Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. Anabelll

    Anabelll New Member

    Після уколу, десь аж через 3 тижні)
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2019 ---
    Та, гормональної підтримки дуже багато, і вона буде аж до 12 тижня
     
  2. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    Доброго дня всім. Порадьте, хто де і в якого лікаря робив ЕКО
     
  3. Anabelll

    Anabelll New Member

    Я робила в Михайлишин в Альтернативні. Удача з першого разу.
     
  4. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    А яка у Вас приблизна вартість вийшла, який був протокол?!
     
  5. Anabelll

    Anabelll New Member

    Приблизно мені обійшлося в 80тис грн, протокол кріо на згт(замісна гормональна терапія)
     
  6. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    В нас чоловічий фактор, але ембріончики не приживаються, з першої спроби була завмерла вагітність....
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2019 ---
    Лікарі з Інтерсоно мовчать, нічого пояснити не можуть. Шукаю іншу клініку, бажано з перевіреним лікарем!!!
     
  7. Anabelll

    Anabelll New Member

    Можливо треба іксі додатково ну і якщо була замерла, вам можуть запропонувати пгд.
     
  8. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    що таке пгд, підкажіть будь ласка
     
  9. Anabelll

    Anabelll New Member

    Передімплантаційна діагностика ембріонів. Це коли беруть клітинку з ембріону і перевіряють на хромосомні аномалії. Це недешева процедура, але в кого часто були біохімічні вагітності чи завмерла то рекомендовано. Плюс вам би мали перевірити ендометрій(пайпель біопсія на виявлення хронічного ендометриту) перевірити труби чи немає гідросу(але це в кого немає імплантації) ну і усілякі аналізи на згортання крові, по типу на вовчаковий антикоагулянт, гомоцистеїн, афс. А взагалі мені дуже допоміг розібратись у всьому сайт babyblog,(хоч він і російський) там є така група еко мама, і там дівчата діляться аналізами, що їм допомогло, що ще потрібно обстежити.
    А вам робили обстеження ембріон після переривання? Чи це був здоровий ембріон?
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2019 ---
    Ще дуже хвалять клініку в Києві "ісіда" Але там треба попасти або до хажиленко, або до шиянової. А які у вас ембріон получаются? Хорошої якості? Бо якщо не вдаються ембріон вам потрібно шукати клініку з сильною ембріологією, знаю що в Києві є ще АМЦ(академический медицинский центр) там працює дуже відомий ембріолог Зінченко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    Аналізи на хромосомні видхилення здавала, труби прохідні, ендоментрій перед підсадкою був ідеальний за словами моєї лікарки. Ембріончики, що підсаджувалися були бластами гарної якості за словами ембріонолога, що їх розморожувала. Все нібито по плану і в межах норми але нічого не вийшло. Від згортання крові додатково коловся ще Клексан, це ніби також було передбачено. Через тиждень після підтвердження вагітності ХГ впав до 8. Хочу почути хочаб альтернативну думку стосовно мого випадку, іншого кваліфікованого лікаря, може ми щось опустили чи не врахували....
    А як попасти на прийом до Михайлиин Л. за яку Ви писали, можете дати її номер телефону?!
     
  11. Anabelll

    Anabelll New Member

    Просто дзвонити в клініку Альтернатива і записуєтесь до тої лікарки. Вона не дає свій номер телефону.
     
  12. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Всім привіт. Дівчатка, хто цього року робив ЕКЗ по державній програмі? Бо там, де я роблю, стогнуть, що грошей у них ні на що немає, все треба самій купляти..Я уже на стадії переносу, мають 06.08.19 робити. Іще одне.. Після комісії нам всім сказали, що цього року дозволено 2 переноси безкоштовно, а мій лікар робить з мене дурну, що це мені щось причулося. Якось дивно це все, вони що ще і на цьому заробляють? Я прошу Бога, щоб за першим разом все вийшло, але якщо би прийшлось, то я так це не залишу..
     
  13. Juljka

    Juljka New Member

    В Цепенди О. П. в клініці Хміля
     
  14. Juljka

    Juljka New Member

    Добрий день я робила в Цепенди О.П. в Хміля, приємна лікарка, професіонал своєї справи, в нас все получилось з першого разу, дуже їй вдячні
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2019 ---
    Приблизно вийшло 60 тисяч, протокол іксі, з подальшою гормональною підтримкою, але ми виграли 50 відсотків знижки, я би радила, пильнувати такі акції, в заході брали участь 3 безкоштовних цикли
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Читала про пгд,як наукову інфо,так і відгуки історії на форумах. Метод досить неточний. помиляється не тільки в оцінці здоров'я ембріона,але і навіть статті! В результаті пгд,добрий ембріон можуть відкинути,бо аналіз показав неполадку,насправді переносять ніби то здоровий,насправді хворий.
    Аналіз на пгд беруть не з ембріону,а з його оболонки,яка складається,як футбольний м'яч,з різних клітин,і це лотерея,чи буде правильно проведений аналіз.

    ЗВ, на жаль, трапляються в житті жінок( Багато жінок, нажаль,стикалися в своєму житті з цим, незалежно,чи природна вагітність,чи з допомогою лікарів,препаратів.

    Бажаю Вам,щоб наступні спроби завагітніти,закінчилися народженням здорових діточок!)
     
  16. Juljka

    Juljka New Member

    Дівчата здала кров на ХГ- все добре, але жодних ознак вагітності окрім болючості грудей, переживаю, тим більше що в нас вийшло все з першого разу, підсадили один ембріончик, чи ставати вже на облік в місцевій лікарні? Чи хтось так само не мав жодних відчуттів? Почуваюсь як параноїк, просто мені вже 32 і в заморозці в нас ще лише один
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Вітаю! Який ХГ? А які Ви хочете ще симптоми?) Може ще бути токсикоз,а може і не бути. Теж хвилювалася, це нормально.Коли Вам на УЗД тепер призначили?
     
  18. Juljka

    Juljka New Member

    Хг 15100 на узд завтра, бо сьогодні помазало темно коричневим,
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дуже гарний результат ХГ, на який день таке високе значення? Тримайтеся, буває нерідко, що під час вагітності маже. Що УЗД показало?
     
  20. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    Дівчатка, скажіть у кого які думки стосовно інсемінації, хто по скільки спроб робив?! Чи це даремна трата грошей?! В мене було дві спороби без результатні.... В когось получилося?!