     
  16. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    ми мамі придбали у Метро Zelmer-івську, там були різні потужності і то навіть не та з найпотужніших, проте мама дуже нею задоволена.
    так що....бачу що дійсно добра, раз стільки позитивних відгуків ;):girl_yes:
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    І я завтра матиму. Як тільки випробую, одразу напишу враження
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    І я купила вже
    (не в останню чергу вибрала цю модель завдяки дівчатам тут на форумі). Через нет купувала - суттєво дешевше вийшло. Ще не користувалися, на разі, але кількість насадок і прибамбасів вразила.
    По зельмерах вивчала цілу брошурку, оскільки до вибору є з десяток моделей, там написано яку функцію підтримує кожна модель, які насадки можна докупити і т д. Ця моя -одна з найпростіших, але оскільки я не планую молоти нею перець чи видушувати цитрини, то вирішила, що її буде цілком достатньо. Потім відпишусь, яка вона в користуванні.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    Ми в неділю купили Zelmer MM-1000.84 Symbio. Довго не вибирали, зайшли штампанути гарантію на тєлєк, і згадала що мені до повного щастя бракує мьясорубки, ця якраз була в наявності, то й одразу купили, ще й ціну нам класну дали.
    Завтра буду випробовувати.
     
  20. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Електром'ясорубки: обговорення моделей

    і я вчора стала власницею такої м'ясорубки, коханиий привіз з Польщі, там вона набагато дешевша ніж у нас, ще й такс фрі оформив:girl_tender: