Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата а світло весь час має горіти чи реально його відключити під час випікання ?
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене за пів хвилини виключається світло при випіканні, а якщо треба вкл/викл, то просто натискаю кнопку з лампочкою підсвіткою.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    В мене нема такої кнопки окремо. В кого Електролюкс відгукніться . У вас теж світло горить весь час ?
     
  4. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Так, горить весь час поки працюэ духовка
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Як так вдається?
    В нас після встановлення бойлера рахунки бахнули огого :girl_cray: треба майстра кликати, може шо не так
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ви бойлер вмикаєте-вимикаєте? В нас постійно включений на "двієчці".
    Нам порадили не бавитись з вимиканням, бо на підігрів з нуля тратиться більше електроенергіі, та ще й це незручно.
    Ми вимикаємо бойлер тільки на час нашої тривалої відсутності, типу відпустки.
    Ну і 30-40 я платила ще до першого підняття тарифіа, а з 1.03.16, якщо не помиляюсь, вже третя хвиля підвищення вартості ел.енергії пішла.
    Зараз стабільно наші рахунки 70-80 грн, але я майже не користуюся духовкою за браком вільного часу.
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2016 ---
    В мене електролюкс, горить весь час.
    Пару сторінок тому те саме питала в дівчат.
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівоньки, на що я маю звертати увагу при виборі електро духовки? Щось я ніяк не визначусь між тою за 4 і тою за 10 тищ. 40 програм?! вони потрібні? Клас А і А+, в чому різниця? чи потрібна ця функція самоочищення? 4Д - для чого воно?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Користуюсь щось 6ма, а+ менш енергозатратна. Мені здається, чим менше наворотів, тим надійніше.
     
  9. basia

    basia Well-Known Member

    погоджуюсь на 200%. Користуюсь 7 років, Fagor
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене простенька Електролюкс з десь 10-ма режимами і регулятором температури, то на перших порах дуже плуталася, а зараз використовую лише 3 режими.
    Я її маю, за півтора року користування духовкою ще ні разу не користувалась (якщо чесно, чи то я така господиня, бо мало готую, чи то духовка така класна, але вона реально не брудниться в процесі використання. Я аж тепер починаю задумуватись над тим, щоб хоча б скло помити в дверцятках.)
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я користуюся аж 2 програмами, от недавно знайома сказала, що в мене каталітичні (чи якось так) панелі, які легко мити і вона собі щось там шукала таке, щоб не мити взагалі. я за тим взагалі не дивилася)
    я шукала за мінімум грошей надійну, максимальну по внутрішній висоті (щоб ввійшла курка на фляшці), з обдувом, бажано без гриля і тд, духовку певного кольору.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    А як то виглядає? Так з цікавості. Моя електролюкс з тих дорогих, може має таке, а я не в курсі.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Воно так і називається в інструкціі - функція самоочистки.
    Я ще ні разу не користувалася, тож на практиці не знаю, як воно.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Є якась позначка на регуляторі? Бо я тільки з захистом від дітей розібралась) Інструкції нормальної не маю.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Постараюсь не забути в неділю глянути в інструкції. Нагадайте, будь-ласка, в відгук, якби я не давалась чути.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Дякую. Ок
     
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Так світло горить весь час. в мене електролюкс.
    То мабуть щоб ти не забув що духовка включена)
     
  18. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Розумію, що допис давній, але підкажіть якої фірми брали плиту і може маєте контакти офіцінних представників?
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2017 ---
    Можете глянути марку
    Дивились на Південному одну за 6тис, то вона якось не ''внушает доверия''
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2017 ---
    Власниці Електролюксів, у вас теж багато електроенергії споживають?
     
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @zdorov, мова йшла про Сіменс. Зараз вони разом з Бош ( один салон) на Зеленій ( здається, 17; в районі пл. Петрушевича). Телефон можна в неті знайти ( я його ніколи не записувала- завжди так шукаю ( купую там мішки до пилососа). Була можливість замовити якусь конкретну модель, якої в наявності немає.( ми попередню модель віддали батькам в село, собі взяли таку ж, то трошечки чекали, поки привезуть). Духовку теж сіменс маємо ( з одної серії, чи то просто схожі дуже, згадаю). За електроенергію не скажу точно. Бо ми ще крім того багато світла використовуємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я придбала нещодавно духовку Gorenje BO 635E20 W, вкупі із варочною поверхнею цього ж виробника на Розетці (Духовой шкаф электрический GORENJE BO 635 E20WG-M) - у них була акція перед Новим роком, береш комплект і виходить дешевше. Найважче при обранні кухонної техніки було зробити вибір, не бачачи її вживу, так як в реалі її у магазинах техніки майже не знайдеш (і не тільки цю модель, а й багато інших, варочну поверхню ми теж брали як кота в мішку, лише по відгуках). Виглядом поки що дуже задоволена ))) як буде пекти, пересвідчусь цими вихідними ))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1